Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Ide prepucavanje na relaciji Milanović - Kitarović.

Može biti zajebano, ne znam čije su ingerencije veće ukoliko ovo podignu na pitanje bezbednosti.

Kolinda je kreten. 

Link to comment

A mogao bi barem iz ljudskosti, pošto mozga nema, da izbegne ovo pominjanje židovske sudbine.

 

on bi mogao, ali njihovoj eliti je to povijesno lešinarenje urezano u podsvest, čuj židovska sudbina, možeš misliti, oni znaju, nije pomenuo srpsku sudbinu... cccc

 

Ide prepucavanje na relaciji Milanović - Kitarović.

Može biti zajebano, ne znam čije su ingerencije veće ukoliko ovo podignu na pitanje bezbednosti.

Kolinda je kreten. 

 

prepucavanje - proseravanje a ta kolinda je jedna patetična riba, mislim....

Link to comment

 

 

14:00 Vlak za prihvat izbjeglica sa 11 vagona krenuo je u srijedu u 13,08 sati sa zagrebačkog Glavnog kolodvora za Vinkovce u koje bi trebao stići u 16,39 sati, izjavila je Hini glasnogovornica HŽ-Putničkog prijevoza Ivana Čubelić.

 

Istaknula je da je vlak dodatno pojačan sa sedam vagona, te ih je ukupno 11.

 

Može primiti više od 1000 putnika. Ima oko 600 sjedećih mjesta, rekla je Čubelić koja nije mogla dati preciznije podatke o povratnoj destinaciji toga vlaka.

 

 

stiže i vozić, biće valjda nešto od toga

Link to comment

 

 

već vidim rivalitet, sada će se isprsiti i smestiti izbeglice u najboljim i sveže obnovljenim kolektivnim centrima, a ne da čame po nekim tamo parkovima kao u srbiji

 

Srbija je dala svoj maximum

Link to comment

Domaći zadatak za celi region;

 

 

 

ZAGREBAČKI gradonačelnik Milan Bandić je rekao da je Zagreb spreman za prihvat izbjeglica, koji su krenuli iz Tovarnika te pozvao i Zagrepčane da u svoje domove prime po jednu izbjegličku obitelj. 

"Zagreb je grad solidarnosti, zajedništva, pozitivne emisije prema ljudima u nevolji, bez obzira bili to prognanici ili izbjeglice, dolazili iz bilo kojeg dijela kugle Zemaljske, bili visoki ili manje visoki , elagantni ili manje elegantni - svi su dobrodošli, u nevolji koja ih je zadesila", izjavio je Bandić novinarima u Zagrebu.

 Najavio je da će Grad Zagreb, zajedno s Vladom RH, osigurati toliko mjesta koliko bude potrebno za kvotu koja pripada Hrvatskoj. "U roku 48 sati prihvatit ćemo 2000 ljudi odnosno koliko bude potrebno", rekao je Bandić te dodao kako će im na raspolaganju biti dvorane i drugi prostori koji se mogu prilagoditi kako bi izbjeglice dobile krov nad glavom i topli obrok.
Link to comment

kako mislis besplatno? nista nije besplatno, autobus iz preseva kosta 35e

 

edit: ako uzimaju legalan taksi iz sida, to ne kosta puno

Edited by Krošek
Link to comment

kako mislis besplatno? 

 

odkud znam. neko je pomenuo da ce srbi iz rs naplacivati 250 evra prevoz od sremske race do cazina. mislim, nema smisla ako je besplatan prevoz u srbiji zasto bi ovi naplacivali...

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...