Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

+1000 za oba kom, sad je pitanje sta ce dalje

Inace opet veliki problemi na makedonsko grckoj granici, sa vec vidjenim razvojem situacije

 

Послато са GT-P7500 користећи Тапаток 2

Link to comment

neki ovdašnji priglupi su bili u fazonu što je extra ovaj sns baš dobro što su na vlasti vidi kako lepo pričaju o izbeglicama :fantom:

 

Министри унутрашњих послова земаља чланица ЕУ, 14. септембра имаће састанак на коме треба да заузму заједнички став поводом избегличке кризе, а очекује се да ће том приликом Србији бити одобрено милијарду евра помоћи, најавио је Ласло Варга, заменик председника Одбора за европске интеграције Скупштине Србије у разговору за РТВ
Edited by Hella
Link to comment

jesi li proverila koliko je oštar taj barbvajer, da l može da poseče?

Ja "proverio" na GRE-MK granici pre nedelju dana.

Vrlo oštro i zajebano. Ja čak nisam ni obratio pažnju tek kad sam video fleku na pantalonama. Lepo je zaseklo.

95708bce2d46cdfbf95d870bec2f601a.jpg

Link to comment

neki ovdašnji priglupi

 

 

Nemoj tako. Ja nisam tako sarmantan™ pa cu da kazem naivni ^_^

 

btw. drago mi je sto ce migranti od ove cifre dobiti makar 5%, onih 95% raspodelice ove SNS fizionomije izmedju sebe, pajtaski. Treba platiti i tabloide koji su, umesto da zaradjuju naslovima ARAP SILOVAO SRPKINJU nedeljama morali da budu u minusu i pisu kako su migranti spas za Srbiju.

 

Milijardu evra je valjda cena Srbije kao dugorocnog izbeglickog kampa sa svime sto ta titula sobom nosi.

 

Visice neko na terazijama ovog puta.

Edited by Caligula
Link to comment

Nemoj tako. Ja nisam tako sarmantan™ pa cu da kazem naivni ^_^

 

btw. drago mi je sto ce migranti od ove cifre dobiti makar 5%, onih 95% raspodelice ove SNS fizionomije izmedju sebe, pajtaski. Milijardu evra je valjda cena Srbije kao dugorocnog izbeglickog kampa sa svime sto ta titula sobom nosi.

 

Visice neko na terazijama ovog puta.

 

tih 5% je optimisticka pretpostavka. uostalom, zar je neko sumnjao o pravim motivima ove vlasti? i naravno da niko nece visiti na terazijama, tamo je bilo samo 1 vesanje™ i to su organizovale naci okupacione vlasti. srbin srbina ne vesa zbog takvih stvari, eventualno sledeca garnitura malo reketira prethodnu i pita za svoj deo pa nastavi na se ponasa isto.

 

i od te milijarde™ mozda bude nesto manje od stotinak miliona i to u ratama na sledecih 15 godina, isto kao sa onim milijardama™ za saniranje poplavljenih podrucja

 

ali ove izjave, kao svadje u obdanistu

 

Mađarska vlada saopštila je ranije da nemački "fleksibilniji odnos" prema izbeglicama podstiče migracije

 

Nemačka nije kriva za talas sirijskih izbeglica u Mađarskoj koje pokušavaju da se ukrcaju u vozove koji idu ka Nemačkoj, izjavila je nemačka kancelarka. 

 

Edited by Pontijak
Link to comment

3.5 milijarde + 1 milijarda = 4.5 milijarde

 

 

moram da počnem da zapisujem i sabiram, ko će popamtiti tolike milijarde

Edited by Singer
Link to comment

 

 

Merkel: Nismo krivi za talas izbeglica u Mađarskoj

Nemačka nije kriva za talas sirijskih izbeglica u Mađarskoj koje pokušavaju da se ukrcaju u vozove koji idu ka Nemačkoj, izjavila je nemačka kancelarka.

78995598355e57fcf0978a831762454_v4_big.j

 

 

hahahaha sjajna je

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...