Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

ne, Srbija treba da izračuna koliko košta svako od njih po danu i da pre primanja NAZAD bilo koga, unapred traži novac. I to, da se ne ponavljam, zato što su oni toliki teret, nego zato što ako se bar malo ne postaviš kako treba, uvaliće ti 100k ljudi bez ikakvih problema. Za koje će ti plaćati tako što će ti za to plaćanje ucenjivati nekim desetim stvarima. Hello, sa Nemačkom Angele Merkel ovde imamo posla.

Da...iskreno, cekao sam kad ces napisati to da unapred trazimo novac jer je to bila moja poenta odranije (ono "prilika za srbiju"). Znaci vrlo jasno malne agresivno poslata poruka pomoci cemo vam totalno, davaj pare. Pre nego sto postane kriticno. A da po glavi trazis pare pre pustanja to je fizicki i pravno neizvodljivo i ne izgleda lepo.

Bice tu i odliva, madjari ce morati da popuste...sa parama ce biti ok. Bez para ce biti tragedija i bicemo mi krivi.

 

Ali se vracamo na "srbija...neko"

Link to comment

nivo ksenofobije je toliki da sam morao suprugu da pitam šta misli o imigrantima čim sam sa posla vratio kući, true story :mellow:

 

u jednom momentu sam se osetio kao da sam u They Live i da mi nema spasa

 

 

E, kod mene u malo široj okolini to nije slučaj.

Svi su spremni da pomognu, skuplja se nešto.

Ima kao nešto zabrinutih. (Ako stvarno ostanu svi ovde potencijali za sranja su nemerljivi.)

Nema ksenofobije.

Link to comment

E, kod mene u malo široj okolini to nije slučaj.

Svi su spremni da pomognu, skuplja se nešto.

Ima kao nešto zabrinutih. (Ako stvarno ostanu svi ovde potencijali za sranja su nemerljivi.)

Nema ksenofobije.

 

danas sam počeo da ludim i bio sam u fazonu da svi vi ovde, na forumu, ne postojite i da ložite i da je realnost sasvim nešto drugo i da sam u njoj sam i da mi ne postoje "slični. bio sam neprijatan na poslu u dva navrata jer nisam mogao da procesuiram informacije koje plasiraju "visokobrazovani" ljudi sa poslovim koji se "visoko" kotiraju u društveno-poslovnim lestvicama

 

- počela je islamizacija evrope

- članovi ID su među njima i ubacuju se na teritoriju Balkana. šta lupam bre jesu lepo najavljivali pre nekog vremena?

- još nam samo fali da počnemo i sa njima da se mešamo

- jes da ostanu ovde pa za par godina i oni da traže nezavisnost

- kaže mi .... puni su para, torbe pune evra, dolara - sve butkice valuta koje hoćeš

- da, imaju para svi bogati a ko stoka leže tamo po parku među sopstvenim govnima i otpadom

- onu jednu hteli da siluju

- izbodoše se danas nožem, takvi su oni - sve rešavaju krvlju

- drugi je to svet...

 

 

puko sam. puko, ne mogu izbacim iz sebe današnji dan...

Link to comment

danas sam počeo da ludim i bio sam u fazonu da svi vi ovde, na forumu, ne postojite i da ložite i da je realnost sasvim nešto drugo 

 

Ne bih da te obeshrabrim ali ovo je jako minimalan segment srpske javnosti. 

Link to comment

Ne bih da te obeshrabrim ali ovo je jako minimalan segment srpske javnosti. 

 

to me i užasava, što ne mogu da "nabasam" na nekog... ne pamtim kad sam...

Link to comment

danas sam počeo da ludim i bio sam u fazonu da svi vi ovde, na forumu, ne postojite i da ložite i da je realnost sasvim nešto drugo i da sam u njoj sam i da mi ne postoje "slični. bio sam neprijatan na poslu u dva navrata jer nisam mogao da procesuiram informacije koje plasiraju "visokobrazovani" ljudi sa poslovim koji se "visoko" kotiraju u društveno-poslovnim lestvicama

 

- počela je islamizacija evrope

- članovi ID su među njima i ubacuju se na teritoriju Balkana. šta lupam bre jesu lepo najavljivali pre nekog vremena?

- još nam samo fali da počnemo i sa njima da se mešamo

- jes da ostanu ovde pa za par godina i oni da traže nezavisnost

- kaže mi .... puni su para, torbe pune evra, dolara - sve butkice valuta koje hoćeš

- da, imaju para svi bogati a ko stoka leže tamo po parku među sopstvenim govnima i otpadom

- onu jednu hteli da siluju

- izbodoše se danas nožem, takvi su oni - sve rešavaju krvlju

- drugi je to svet...

 

 

puko sam. puko, ne mogu izbacim iz sebe današnji dan...

Вежбај, Сингере, вежбај требаће ти, ово је тек почетак.

Link to comment

Вежбај, Сингере, вежбај требаће ти, ово је тек почетак.

 

Šta tačno vežbam? Da znam kako mi se zove disciplina i šta treniram...

