Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Objavljeno juce: "Tri karte za emigrante ili kako Srbija plaća američki ceh", dr Branislav Ristivojevic (DSS)

 

Predlazem da se osvezite ovim analitickim masterpisom sa sve walking dead referencama i podignete nivo svoje mozdane aktivnosti do neslucenih granica.

Link to comment

počeo sam. i malo mi je muka

 

Prva zabluda: Ovi ljudi su emigranti (azilanti, izbeglice, nevoljnici, nesrećnici…).

Ništa od toga. U pitanju su dezerteri pomešani sa nešto žena i dece.

 

Voleo bih da tako nešto kaže za ove sa Kosova ili žrtve Oluje i slično

 

idemo dalje ....

 

Druga zabluda: Oni su ovde protiv svoje volje

Ništa od toga. Sami su došli ovde.

 

ne mogu dalje, ovog gospodina ću se potruditi da zapamtim - Branislav Ristivojević Govno

 

Lajkovano 8648 puta između ostalog i jedna moja bliska rođaka koju sam baš zbog ovoga i hajdovao sa fejsbuka :isuse:

Link to comment

znači, kukavice koje se smucaju po belom svetu iz obesti, tek da im dupe vidi puta.

sem toga, svi odreda su privilegovani narko dileri koji hoće da se nakače na kičmu poštenom uk/ger/fr poreskom obvezniku (ko arbanasi™ ), ali da usput sjebu i domaćinsku srbiju koja ih gosti, zato što su tako u mogućnosti.

g.o.v.n.o.

Link to comment

ne volim sto su krenuli da objavljuju ovakve stvari.

 

jasno je kako i zasto ljudi prolaze bez vecih problema do nemacke ali verujem da ko treba da zna zna, a najbolje je da ih (nas) je sto manje...

 

Mislim da nije problem ni znati. Oni koji, iz našeg ugla, ne bi trebalo da znaju, svakako odlično znaju...
Link to comment

Ma jok, za ovakve "ograde" su idealne one gradjevinske table sto smo u siromasna vremena krali po gradilistima i kacili kao table za kos. Samo je nabacis na zicu i lagano predjes preko nje.

Meni lepse kad se ograda usput osteti ili unisti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...