Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

uzmimo hipotetski da je moj odgovor potvrdan. cenim da sam po tebi, prema tome, za preki sud i institucionalnu zabranu delovanja.

izvini, ali moje je da na to primetim neuništivi vonj kožnih kaputa.

vonj koji osecas je vonj tog hipotetskog stava. to toliko smrdi da pomislis da dolazi iz svega sto te okruzuje.
Link to comment

Sve u svemu, preostre i nepotrebne direktne reakcije.

Covek je rekao sta je imao, hteo, znao, reakcije su gromnom vecinom bile osudjujuce i to je jedino vazno.

Sve preko toga, mislim na pokusaje izopstavanja, bilo bi navrtanje vode na , cenim, nikom potrebnu homogenizaciju foruma i njegovo pretvaranje u skup istomisljenika cija se misljenja razlikuju samo u nijansama sto vodi uzajamnom tapsanju po ramenu.

Sve dok postoji kriticna masa reakcije na onakve stvari odnosno stavove, OK je.

Ostalo je na moderaciji.

Link to comment

Ma ne ja, nego provejava topikom...

Мене само занима како ти није било мало чудно што је мој цитат на латиници :lolol:

Link to comment

nemci jesu glupi i naivni ako prime i jednog izbeglicu i ako ne insistiraju da izbeglice prime oni koji su najodgovorniji za njihovo stanje, prvenstveno jebeni saudijci i njihovi sateliti, turci i persijanci pa onda ameri, francuzi i englezi

Link to comment

a dok nemci insistiraju i saudijci skruseno ne kazu "jeste, jeli smo govna" sta sa tim ljudima?

koji, btw, uopste ne zele u saudijsku arabiju.

Edited by aram
Link to comment
Iranian, Afghan refugees converting to Christianity in Berlin

 

BERLIN -- Mohammed Ali Zonoobi bends his head as the priest pours holy water over his black hair. "Will you break away from Satan and his evil deeds?" pastor Gottfried Martens asks the Iranian refugee. "Will you break away from Islam?"

 

"Yes," Zonoobi fervently replies. Spreading his hands in blessing, Martens then baptizes the man "in the name of the Father, the Son and the Holy Ghost."

Mohammed is now Martin -- no longer Muslim, but Christian.

 

http://www.cp24.com/world/iranian-afghan-refugees-converting-to-christianity-in-berlin-1.2548670

Link to comment
Nemačko ministarstvo odbrane saopštilo je da uspostavlja hitan smeštaj za izbeglice u školi za vojne oficire u Drezdenu. Ministarstvo je u saopštenju navelo da ce u školi odmah biti smešteno 350 izbeglica, koji su stigli iz Mađarske.

 

Nemačka vojska je već obezbedila 24 kasarne širom zemlje za smeštaj 11.800 ljudi, kao i više od 140 šatora, gde se smestilo neliko stotina izbeglica.

 

švabija je već prepuna i anđelija bi trebala da raspiše tender za izgradnju 200000 jeftinih stanova, kako bi negde smestili ovaj prvi talas, to je svega desetak milijardi, sića za švapsku vladu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...