Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

 

 

 

Huligani napali izbeglice u Budimpešti / VIDEO

Grupa navijača napala je izbeglice na železničkoj stanici u Budimpešti, policija nije uspela da ih spreči, iako su celog dana bili okupljeni u centru grada.

 

 

bilo je to pitanje vremena

 

ps to će ih čekati i u dojčlandu, mislim kao što kaže šahovničar u komentaru "tko je jači taj kvači"

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

sta da ti kazem - lakse mi je da progutam potkusurivanje kad se radi o americi i razvijenim evropskim zemljama. 

 

cenim da ipak nije neophodno uvoditi putina na ovu temu.

 

Pa to je onda samo tvoj problem. Ja nemam problem da pljunem EU, da kazem da je USA delom odgovorna za ISIS i da treba da pomogne, pa i da je Putin odigrao takodje neku ulogu u Siriji i da snosi odgovornost.

 

 

putin je ovde trolovanje, doduše, nekažnjivo, ipak je ovo ppp

 

 

A ovo nije:

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=19762&view=findpost&p=3206703

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=19762&page=276&do=findComment&comment=3207297

Edited by Eraserhead
Link to comment

 

 

 

bilo je to pitanje vremena

 

ps to će ih čekati i u dojčlandu, mislim kao što kaže šahovničar u komentaru "tko je jači taj kvači"

 

koliki moron moraš da budeš ad radiš ovo. pa jbt, pustite ih da prođu nikog živog od njih ne zanima da ostaje u Magyarorszagu 

Link to comment

Pa to je onda samo tvoj problem. Ja nemam problem da pljunem EU, da kazem da je USA delom odgovorna za ISIS i da treba da pomogne, pa i da je Putin odigrao takodje neku ulogu u Siriji i da snosi odgovornost.

 

 
 

 

A ovo nije:

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=19762&view=findpost&p=3206703

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=19762&page=276&do=findComment&comment=3207297

 

znači, ko tebe amerikom - ti njega rusijom.

fer.

Link to comment

Pravda za Asada :mad:

 

A tako je sve bilo fino kada je imao kljucnu ulogu u postavljanju libanskog predsednika za kojeg je govorio da je njegov "licni izaslanik", kada je "samo" finansirao i naoruzavao libanski Hezbolah koji je malo terorisao Izreal a malo sve ostale, drzeci Liban sve vreme na ivici gradjanskog rata u koji je zamalo skliznuo kada su sirijski agenti ubili libanskog premijera Rafika Hararija pre 10 godina. Ah, the good old' days.

ovaj... kao sto rekoh malocas, jako je bezveze uvoditi ko je kriv price na ovu temu.

 

nezavisno od politike, amerika bi trebala primiti oho-ho ljudi. ne zato sto je odgovorna za sranje (ili nije, ili je delimicno no ovde to nije uopste bitno) vec zato sto je dovoljno prostrana i dovoljno prosperitetna da uhlebi jako puno ljudi kojima trenutno gori pod nogama.

Link to comment

 

 

to je takav svet, divlja mongolska plemena, šta li su već

 

ma de esi lud. nego nije ovo topik za to...  ^_^

Edited by MancMellow
Link to comment

ma de esi lud. nego nije ovo topik za to...  ^_^

 

 

dobro je da nisu krenuli da ih satiru kolima uzduž puta;

 

ako to urade, neka ide sve u tri pičke materine

Link to comment

dobro je da nisu krenuli da ih satiru kolima uzduž puta;

 

ako to urade, neka ide sve u tri pičke materine

 

ma neće, pa nisu valjda nenormalni. jbt, pazi,, oni (vlast) ih neće u svojoj zemlji, a ovi hoće što pre da izađu iz njihove zemlje. Mislim win-win, ne vidim uopšte, apsolutno čemu pravljenje frke

Edited by MancMellow
Link to comment

ovaj... kao sto rekoh malocas, jako je bezveze uvoditi ko je kriv price na ovu temu.

Za uvodjenje te price se obrati Harperu. Mene pravo da ti kazem boli ona stvar (kurac) da odcutim, posto je tu temu vec neko drugi kandidovao.

 

nezavisno od politike, amerika bi trebala primiti oho-ho ljudi. ne zato sto je odgovorna za sranje (ili nije, ili je delimicno no ovde to nije uopste bitno) vec zato sto je dovoljno prostrana i dovoljno prosperitetna da uhlebi jako puno ljudi kojima trenutno gori pod nogama.

To sto si rekao ("prostrana i dovoljno prosperitetna") vazi i za Rusiju, btw. Nezavisno od politike.

Edited by ObiW
Link to comment

ma neće, pa nisu valjda nenormalni. jbt, pazi,, oni (vlast) ih neće u svojoj zemlji, a ovi hoće što pre da izađu iz njihove zemlje. Mislim win-win, ne vidim uopšte, apsolutno čemu pravljenje frke

 

reč je o čistoj zlobi, nema drugog objašnjenja

Link to comment

hehe kao i obicno yolo u pravu, naci pitjkice uvatile dzadu cim su pashtunska i kurdska braca potrcala za njima

 

provalite novi moment u celom fenomenu, izbeglicki antifasizam - pokazuju im kurac i vicu fuck you fascists

Link to comment

 

 

Decembra meseca 1941. godine?

 

Ravnica je tu presudna. Po tome se prepoznaju. Finci su odradili vestu kamuflazu ali ih izostanak bilo kakvog uzvisenja sve do Laponije, nepogresivo odaje.

Link to comment

hehe kao i obicno yolo u pravu, naci pitjkice uvatile dzadu cim su pashtunska i kurdska braca potrcala za njima

 

i ja sam rekao pre pedesetak strana da ce kroz koju nedelju biti proboj

 

sve u svemu mancov strah da ce u srbiji biti zaglavljene mnoge desetine hiljada, pa cak i stotine, bez izlaza se nije obistinio i mozemo biti sretni.

 

 

 

ne lupetaj ti, rekla si već da ih ne voliš nešto preterano

 

da smo mi u eu, da makedonija nije i da prema tome imamo 1 evropski zadatak kao sto ga madjari imaju mislim da bi smo isto pravili zid kao oni

Edited by Krošek
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...