Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

postoji briselska organizacija i postoje drzave. eu se nije dobro pokazala iako su se neke drzave solidno pokazale, ali te su u manjini ipak.

 

tako da...moze se ponesto i generalizovati

Link to comment

 

 

Немачка компанија "Мутанокс" одбила да прода Мађарима између 9.000 и 10.000 котурова бодљикаве жице, пишу Гардијан и Велт. Мађарска ће бодљикаву жицу највероватније купити од Кинеза.

 

taman kad pomisliš da se nemci ograđuju, a ono kinezi rade kombinaciju

Link to comment

Budimo ozbiljni, u pitanju je verska netrpeljivost i ksenofobija at its commonest. Brejvik ponovo place od srece i ponosa.

+ hiljadu miliona. to su javno iskazali višegradci a mislim da isist gaji i većina drugih svet bi bio bolji da nema religije.

Link to comment

taman kad pomisliš da se nemci ograđuju, a ono kinezi rade kombinaciju

Koji su ovo fenomenalni mikro spinovi [emoji1]

 

Послато са GT-P7500 уз помоћ Тапатока

Link to comment

mislim da je orban duboko u glibu i da je jedina alernativa ovoj ludosti pad mađarske vlade i kopiranje današnjeg hrvatskog ponašanja. sem transporta maricama  :frust:

Link to comment

Budimo ozbiljni, u pitanju je verska netrpeljivost i ksenofobija at its commonest. Brejvik ponovo place od srece i ponosa.

 

Ksenofobija da, verska netrpeljivost uglavnom ne.

 

Uopšte nije potrebno da "onaj drugi" bude druge vere da bi se mrzelo. Taj "drugi" može da bude i brat najrođeniji sa druge strane reke. Potrebno je i dovoljno samo da postoji neki beleg (razlika u jeziku, običajima, boji kože - svejedno) po kom se jasno raspoznaje ko je naš a ko njihov.

Link to comment

 

 

19:45 "Do 19 sati u Republiku Hrvatsku ušlo je 892 migranta od toga 360 ih je upućeno u registracijski centar u Ježevu. U tijeku su pripreme za uspostavu i drugih registracijskih centara i objekata za smještaj", priopćeno je iz policije.

 

ide to polako ali sigurno

Link to comment

mislim da je orban duboko u glibu i da je jedina alernativa ovoj ludosti pad mađarske vlade i kopiranje današnjeg hrvatskog ponašanja. sem transporta maricama  :frust:

 

to je sada nemoguce. dobar deo madjarskog naroda je sigurno radikalizovan ovim ponasanjem organa.

Link to comment

Nije bila spora kada je trebalo uterati Grčkoj kitu do balčaka, nisu trebali ni meseci ni godine.

 

Takođe, ni Višegradskoj četvorci ne treba više od nekoliko dana da nađe zajednički jezik u vezi ovoga. Zajednički jezik ksenofobije i sebičluka.

 

Koliko je meni poznato, kriza oko Grcke traje godinama a pregovori samo oko poslednjeg beljauta mesecima.

Ponasanje istocne Evrope kao bloka po ovom pitanju ce na kraju biti izbalansirano npr. pitanjem daljih transfera koje primaju sa zapada. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...