Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

jedan sa fba koji delje

ne odnosi se ovo samo na hrvatske supke nego i na supke drugih naciona

 

Mala digresija.

Hrvatski narode, vi koji serete protiv izbjeglica i koji taj termin koristite s mržnjom i prijezirom. Jebite si mater.

Da, jebite si mater. Da kojim slučajem neka preusrana sila bombardira naše gradove i da ste prisiljeni bježat u skoro pa jednako usranu državu (ali bez rata), kak bi vam bilo? Vi ste ti dobri kršćani? Di je Isus rekao "svi smo jednaki i pomozi bližnjem svom, al samo ako je bijelac, hrvat i katolik"? Gdje, jebem vam sunce retardirano, primitivno, malodušno, maloumno i mrtvo iznutra? Jer ja se ne sjećam pasusa di piše da su ljudi druge vjere dno dna kao što vi sugerirate.

Kak vas nije sram, kak vam nije jebeno neugodno? Činjenica je da je 90% ljudskog roda drek. Bez obzira na religijska opredjeljenja. Nemrem vjerovat da sam se jebeno uspio iživcirat oko glupih hrvatskih sranja 3 soma kilometara udaljen. Jao, kako se nadam da će ostat u hrvatskoj i da će vam uzet poslove i pojebat žene i da ćete konačno shvatit koliko ste dno, jer drugačije očito ne ide.

Ljudi bježe od RATA. Na njih su krenuli S BOMBAMA. Uništili im kuće, sve im je uništeno. Čime da se bore, vilicama i žlicama? Nožem za putar? Još jednom nemrem vjerovat koliko mrtvo dno leži tamo na balkanu. Fala kurcu da ima normalnih ljudi koji će pomoć. Ne, nitko nije sretan kaj je rat. Ni oni, ni mi. Nitko nije tražio to jebeno.

A vi serite po ljudima koji su izgubili sve. 
Fuj. 
Jebeno fuj.

 

 

Edited by fritifrut
Link to comment

Ekstra. Sa ovim bi se moglo zasipati portale™. Samo zameniti ključne reči i to je to.

 

Nevezano, da sam neka vlast opušteno bih u krivični zakon ubacio delo uskraćivanja prava na odlazak u zbeg nekome na osnovu toga što je fizički u stanju da podigne pušku. I tu bih obuhvatio i verbalno uskraćivanje tog prava na internetu. Primoravanje na rat u 21. veku, pravi trijumf čovečanstva.

Link to comment

već sam rekao :fantom:

 

to je zato što se nadaju milijardi besplatnih eu para pomoći

 

ako ih ne dobiju očekujte vučićeve huliganske horde na ulicama i urlike nož žica izbeglica mmw  :fantom:

Link to comment

jest da navodjenje tupana dana u vezi sa temom izbeglica ne doprinosi temi malo ( :ph34r:)smeha za dobro jutro

 

ovaj vojak je pobednik dana:

 

U novoj agresiji Srbije na Hrvatsku (putem isporučivanja tisuća imigranata) svojim nečinjenjem sudjeluje i Hrvatska vlada, tvrdi Domazet.

 

 

 

Trebalo bi napraviti zajednički stožer s Mađarima jer je Mađarska ponovno postala predziđe kršćanstva. I Hrvatska bi to trebala biti. Ovako snažan priljev izbjeglica iz Srbije nije ništa drugo nego novi oblik srbijanske agresije na Hrvatsku.

 

 

Zato ćemo uz istočnu, uskoro imati i južnu bojišnicu”, zaključuje Domazet, moleći da zaključak napišemo upravo tim riječima, jer je val migranata, kako reče, samo drugi oblik agresije na Hrvatsku, ali i na ostalu kršćansku Europu.

 

Link to comment

I šta kaže, skriveni isisovac ili kakav oficir se demaskirao stajanjem u stav mirno i salutiranjem nekom NN civilu.

... da cudo bude jos vece, covek putuje u paradnoj uniformi.

Link to comment

razvlačenju ovih ljudi nikad kraja

 

 

 

Slovenija ipak pustila izbeglice da uđu

Slovenačka policija ipak je pustila oko 150 izbeglica, koji su vozom iz Hrvatske došli do granice, da uđu u tu zemlju, preneo je index hr.

Link to comment

Nema veze ako ih niko nece. 

Srbija će zbrinuti te ljude i pokazati da umemo bolje od njih

 

 

naravno da ćeš da ih prihvatiš i da ćeš pokazati da si bolji od evrope, ali od evropskih para ćeš ih i izdržavati;

 

a paralelno s tim, evropa će sagraditi izbeglička naselja po turskoj i libanu, strogo kontrolisana da ovi ne bi pobegli dalje na zapad

Link to comment

primiće sve to nebeski narod pod svoje skute

treba nam sveže krvi da obnovimo Dušanovo carstvo

 

To je razlog zasto Srbi nemaju drzavu niti ce je ikada imati.

 

Mada ako je cena pravljenja drzave ovo sto rade Madjari/Hrvati/Slovenci/EU an general, onda meni kao coveku drzava ne treba. Kakav je ovo tuzan, kurvin svet.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...