Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Samo pricamo jbt, neko ispadne u pravu u proceni, neko promasi fudbal, ni manje ni vise.

 

Bice toga jos. MIslim, masenja fudbala i ispravnih procena :fantom:

 

btw. evo ti gore Evropsko prolece.

Zasto meni nudis Evropsko prolece?

 

Bottomline cele tvoje price je da tragediju koja se desava koristis za ahaha bio sam u pravu stav i tu se ne zaustavljas nego nastavljas dalje.

 

Jako je ruzno to sto radis. Po drugi put cu te zamoliti da prestanes.

 

Podrazumeva i ocekivani "jebiga kad sam u pravu" odgovor. Ovo nije tema o tebi i tvom stavu.

Edited by McCabe
Link to comment

opravio da bude blize stvarnosti

 

ama naravno. samo radi još veće preciznosti ispraviću još jednom:

 

 

 

Koja se prilično sužava ako je u pitanju neko ko se percepira kao "drugi". 
Link to comment

 

Evo još jedne slovenske duše:

 

http://www.cas.sk/clanok/327343/david-nuka-25-eur-za-zastrelenie-migranta-rozhovor-z-ktoreho-mrazi.html

 

Dávid núka 25 eur za zastrelenie migranta: Rozhovor, z ktorého mrazí!

 

 

Slovaci  :lolol: Pisao sam o njima pre x godina. Ako ste Srbin (Hrvat), nije frka. A za sve koji žive južno od ove naše geografske širine uglavnom imaju zbirno ime....koje, jelte, nećemo napisati  ^_^

Link to comment

 

 

Nekako mi sada logicno deluje pitanje delije67, zasto ne idu ka igumenici pa odatle trajektom za bari? Brze bi stigli i nema 3 granice koje moraju da prodju..?

Zato što bi Italijani ukinuli tu liniju čim bi se u Bariju iskrcao prvi Sirijac. Njive i polja koje čine druge granice, ne daju se tako lako ukinuti.

Link to comment

najtuznije je sto upravo ljudi iz istocne evrope rade vrlo slicnu stvar (malo legalniju) i dobijaju slicne odgovore domacina.

 

Polish migrants have been in the headlines again this week with the story of a planned migrant strike to take place today – but many Polish organisations are now claiming that the strike, and media coverage ahead of it, is irresponsible.

The number of Polish workers coming to the UK is significant. In the year ending September 2014, 98,000 Polish citizens registered for a National Insurance number – a number second only to the 104,000 Romanian migrants who registered in the same period.

 

 

gettyimages-57611167.jpg

Link to comment
Migrante u Đevđeliji čekaju nakupci, prodaju im jednu bananu ili jabuku za evro, a dva evra košta punjenje mobilnog telefona.

 

domacinski

 

 

ajde ne moralisite -_-

 

ayn rand likes this, zapravo ona pije viski

 

e648ed41-644d-4678-a555-34bbabd72271-102

Link to comment

Zasto meni nudis Evropsko prolece?

 

Bottomline cele tvoje price je da tragediju koja se desava koristis za ahaha bio sam u pravu stav

 

Ne smejem se, valjda vidis. Sto se tragedije tice trudim se da olaksam tim ljudima onako kako znam i umem i koliko mogu. Ne pijem ja whiskey, za to prozivaj Erasera a meni se, onako, nezno i lagano skini.

 

A da sam natuknuo par desetina puta kako sam upozoravao pre tri godine, jesam, to je tako forumski da bi bilo neprirodno da se ponasam drugacije. Jeste jebiga, svi koji su kritikovali intervencionizam i prepucavanje SAD i Rusa preko ledja sirijskih civila bili su u pravu.

Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...