Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Ako je ona snimateljka bila dovoljno indoktrinirana da da svoj maksimum i da jedinim mogućim načinom pokuša da zaustavi izbeglice, tek ih u vojsci i policiji ima gomila koji će dati sve od sebe da zaustave izbeglice.

Link to comment

ili mozda 1 fasistoidni pandur...

 

ovo sto se dogadja sa evropom ni orvel ne bi mogao opisati

Pa u tim situacijama nije ni potrebno da imaš takvog.

Proboj ograde, fizički kontakt migranata i policije, pendrek, kamenica... Lako to ode u 3pm.

Link to comment

EU veki da će ubaciti u igru "rapid border intervention teams". Met'li luksemburškog ministra da sipa ovaj divni plan. Turska neće biti smatrana sigurnom zemljom, neće ih vraćati tamo, ali nas ne pominju. Sjajno, sjajno. 

Link to comment

e, ovaj, nesto da kazem za u zapisnik: svecano me zabole kurac da li ce srbija kao drzava tu nesto najebati. nek najebe, samo da svako ovo dete ostane zivo i zdravo. a rekoh vec isto ovo sto i dig, dovoljna je jedna budala, a sve ide u pravcu da se budalama da prilika da se pokazu.

 

e pa vidiš, mene bole kurac. srbija se ponaša vrlo dobro 4- u ovom sranju i nema apsolutno nikakvog smisla da najebe, a da se pri tome članice visokog društa ponašaju kao smeće. ako srbija opet najebe, to će opet pojačati kojekakve desničare koji sada životare i eto nama ovde sranja.

Link to comment

e, ovaj, nesto da kazem za u zapisnik: svecano me zabole kurac da li ce srbija kao drzava tu nesto najebati. nek najebe, samo da svako ovo dete ostane zivo i zdravo. a rekoh vec isto ovo sto i dig, dovoljna je jedna budala, a sve ide u pravcu da se budalama da prilika da se pokazu.

Samo, kako će sjebana Srbija omogućiti svoj toj deci da ostanu živa i zdrava, barem dok su na njenoj teritoriji i to znatno duže nego što su sada?

Link to comment

nema sanse da se ovde nagomila ne-znam-koliko migranata. bice haoticno narednih dana ali ce uskoro proraditi nove rute (sto je madjarima i delimican cilj). plus ce skociti cena ilegalnog prebacivanja.

Link to comment

Jedi govna Evropo. 

 

Bilo mi je sumnjivo da se Orbanu ne jebe majka sa svih strana od pocetka, letovanje ili ne letovanje. Do juce sam ih i branio, a sada su sa zatvaranjem nemackih granica i zvanicno otisli na dark side.

Link to comment

e, ovaj, nesto da kazem za u zapisnik: svecano me zabole kurac da li ce srbija kao drzava tu nesto najebati. nek najebe, samo da svako ovo dete ostane zivo i zdravo. 

wow, kakva politicko-korektna budalastina

to slicno ko da si na pocetku sranja u Siriji rekao "boli me kurac da li ce Sirija kao drzava najebati vazno je samo da se deci u Siriji nista lose ne desi"

Link to comment

Proboj ograde, fizički kontakt migranata i policije, pendrek, kamenica... Lako to ode u 3pm.

 

nadam se beowlom scenariju. da se otvori neka nova ruta. sumnjam preko hrvatske jer je mala granica pa ce je zatvoriti u roku od par dana. bosna je katastrofa zbog planina. ostaje opcija evt. preko semberije pa na zapad jer tamo je nemoguce zatvoriti granicu prema hrvatskoj. ostaje jos stara veza bar - bari. kako god uzas. poserem im se po sred zvezica i evropskih vrednosti. govna

Link to comment

drzava srbija se ponasa bolje nego mnogi, tacno, ali bih tesko ocenio sa vise od dovoljan 2 strategiju "mi samo ne bi da smetamo". al isto tako ne bi nista ni da ucinimo...

izvini, ali prvi put u mom životu Srbija nije uradila ništa pogrešno i učinila je u skladu sa vojim prilično skromnim mogučnostima više nego mnoge druge zemlje u Evropi. A ta ista Srbija ne može da bude sto za ping-pong koji se igra sa ljudima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...