Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

u svakom slucaju vrlo brzo ih ceka poprilican pakao, kada dodje jesen, kise i hladnije vreme. o dodatnom madjarskom zidu iza zice da ne govorimo.

 

Ja se nekako nadam da oni to znaju i da je povecanje intenziteta migracija upravo rezultat zelje da se domognu Zapada pre jeseni ili zime.

Link to comment

Obzirom na to koliko su se sjajno srpski tenkovi iskazali prethodnih decenija, cenim da bi se kobasicari upisali od smeha da rasporedimo naoruzanje duz granice.

 

Ja rekoh, kada bi Srbija imala vojsku veličine ruske. Sa ovim mladim goranima koje imamo, podrazumeva se da možemo samo da ćutimo i gledamo kako ovi pucaju u izbeglice.

Link to comment

Vi biste rasporedjivali tenkove, a ja samo ne bih primao one izbeglice koji ni ne zele u Srbiju i onda sam ja bio ekstreman  :fantom:

 

Pitaću te ponovo da li ih ne bi primao kada ih kršćanske snage budu pod repetiranim oružjem isterivale iz Mađarske u Srbiju a možda i ubijale po kojeg za primer.

Link to comment

Pitaću te ponovo da li ih ne bi primao kada ih kršćanske snage budu pod repetiranim oružjem isterivale iz Mađarske u Srbiju a možda i ubijale po kojeg za primer.

 

samo one koji hoce

Link to comment

Jeste senzacinalisticki, ali slike jesu potresne

Послато са GT-P7500 користећи Тапаток 2

 

nov si pa ne znaš za dogovor da ne linkujemo blic i ostala govna

Link to comment

Servisne vesti apdejt:

 

Fašista Orban poručuje izbeglicama da ostanu u Srbiji jer je tamo super. Usput će vojska i policija stići na granicu u narednih desetak dana...

Link to comment

i da dodam još i ovo: jedini razlog zašto se mađarske vlasti ponašaju ovako, a austrijske ili npr. grčke drugačije je taj što se svi oni trude da ugode svojim biračima.

 

sva sreća pa se našim vlastima fućka za birače, odnosno što znaju da će ih lako izmanipulisati, kako god upravljali ovom krizom. da se srpski birač pita, odavno bi betonski zid bio između srbije i makedonije.

tehnichki gledano, znachi da mi u ovom momentu imamo bolju vlast nego shto zasluzujemo ^_^

Link to comment

Subota 5. septembar, 20h - Paljenje sveća, polaganje cveća i ćutanje ispred Ambasade Republike Mađarske, Krunska 72. Građanski protest protiv fašističke i neljudske politike mađarske države. Posvećeno svim izbeglicama ubijenim na putu do Evrope. Dođite, podelite poziv. Ako živite u Skoplju, Sarajevu, Zagrebu i Ljubljani, razmislite o tome da organizujete nešto slično u isto vreme

Link to comment

Imam. Zašto ovim diverzantskim komentarima testiraš granice mog kućnog forumskog vaspitanja?

Е, Сингере, синко, не пратиш, ниси пажљив:

 

krajputas1915_zpsllmsjgvb.jpg

 

Крајпуташ није шала ни данас, уосталом да не живиш у земљи која је на путу, па још каквом, оном који повезује Азију и Европу, сад би лепо, као неки Швајцарац, седео, гледао на телевизији избеглице, путнике и остале намернике и цоктао чудећи се тамо неким Балканцима и њима сличнима.

Јеби га, што се географског положаја тиче, лепо неко рече: овим путевима је увек неко путовао, ђа као турист, ђа као војник, сад имамо и ово.

 

Или би се ти само мало свађао?  :P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...