Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Ovo isto, od reči do reči, rekao bi ti i David Cameron kada bi imao garanciju stogodišnjeg ostanka na vlasti kakvu ima ovo smeće iz videa.

Ovo je manje bitno ... svi bi mi uradili mozda nesto lose kad ne bi postajale neke drustvene i zakonske norme.

Bitnije je postojanje i postovanje istih ... nemoguce je garantovati da nece neki pritajeni rasista doci na vlast ali ako to ne ispolji onda je to manje bitno.

Link to comment

Eto..a kad mi je jedan Iranac koji je bio ovde na pripremama  pricao kako su Kuvajt, Emirati, Katar i SA naseljeni kretenima koji su do pre 30 godina srali u pesak a sada se razbacuju parama jer nemaju nista vise, dok je on ipak Persija, zemlja sa istorijom..ja sam ga gledao i mislio kao "Da, grozdje je kiselo, Ajatolase". 

 

A mozda covek ipak nije puno pogresio

Link to comment

Sve nacije bez izuzetka o svim ostalim nacijama smatraju da su zle i nekulturne - i sve su u pravu.

 

Parafraziram aforizam koji sam negde procitao, ne mogu da se setim gde, ni ko je autor.

Link to comment

neki od nas znamo i zato ih i tovarimo :fantom:

 

Sve nacije bez izuzetka o svim ostalim nacijama smatraju da su zle i nekulturne - i sve su u pravu.

 

okej ali srbi su 96,80% za sns a ostale nacije 0% tako da znamo ko je svetski šampion aleale 

Link to comment

hehe kad bi samo znali sta madjari (neki, mnogi) misle o nama, tek bi ih onda tovarili

 

Isto ono sto vecina Srba misli o Siptarima ? Da su strokava govna bez zuba, koja su nam igrom slucaja otela teritoriju..i to cemo da vrnemo jedared ?

Link to comment

Isto ono sto vecina Srba misli o Siptarima ? Da su strokava govna bez zuba, koja su nam igrom slucaja otela teritoriju..i to cemo da vrnemo jedared ?

 

meni je to najlepši narod na svetu s predivnim jezikom i običajima ali koji je nažalost u sledećih 4,5 milijardi godina osuđen na radioaktivnost :fantom:

Link to comment

Ne menja. Interesantna je činjenica da je ova fotka stara barem 5 godina. I činjenica da se ljudi hvataju za slamku i dele među sobom nešto što liči na tračak ljudskosti i korektnog odnosa u ovoj kurčevoj situaciji.

Interesantno je da je taj policajac još pre 5 godina imao policijsku uniformu koja je ušla u upotrebu tek pre par meseci.

 

Inače:

 
Ko je policajac koji grli sirijskog dečaka

Policajac čija je fotografija sa sirijskim dečakom u "očinskom" zagrljaju izazvala talas emocija na društvenim mrežama zove se Redžep Arifi.

On je iz Preševa, i već mesec dana je angažovan u Miratovcu, gde se dočekuju izbeglice koje u Srbiju stižu preko Grčke i Makedonije.

 

Link to comment

hehe kad bi samo znali sta madjari (neki, mnogi) misle o nama, tek bi ih onda tovarili

 

 

Isto ono sto vecina Srba misli o Siptarima ? Da su strokava govna bez zuba, koja su nam igrom slucaja otela teritoriju..i to cemo da vrnemo jedared ?

 

Nije, to misle o Rumunima. Za nas samo misle da smo divljaci i ludaci. Ali sa kojima nije bas uputno kaciti se. Znanje nije iz Vojvodine nego iz Peste. Od coveka kome je baba Srpkinja i u Madjarskoj je (njena familija) preko 300 godina. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...