Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

+1

država zabranjuje faši skupove, 'levičari' brane fašiste od zle zabrane, sve se prevrnulo naopačke!

e, zezas ili libekovci sebe stvarno smatraju levicarima? ili nesto trece?

Link to comment

Zato sto pristajemo na pritisak EU mimo realnih mogucnosti, mimo ikakve logike, pravimo sebi (i migrantima) veliki problem.

 

Zato sto nas ogradjuju i mi cutimo, zato sto zahtevaju da budemo deponija i zato sto nameravaju na tu deponiju da tovare zive ljude, decu, porodice, bez dugorocnijeg plana. Dakle pristajemo da se u nase dvoriste plitko zakopa jaka bomba.

Vidi, ja sam ponosan što se ovako odnosimo prema izbeglicama/migrantima.

Sramota me reć' čak sam ponosan na izjave i akcije pojedinih ljudi iz vlasti.

Odmažemo sebi? Neka. Odmažemo i njima? E pa neće biti, svakom kojem pomognemo je uspeh a šta će biti sutra, ne zna se. Mi ne odlučujemo tako samo neka igramo poen za poen.

Edited by wall
Link to comment

Vidi, ja sam ponosan što se ovako odnosimo prema izbeglicama/migrantima.

Sramota me reć' čak sam ponosan na izjave i akcije pojedinih ljudi iz vlasti.

Odmažemo sebi? Neka. Odmažemo i njima? E pa neće biti, svakom kojem pomognemo je uspeh a šta će biti sutra, ne zna se. Mi ne odlučujemo tako samo neka igramo poen za poen.

 

:thumbsup:

Link to comment

Mene zanima zašto su azilanti odbili hranu koju su im makedonski policajci ponudili na granici kao pomoć? Da li je to zato što je na kutijama nacrtan krst ili zato što hrana nije halal, po islamskim propisima? Neka neko objasni razloge. Jako ružna slika.

 

 

 

 

I mozak koji postavlja ovakva pitanja je jako ruzan, uvreda prvo za ovaj forum a onda i sire. Pa niko ne trazi razloge za to.

Edited by yolo
Link to comment

Gdin Otto kaze da je jedan lokalni ceski radio danas prekinuo glasanje uzivo u programu na pitanje: Da li bi podrzali da Hitler ustane iz groba ako bi doneo konacno resenje za izbeglice. Glasanje je prekinuto kada je vise od 50% bilo ZA.

Link to comment

Ma da, više od 50% Čeha (ako je to smisao) je za Hitlera nego za izbeglice :D jesu oni ksenofobi, ali ne toliki :D tj nisu ksenofobi, nego nešto drugo...al dobro sad

Edited by MancMellow
Link to comment
 

Joj gospode ima li te...

 

Ovo i mene muči već dugo.

 

 

Gdin Otto kaze da je jedan lokalni ceski radio danas prekinuo glasanje uzivo u programu na pitanje: Da li bi podrzali da Hitler ustane iz groba ako bi doneo konacno resenje za izbeglice. Glasanje je prekinuto kada je vise od 50% bilo ZA.

 

Može neki link?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...