Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

12 izbeglica se noćas udavilo u pokušaju da se sa turske obale domognu Kosa, tzv mediji jutros objavili fotografije utopljene dece čija tela je more izbacilo na plažu. 

Link to comment

Policajcima u odrzavanju reda na zeleznickoj stanici keleti pomazu i dobrovoljne grupe gradjana

 

:ph34r::ph34r: :ph34r:

Послато са GT-P7500 користећи Тапаток 2

 

da li znamo tacno koje grupe gradjana. ako je migszol odnosno gradjanska podrska migrantima onda je to dobar znak.

Link to comment

primećujem da se naše nvo nešto ne cimaju i ne zarezuju zbegove

 

to je najsigurniji znak da neće biti nekog značajnog grantovlja na tu temu :fantom:

 

 

to je zato što pripremaju projekte za spas najstarijeg zanata™

 

kupujmo-domace.jpg

 

  :fantom:

 

 

 

česi rešili da uvedu red u izbegličku krizu

attachicon.gifimage.jpg

 

još uvek ne mogu da se opasuljim od slike. nekako mi od mađara njihovo šikaniranje ne predstavlja preveliko iznenađenje, ali česi. pa jbt. gde ovo ide.

 

a što je ova slika strašna? Šta joj to ova pandurka upisuje na ruci? :unsure: 

Link to comment

mislim da sam na n1 pročitala da je uhapšen onaj đerđ koji je učestvovao u sečenju žice, ali sad nikako da nađem vest...

 

pusten je brzo, kaznjen je sto je ostetio madjarsku imovinu vrednu 8800 ft (25e)

Link to comment

da li znamo tacno koje grupe gradjana. ako je migszol odnosno gradjanska podrska migrantima onda je to dobar znak.

Nije dobro, b92 pise ovako a cini mo se da razdvajanje nije slucajno

 

"policija.Grupe građana pomažu policiji da održe red, preneo je AP, dok volonteri pokušvaju da imigrantima obezbede hranu, odeću i neophodnu medicinsku pomoć."

Link to comment

pusten je brzo, kaznjen je sto je ostetio madjarsku imovinu vrednu 8800 ft (25e)

dobro je. mislila sam da su ga ubacili u kafkifikator čim su se kamere isključile, sa namerom da ga njakaju dok ne izludi... tnx.

Link to comment

12 izbeglica se noćas udavilo u pokušaju da se sa turske obale domognu Kosa, tzv mediji jutros objavili fotografije utopljene dece čija tela je more izbacilo na plažu. 

 

Video malopre, ono je nesto najtuznije sto sam video u skorije vreme. Necu da stavljam ni u spoiler, mnogo je potresno.

Link to comment

Video malopre, ono je nesto najtuznije sto sam video u skorije vreme. Necu da stavljam ni u spoiler, mnogo je potresno.

+1

upravo videla fotke malishana utopljenika na obali

najtuznija slika ove kataklizme, nemojte nikako gledati ako naslutite da je to to (meni izaslo na newsfeed )

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...