Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/istina-o-imigrantima-na-nas-su-bacali-fekalije-lupali-su-po-vratima-pljuvali-po-vjetrobranskom-staklu-jednu-talijanku-su-vukli-za-kosufoto-828508

 

koje sranje od teksta

 

 

......

Riječi su to sasvim slobodoumnog čovjeka, koji eto, „nije još naučio biti multukulturalan“ i nikada nije bio u doticaju s primitivnim svijetom koji krasi Afriku, odakle dolaze čitave horde parazita, u doslovnom smislu, i priređuju na tlu Europe upravo ono što je Jean Raspail opisao u svojem remek-djelu Kamp svetaca. Kad malo razmislimo, možda je upravo ta knjiga nekome i dala ideju kako kolonizirati jedan čitavi kontinent bez ispaljenog metka. Sudbinu Europe koja je opisana u knjizi nećemo vam ovdje iznositi, nju možete i sami predvidjeti, a ako doista netko osjeća mržnju prema samom sebi, onda neka i dalje bude „human.“ Divljaci će sasvim sigurno znati prikladno zahvaliti.

.......

Konyhas Istvan

Link to comment

"hoce li neko da salje tenkove na granice?"

 

Nema. Sve se istopilo i prodalo. I ovo što je ostalo, nema ko da vozi. Preostale tri granate, namenjene su samo za uzbunjivanje građana, u mestima gde ne radi Šizela i Smirela.

Edited by Dimitri
Link to comment

"kuriozitet je da je jedini rat koji Srbija posle wwII dobila onaj kad je dos pobedio ovpmb"

 

Kuriozitet je da Srbija objektivno nije vodila nijedan rat, ukoliko zanemarimo ukazano milosrđe 1999. godine, u kome smo se, pa opet, pokazali sasvim dobro.

 

 

Izvinjenje. Ne radi mi iber zokna.

Edited by Dimitri
Link to comment

 

Kuriozitet je da Srbija objektivno nije vodila nijedan rat, ukoliko zanemarimo ukazano milosrđe 1999. godine, u kome smo se, pa opet, pokazali sasvim dobro.

Biraj:

 

 

368FB278-C357-4196-BCD3-C1F5EF3A1F84_mw8          hqdefault.jpg

Link to comment

 

 

"kuriozitet je da je jedini rat koji Srbija posle wwII dobila onaj kad je dos pobedio ovpmb"

Kuriozitet je da Srbija objektivno nije vodila nijedan rat, ukoliko zanemarimo ukazano milosrđe 1999. godine, u kome smo se, pa opet, pokazali sasvim dobro.

 

 

Izvinjenje. Ne radi mi iber zokna.

U tom smo takoreci pobedili.

Link to comment

Nemam previše kvalitetnih opcija. Ovaj desno mi upadljivo bled. Nece dugo. Opet ovaj levo i nije dugo.

 

Mada ja sa tobom ne komuniciram. Lep si ovako čovek, kao slika Slobodana Miloševića, onako sa proleca, ali otkad si mi namestio ovaj beleg na čelu - za uvredu, sintagmu, koju si sam koristio i kreirao, u pogledu "velikoalbanskih fašista na terenu" - shvatio sam da je matematika jasna: dva puta nista je nista. Izbora nije ni bilo.

 

E, da. Ako smo saglasni da postupci mađarske vlade i države, ukazuju na bliskost sa pojedinim fašističkim pokretima u prošlosti; koliku bi sad težinu imala osuda albanskih igraca za desavanja na terenu, kako su se nedavno i slikali sa licem koje je upravljalo dronom.

Da li se tvoj stav promenio?

 

Naravno, ide "BelojGotivnojSovi" ili vec nekoj drugoj sličnoj letilici.

Edited by Dimitri
Link to comment

Nemam previše kvalitetnih opcija. Ovaj desno mi upadljivo bled. Nece dugo. Opet ovaj levo i nije dugo.

 

Mada ja sa tobom ne komuniciram. Lep si ovako čovek, kao slika Slobodana Miloševića, onako sa proleca, ali otkad si mi namestio ovaj beleg na čelu - za uvredu, sintagmu, koju si sam koristio i kreirao, u pogledu "velikoalbanskih fašista na terenu" - shvatio sam da je matematika jasna: dva puta nista je nista. Izbora nije ni bilo.

 

E, da. Ako smo saglasni da postupci mađarske vlade i države, ukazuju na bliskost sa pojedinim fašističkim pokretima u prošlosti; koliku bi sad težinu imala osuda albanskih igraca za desavanja na terenu, kako su se nedavno i slikali sa licem koje je upravljalo dronom.

Da li se tvoj stav promenio?

 

Naravno, ide "BelojGotivnojSovi" ili vec nekoj drugoj sličnoj letilici.

 

Link to comment

To je zato što muškarci koriste predlog "sa" kada se žene, a ne "za". Samo ukucaš pravi predlog i situacija postaje daleko romantičnija :fantom:

 

 

Untitled.jpg

 

Aj sve ali sta ocekuje da nadje ovaj sto se zeni sa crnkinjom to mi nije jasno :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...