Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

gde je našao te desetine miliona da mi je samo znati

 

pogledaj demografske prognoze afrike i azije za sledećih 20 godina šta misliš da će svi oni da ostanu u svojim prašumama pustinjama stepama i džunglama oće malo morgen  :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

Europa je rupa bez dna. Primiće i svih 12 milijuna samo da ne ispadnu fašisti i pizde. 

 

 

 

 

....mada kad bolje razmislim, a sledeći nit prve rečenice - pizde već jesu. 

 

 

 

 

:fantom:

 

Ne pada sneg da pokrije breg, no da se govno bolje uoči.

Link to comment

pogledaj demografske prognoze afrike i azije za sledećih 20 godina šta misliš da će svi oni da ostanu u svojim prašumama pustinjama stepama i džunglama oće malo morgen  :fantom:

Payback time.

Lepo se živelo na jeftinoj sirovini i radnoj snazi™.

A sad malo ona, što bi se reklo.

Link to comment

[wiki]

Anduril's Discussion Paradox, or ADP, usually occurs in online forums and discussion boards and is commonly defined as the number of posts or pages in any given discussion topic - be it the legalization of cannabis or animal rights or the Iran nuclear deal - which is required until the topic will be compared to the ex-Yugoslav wars.

 

The most notable variation of this paradox is known as Eraser's Discussion Paradox, or EDP, which is defined exactly the same except the comparison is made to Vladimir Putin, not the former Yugoslavia. Both paradoxes generally manifest themselves by the phrase: "Hey, how about we disregard the topic and switch to..."

[/wiki]

Aferim!

Link to comment

Europa je rupa bez dna. Primiće i svih 12 milijuna samo da ne ispadnu fašisti i pizde. 

 

 

 

 

....mada kad bolje razmislim, a sledeći nit prve rečenice - pizde već jesu. 

 

 

 

 

:fantom:

 

Ne znam kako ovo da ti rečem - i ti si Evropljanin.

 

Uz to si i oličenje svega onoga što je Srbiju vazda činilo i vazda će činiti uporištem potuljenog, zluradog, isprepadanog i neukog polusveta koji kipti od predrasuda. Gotivniji mi je Orban od tebe, makar ima muda da kaže ono što misli. 

Link to comment

Ne znam kako ovo da ti rečem - i ti si Evropljanin.

 

Uz to si i oličenje svega onoga što je Srbiju vazda činilo i vazda će činiti uporištem potuljenog, zluradog, isprepadanog i neukog polusveta koji kipti od predrasuda. Gotivniji mi je Orban od tebe, makar ima muda da kaže ono što misli. 

 

Ja nemam predrasuda. 

A glede izbeglica/azilanata nemam gotovo nikakav stav osim jednog koji ne menjam još od raspada SFRJ - svu ženu i dece primiti, sve vojno sposobne muškarce (uključujući i trećepozivce) vratiti natrag nek reše probleme u sopstvenoj kući.

 

A izmedju perverzne filantropije i stare dobre mizoginije mizantropije uvek biram ovo drugo. Ako ništa, makar je poštenije.  :fantom:

 

 

PS hvala Digu, na ukazanoj greški. :blush: 

Edited by steins
Link to comment

Jebote koliko je potresno sve ovo sa WBHof u Becu, docek volontera i aktivista.

 

Jebeni Madjari dabogda vas Rusi poravnali sledeci put do prasine.

 

 

 

 

Mikl-Leitner: Flüchtlinge sind jetzt "in Sicherheit"

 

 

je li to ovaj rad?

 

O8jcs36.jpg

 

 

a tu je i popa, nema ništa bez pompidua

Link to comment

Mizoginije? Ma, mitohondrije, sine... I rest my case.

 

da, u pravu si, mea culpa  .... :blush:

 

evo ispraviću. 

 

 

nego, koliko je od vas forumskih kozmopolita primilo izbeglice na gajbu, da se okrepe i operu? i koliko vas je angažovalo svoja vozila da ih, makar iz prihvatnih centara, o svom trošku - prevezu do granice? 

Edited by steins
Link to comment

je li to ovaj rad?

 

 

Mikl-Leitner: Flüchtlinge sind jetzt "in Sicherheit"

 

a tu je i popa, nema ništa bez pompidua

 

Orban je mnogo veliki moron, jbg, nije ni topik ni trenutak za smejanje, ali ovo je Miloševićevski nivo talenta da ispadneš magarac :D

Edited by MancMellow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...