Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Pa kad samo pišeš o sebi, pa moram da se bavim i temom topika i tobom.

 

Gde sam jebeno pisao o sebi, upravo si me pomesao sa Belch, pogledaj njen post.  A da, ona ti je ortakinja u stalkovanju, neces nju da diras. Ja sam (suprotno od toga) pokusao da objasnim zasto ne treba kaciti ovakve stvari ovde iz nekih univerzalnih, opstih razloga.

 

Sjasi care vise, ovo je bedno.

Link to comment

treba da se upozori ako neko moze biti sokiran, ako su krvave scene u prvom frejmu itd. ali kad dobijes video iz sirije gde na kraju ulice vidis dim od eksplozije i da neko histericno trci u tom pravcu, ne znam sta se moze ocekivati nego da ce biti leseva.

 

možda čovek uzgaja ljubičiće u sred srede ratnog ludila, možda?

 

možda neka potpuno neverovatna priča u razorenoj zemlji, možda?

Link to comment

možda čovek uzgaja ljubičiće u sred srede ratnog ludila, možda?

 

možda neka potpuno neverovatna priča u razorenoj zemlji, možda?

 

mnogo citas vajs

Link to comment

možda čovek uzgaja ljubičiće u sred srede ratnog ludila, možda?

 

možda neka potpuno neverovatna priča u razorenoj zemlji, možda?

Singere, sinko, ne kaci se sa tvrdim i upucenim znalcima ratnih zbivanja svake vrste sirom ove napacene planete  :fantom:

Link to comment

treba da se upozori ako neko moze biti sokiran, ako su krvave scene u prvom frejmu itd. ali kad dobijes video iz sirije gde na kraju ulice vidis dim od eksplozije i da neko histericno trci u tom pravcu, ne znam sta se moze ocekivati nego da ce biti leseva.

 

 

Frutifruit (ne mislim da je napravio sad ne znam kakvu gresku, samo kazem neka stavlja alert tipa ima mrtvih) je klip najavio kao "ostalo je ljudi u Siriji". Otkud jebeno znam koja je poenta do kraja videa posle takvog naslova?

 

Pa nije to igrani film sa sablonom pa ako vidim qrvu sa dva crnca i cujem losu muziku da lagano zakljucim kakva je razrada.

 

Kazem, ljudi, kacite sta hocete ali stavljajte alert.

Link to comment

Gde sam jebeno pisao o sebi, upravo si me pomesao sa Belch, pogledaj njen post.  A da, ona ti je ortakinja u stalkovanju, neces nju da diras. Ja sam (suprotno od toga) pokusao da objasnim zasto ne treba kaciti ovakve stvari ovde iz nekih univerzalnih, opstih razloga.

 

Sjasi care vise, ovo je bedno.

 

Čekaj, jel hoćeš da prestanem da odgovaram na tvoje postove? 

 

Nije problem. 

Link to comment

Singere, sinko, ne kaci se sa tvrdim i upucenim znalcima ratnih zbivanja svake vrste sirom ove napacene planete  :fantom:

 

Nipošto, i to nisu samo ratna zbivanja - to je sve o svemu i na svaku temu.

 

hešteg Srbi. :s_d:

Link to comment

+1

 

vrlo prosto. drugarski™ je, nazovimo, manir ako ništa drugo

 

 

... jebiga, ispadas mekusac koji zabija glavu u pesak.

 

Milion puta sam ovde (na PPPu) procitao korektno upozorenje "nije za one sa slabim stomakom" pa sam preskakao jer imam slab stomak. Moja zena juce isplakala boga jer je videla fejsbuk feed. Nismo svi isti jebemmu.

Edited by Caligula
Link to comment

Otkud jebeno znam koja je poenta do kraja videa posle takvog naslova?

 

ne bih da napinjem vise ovo, ali posto pitas - mozda ce ti biti interesantno:

 

 

1 "ostalo je ljudi"

2 pitas zasto su ostali ti neki ljudi kojih se tice video (za razliku od onih koji su otisli - izbeglica, kojima se bavi topik)

3 na videu je scena na ulici - vec u prvoj sekundi vidis ljudsku patnju, u nekom obliku i neku situaciju koja nesumnjivo ima veze s ratom

4 prizoves cinjenicu da je rat u siriji uzasan i da ljudi ginu na ulici

 

(4* negde around this time shvatis da nece biti "ljubicica i neverovatnih prica")

 

5 utom uocis frutifruitijev crnohumorni nebruseni dijamant - mozda su "ostali" zato sto su mrtvi

6 odlucis da testiras hipotezu i gledas video dok ne ugledas obrise tih ostalih-stradalih ljudi koje ocekujes da se pocnu pomaljati iz onog zloslutnog dima

7 vidis nesto sto lici na les i ugasis video

 

 

ja nisam gledao, inace (edit: odnosno prekinuo sam tu gde rekoh)

Edited by Krošek
Link to comment

Ma, pusti, to je nas Yolo, koji se sa vremena na vreme lozi na opravdano nasilje. Onomad je savetovao intifadu Srbima na Kosovu, ako me secanje ne vara. 

 

A bio je i vatreni fan Vucica u njegovim PPV pocecima.

 

Ne razmislja Yolo nikad u kategorijama nacela i zakona, vec pise kako ga srce u tom trenutku vodi.

 

 

pa, nema preskakanja. jer rule oflaw je rule of law, ako ga nema u sledecem trenutku ce te neko klepiti ovim izuzetkom koji si odlucio da preskocis.

 

tako je, vodi me srce.

 

ja bih voleo da znam sta tebe vodi kada insistiras na rule of law tj slobodu govora za obraz i nase a u isto vreme tvoj rule of law nalaze da srbija zatvori granice, spreci ilegalni ulazak na njenu teritoriju i sankcionise sve koji ne zatraze azil, a takvih je barem 50% trenutno od svih migranata na njenom tlu.

 

vatreni fan vucica ti keva, kad vec flejmujes.

Edited by yolo
Link to comment

U pravu su Singer i Kauboj.

 

Šta je problem staviti nešto u spojler, neki ljudi jednostavno ne žele da gledaju neke stvari i njihovo je pravo da budu upozoreni na sadržaj.

 

Ja sam svojevremeno stavljao fotke poskoka i pacova koje sam bio silkao, pa su mi jebali mater i edititovao sam odmah.

Link to comment

tako je, vodi me srce.

 

ja bih voleo da znam sta tebe vodi kada insistiras na rule of law tj slobodu govora za obraz i nase a u isto vreme tvoj rule of law nalaze da srbija zatvori granice, spreci ilegalni ulazak na njenu teritoriju i sankcionise sve koji ne zatraze azil, a takvih je barem 50% trenutno od svih migranata na njenom tlu.

 

vatreni fan vucica ti keva, kad vec flejmujes.

 

Sloboda govora za Obraz i Nase dok ih ne zabrane kao organizacije, ili im ne sude za govor mrznje. To je lako.

 

Ovo drugo je malo teze, jer medjunarodno-pravnu problematiku azila, imigracije i sl. ne poznajem. 

Pretpostavljam da tu postoje raznorazne situacije, pa bi bilo lepo da neko od pravnika napise nesto na tu temu.

Link to comment

Da smo se krajem 2000-te malo manje držali zakona kao pijan plota, živeli bismo danas u mnogo boljem društvu. Opet, kad kreneš da divljaš, samo nebo je granica.

 

Veoma klizav teren.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...