Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Oko mešanja. Čini mi se da je . mešanja sa narodima.sa.kojima mnogo duže živimo zajedno a sa kojima.delimo ne jezik nije bilo skoro uopšte - madjari i albanci.

 

Čisto sumnjam da bi se sa.sirijcima mešali mnogo više

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Naravno da smo se mesali i mesamo se i dalje.

 

Ovo je sjajna vest za Nemacku. Tesko mi da poverujem,  sve kao smisljam neke teorije zavere u sebi, trazim neku kvaku Ako prodje, znaci da svet nije otisao dodjavola.

Link to comment

moze li neko objasnjenje povodom neke vesti koje sam procitao na b92?

 

naime, migranti koji su stigli do kanjize se zale na madjarsku policiju, jer prilikom prelaska odmah im uzimaju otiske prstiju. Onog momenta kada im uzmu otisak prsta automatski su evidentirani kao trazioci azila, a oni zele da idu (vecinom) u nemacku, a na ovaj nacin su spreceni. u cemu je <kvaka>? jel to madjari stite nemacku, i ako je to tacno, zasto? Iz tog razloga migranti idu pored granice i traze mesto za prelaz gde nema policije da im ne bi trazili otiske prstiju...mogu samo da zamislim kakav je to lov na migrante po madjarskoj..

 

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=08&dd=25&nav_category=12&nav_id=1031131

 

Ovo mi nije jasno još od početka seobe naroda. Niko ionako ne želi da ostane u Mađarskoj, šta se trte?

Link to comment

Dobro pitanje. Meni čak nije ni jasno zašto se migranti koji su se (posle muka Isusovih) dokopali Francuske ubijaju (i to na žalost ponekad i bukvalno) da se dokopaju Britanije?! Šta kog đavola ima tamo?

 

Velika Britanija je najkaubojskija zemlja EU, tamo uvek ima posla za one koji hoće da rade na crno za duplo manje para od domaćeg gedže.

Link to comment

sada je jako bitno spamovati brankicu stankovic ombudsmana za zastitu ravnopravnosti

 

ona je jedna odvratna osoba, sva je kao fina i PC a u sustini je klasican dacicev karijeristicki politikan namazan svim bojama

 

danas je prebacila odgovornost sa sebe na vlast, tj policiju, da sami odluce, nije cak ni dala misljenje o govoru mrznje, rasizmu i ksneofobiji u pozivu na miting

 

zato je treba ispamovati do kraja

 

http://www.ravnopravnost.gov.rs/rs/%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%98%D0%B0/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D1%81%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%83%D0%B6%D0%B1%D1%83

 

ne budite lenji, 2 minuta vremena, prijavite skup zbog sirenja rasizma i ksenofobije

Link to comment

Brankica Janković.

Polomila sam mozak dok sam pokušavala shvatiti kakve veze ima Brankica Stanković sa poverenicom i sa izbeglicama.

:)

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

Pa i Grci su u Šengenu. Smejurija. Ovakav cirkus dobiješ kad imaš kvazi državu sa nelogičnim granicama.

To. Grci sprovode izbeglice do Makedonije efikasno poput kakvog švajcarskog mehanizma a ovamo Madjari "štite Šengen". Bolest.

Link to comment

O Nemačkoj: juče stigao u Berlin i vidim par grafitija po gradu (različitim stilovima, znači teško da je jedna osoba sama šarala po gradu) refugees welcome.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...