Link to comment

Da...iskreno, cekao sam kad ces napisati to da unapred trazimo novac jer je to bila moja poenta odranije (ono "prilika za srbiju"). Znaci vrlo jasno malne agresivno poslata poruka pomoci cemo vam totalno, davaj pare. Pre nego sto postane kriticno. A da po glavi trazis pare pre pustanja to je fizicki i pravno neizvodljivo i ne izgleda lepo.

Bice tu i odliva, madjari ce morati da popuste...sa parama ce biti ok. Bez para ce biti tragedija i bicemo mi krivi.

 

Ali se vracamo na "srbija...neko"

 

Prvo, ja ovde ništa ne vidim kao "priliku za Srbiju". Drugo, apsolutno je izvodljivo. I treće, ne interesuje me kako izgleda bilo kome osim nama i tim lizbeglicama. Anjima svakako neće biti problem da sede u EU:

Edited by MancMellow
Link to comment

 

I oni koji misle kao većina ovde, neće не смеју to da kažu javno, najčešće...

 

Pa sad, ja smem, samo ne vidim korist da se svađam sa ludima koji ne znaju ništa o sokobu u Syriji, ko je koga i šta tamo, zašto ljudi beže odande, kakav se tamo rat vodi, šta je Islamska država, šta je Dablinski sporazum, zašto nikom normalnom se ne ostaje u Srbiji, koje su orocedure u vezi azilanata i tako dalje...

 

Kako da pričaš sa nekim, o takvoj temi, ko se informiše iz Kurira i Blica, i da u po razgovora ne poželiš da ga umlatiš...

 

Dakle, ćutim...

Link to comment

Ne bih da te obeshrabrim ali ovo je jako minimalan segment srpske javnosti. 

 

+1

 

minimalno 80% (minimalno) deli mišljenja u većoj ili manjoj meri prilično različita od većine na forumu. Kreće se od "sve je ok dok ne ostaju" do "treba i mi da izgradimo zid". 

Link to comment

Šta tačno vežbam? Da znam kako mi se zove disciplina i šta treniram...

Otprilike, slusanje vecine koja se ponasa nepojmljivo idiotski poslednjih 20+ godina, zaludjena od strane takozvane elite, sa sve njenim odabranim predstavnicima.

A spremi se i na dodatan napor zeluca i moli boga da ostane samo na zelucu, jer su svi oni u ciji sud imas poverenja i sa kojima mozes da pricastm negde do ove tacke u vremenu i prostoru imali sigurnosni ventil potezuci mogucnost da u Srbiju dodje demokratija, a da je Srbiji mesto u Evropi i da se za to treba i vredi boriti.

Danas, ta ista Evropa, prepusta Srbiji i Makedoniji, koje, ko god je na vlasti nema pas za sta da ujede, da brine brigu od migrantima koji u Srbiju i Makedoniju dolaze iz EU i u EU zele da idu, najavljujuci da ce potrebne odluke da donese taman kad treba, tamo negde u oktobru.

Dotle ce da seiri nad scenama tipicnim za divlji Balkan.

Ne navodim ovo zbog migranata, svakom svoja muka, opominjem te samo zbog toga sto nam polako ali sigurno izbijaju i poslednje arumente kojima mozemo da im se suprotstavimo, mislim na te tvojetm.

Dakle, cuti, pisi ovde, citaj, trpi, sva je prilika da ce biti gore.

Od boljeg smo se davno odvikli.

Link to comment

Pa sad, ja smem, samo ne vidim korist da se svađam sa ludima koji ne znaju ništa o sokobu u Syriji, ko je koga i šta tamo, zašto ljudi beže odande, kakav se tamo rat vodi, šta je Islamska država, šta je Dablinski sporazum, zašto nikom normalnom se ne ostaje u Srbiji, koje su orocedure u vezi azilanata i tako dalje...

 

Kako da pričaš sa nekim, o takvoj temi, ko se informiše iz Kurira i Blica, i da u po razgovora ne poželiš da ga umlatiš...

 

Dakle, ćutim...

Nisam mislio na dokazivanje licne hrabrosti, taman posla.

Kamo srece da je samo to u pitanju, barem bi svako znao na cemu je.

Problem je u tima sto ne znaju nista ni o Siriji ni o bilo cemu drugom: takvi najcesce znaju sve.

Ako ne, uvek se i promptno nadje neko ko ce da im objasni kako trebatm

Link to comment

E, kod mene u malo široj okolini to nije slučaj.

Svi su spremni da pomognu, skuplja se nešto.

Ima kao nešto zabrinutih. (Ako stvarno ostanu svi ovde potencijali za sranja su nemerljivi.)

Nema ksenofobije.

 

Isto i kod mene..vecini zao, vecina bi da pomogne, jebe se majka Angeli i Obami sto unesrecise ljude, jebe se majka Djarmi sto dize zid..Makedoncima sto ih muce..

 

E sad, mozda je to zato sto nam je najblizi Sirijac na nekih 85 km, u centru Beograda

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...