Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Neću da "morališem". Ovo ništa ne valja.

 

... jbg, cudi me da do sada nije bilo vise takvih istupa zvanicnika. Sada ce svako da koristi ove nesrecnike za ono sto ga najvise svrbi, pocev od Vucica pa nadalje.

 

Emigranti ce postati okean povoda za razna prepucavanja, iskaljivanje frustracija i tupave racionalizacije fasista koji ce sada svakako pomoliti svoju ruznu glavu. Bice ruzno a resenja nema.

 

Zapravo, kljucna stvar oko citave situacije i jeste da brzo resenje ne postoji.

Link to comment

 

Сада је јасно да Србија не може да заштити грађане и пореске обвезнике северне Бачке и изгледа да судбина Мађара и других националности не интересује надлежна лица.

 

Nek idu u Mađarsku. :fantom:

Edited by JozoMujica
Link to comment

 

Nem kellenek a megálmodott álmok,

( Ady endre, Új Vizeken járok)

ne trebaju meni ( ili nama ) odsanjani snovi (ili sanje prošlih dana, ili već zavisi od osetai ) Pesma se zove Novim vodama hodim

 

neobičan mi taj jezik, slikovit, moderna ima dosta simbolike hrišćanske..tako je valjda u svesti ćoveka, pikturalno. virtualno..Budite Dobro...čuvajte se reči rečenih i nerečenih

Edited by logoped
Link to comment

ko su ovi navijaci tj kog kluba?

 

veceras su inace kroz picin park prosla tri skinsa koji su zighajlovali i dobacivali na srpskom neke budalastine

 

bilo je na trenutak neprijatno ali je bilo jasno da bi ove degenerike ortaci iz mosula i bagdada, prekaljeni decenijskim fajtom, rastavili od zivota - i njih i sva moguca pojacanja, sa sve radovcima.

Link to comment

ok, ajde da prestanemo sa glupostima. navijački svet nije nikada bio tolerantna sredina, niti će to biti. niti "tolerancija" rešava ovo pitanje u bilo kom smislu (tolerancija kao takva je jedan večito neuspešni pokušaj da se prevaziđe društveni antagonizam bez ukidanja klasnih razlika)

Link to comment

Evo ovako ćemo od sada. Na ovom topiku ti je zabranjeno da troluješ građaniste svojim kurčenjem o poznavanju navijačkog sveta. Ja ću te istrolovati više nego što si uspeo za ovih 700 postova.

 

Dalje, lično znam da na forumu pišu ljudi koji su zapravo išli na gostovanja sa prvom ekipom ali se prosto ne eksponiraju po forumu. Ovo nije forum za neku preteranu priči o navijačima. Nema ni potrebe za tim. Imamo HRHB da čitamo lepe stvari.

 

Treće. Nisi potreban ti i tvoja kristalna kugla da nam kažeš da je nasilje spram izbeglica očekivan ishod. Znamo to jer smo stariji od tebe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...