Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

А вас Хрватска још увек може да изненади? Дивни сте, као нека деца. :wub:

 

Мене само занима када ће Вучић да схвати да то што запиње када улази у авионе које га возају од Берлина до Вашингтона није ореол праведника већ пар дивних, длакавих магарећих ушију. Дебилчина тупава, одрадили су га као вола по милионити пут, само што у овом случају не пиздим као када је Косово и сто других ствари у питању, већ ми је драго јер сматрам да је једино исправно да помогнемо свим тим људима како год можемо током њиховог боравка у Србији, сада све извесније нешто дужег, а у скорој будућности и много дужег од планираног.

 

Страх ме је, наравно, да ће тупан да се сходно својој сујети и њој обрнуто пропорционалној памети много да се наљути када схвати да су га у ствари све време гледали као будалу, а не као партнера, па ће тај бес да искаљује по свом добром обичају по нама и по оним мученицима који се тада затекну у Србији.

Link to comment

Да, ако свакога одведе за руку у Немачку. У свим осталим опцијама ће морати да их овде задржава исто као што им други бране да дођу - батинама.

 

У ствари, ни тада дебил неће схватити да су га еуропејци опет одрадили, у најбољој традицији жабе и коња. :isuse:

Link to comment

А вас Хрватска још увек може да изненади? Дивни сте, као нека деца. :wub:

 

Мене само занима када ће Вучић да схвати да то што запиње када улази у авионе које га возају од Берлина до Вашингтона није ореол праведника већ пар дивних, длакавих магарећих ушију. Дебилчина тупава, одрадили су га као вола по милионити пут, само што у овом случају не пиздим као када је Косово и сто других ствари у питању, већ ми је драго јер сматрам да је једино исправно да помогнемо свим тим људима како год можемо током њиховог боравка у Србији, сада све извесније нешто дужег, а у скорој будућности и много дужег од планираног.

 

Страх ме је, наравно, да ће тупан да се сходно својој сујети и њој обрнуто пропорционалној памети много да се наљути када схвати да су га у ствари све време гледали као будалу, а не као партнера, па ће тај бес да искаљује по свом добром обичају по нама и по оним мученицима који се тада затекну у Србији.

da, samo sto je problem sto Srbija na duzi rok ne moze da pomogne ni svojim gradjanima a kamoli tim mucenicima

Link to comment

mali primer koji potvrdjuje teoriju da evropa nije u izbjeglickoj krizi vec u rasistickoj. izbjeglicka kriza je na sjeveru afrike i na bliskom istoku

Ne bih rekao da se radi toliko o rasizmu, koliko o islamofobiji.

Link to comment

Ti ljudi ne žele ostati ovde, kao što ne žele ostati ni u Hrvatskoj i bez velikih zločina i prisile nemoguće ih je zadržati.

Neverovatno je da svi koji predviđaju katastrofu to previđaju.

Kad više ne bude bilo moguće ovim putem stizati do Nemačke naći će drugi put.

 

I još jednom, jebe mi se za Vučićeve motive, ne zanimaju me. Ova država se ponaša u ovim trenucima primereno.

Link to comment

Ti ljudi ne žele ostati ovde, kao što ne žele ostati ni u Hrvatskoj i bez velikih zločina i prisile nemoguće ih je zadržati.

Neverovatno je da svi koji predviđaju katastrofu to previđaju.

Kad više ne bude bilo moguće ovim putem stizati do Nemačke naći će drugi put.

 

I još jednom, jebe mi se za Vučićeve motive, ne zanimaju me. Ova država se ponaša u ovim trenucima primereno.

+10000000

Link to comment

da, samo sto je problem sto Srbija na duzi rok ne moze da pomogne ni svojim gradjanima a kamoli tim mucenicima

То би ме бринуло да мислим да има било какве шансе да се спасимо без њих. Овако, имамо шансу да бар изгледамо кул док падамо у мрак, попут неког племића са туберкулозом који је изгубио титулу и имање на рулету, а тренутак пре него што ће да издахне на снегом покривеном путу поклања свој свилени шал босоногој просјакињи.

Link to comment

Hrvati pojma nemaju šta rade... Evo Ostojića i još neke ekipe na hrt1, skroz u fazonu "primimo par soma, krknemo ih u prihvatne centre i zatvaramo radnju". Prolazak dalje ne dolazi u obzir.

Link to comment

То би ме бринуло да мислим да има било какве шансе да се спасимо без њих. Овако, имамо шансу да бар изгледамо кул док падамо у мрак, попут неког племића са туберкулозом који је изгубио титулу и имање на рулету, а тренутак пре него што ће да издахне на снегом покривеном путу поклања свој свилени шал босоногој просјакињи.

 

 

za koju je dva dana pre no je pao ustanovio da je ćerka žene koju je silovao.

Link to comment

za koju je dva dana pre no je pao ustanovio da je ćerka žene koju je silovao.

 

?

ja ovo ne mogu da povežem.

 

 

 

inače, dozvolite da izjavim kako je, što se mene tiče, nakon svega - EU 1 mlohav qrac na bicikli.

Link to comment

ko u turističko kongresnim ponudama - do popune mesta

Last minute za mediteran kakav je nekad bio

Dokle će ovo stihijsko hendlanje krize da traje, jesu se eu gazde konačno vratile s odmora i kakvo rešenje nude

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...