Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

da se razumemo, nemam ja ništa protiv uzimanja bilo čijeg pasoša, imam protiv licemerja kojim se

taj izbor opravdava. kao da postoji potreba za pravdanjem.

 

pa dobro, vole mnogi ljudi da se pravdaju iako ih niko ne proziva, nista strasno :)

 

Sa druge strane, neki prijatno iznenađuju.

 

 

vidi ti dzentrifikatorku™savamale :lolol:

Edited by Pontijak
Link to comment

pa kao sto sirijci zele u nemacku iz svojih razloga tako bi i mi domaci u nemacku iz svojih razloga, svako ima pravo na svoje razloge i na pokusaj da ostvari ono sto zeli

 

btw, koliko se secam ti si na ovoj temi pre iks dana kada smo se svi zezali na temu ucenja madjarskog i drzavljanstva odobravala zelju ljudi da zbog ekonomskih razloga uzmu madjar drzavljanstvo? mada, mozda sam pomesao nikove

Bravo.

 

Koliko mi je na prvu loptu bilo apsurdno da se ljudi iz Sirije i Afganistana nazivaju ekonomskim migrantima, toliko mi nije jasno cemu u teoriji otpor ekonomskim migrantima.

 

Ili onda nek Norvezani sami skoluju svoje lekare, ako nase ne zele. Nama ce fakat faliti, kada sadasnja garnitura ode u penziju i skontamo da niko nije ostao.

Edited by Fins fleet
Link to comment

 

 

Koliko mi je na prvu loptu bilo apsurdno da se ljudi iz Sirije i Afganistana nazivaju ekonomskim migrantima, toliko mi nije jasno cemu u teoriji otpor ekonomskim migrantima.

 

 

 

ma kod naseg sveta to je ona varijacija na temu, uzese nam crnci sve poslove emigranti iz azije i bliskog istoka sve kvote za azilante u nemackoj :lolol:

Link to comment

ma kod naseg sveta to je ona varijacija na temu, uzese nam crnci sve poslove emigranti iz azije i bliskog istoka sve kvote za azilante u nemackoj :lolol:

Nije samo to do nas, ima slicnih komentara i spolja.

Link to comment

Nije samo to do nas, ima slicnih komentara i spolja.

 

naravno da ima, kako se to nekada govorilo u proslom veku, crna internacionala, nego ja ipak vise paznje obracam na domace komentare jer sa ovim domacima moram da zivim u istom gradu i zemlji

Link to comment

Daj da neko ko ume dobro da pise, napise neki odgovor gospoji (i Danasu), da se ispotpisujemo i posaljemo im kao reakciju citalaca, da vidimo hoce li da objave. Da zalicimo skroz na devedesete. Mislim, dovoljno bi bilo i "jedi govna" ali to ne bi objavili sigurno. 

 

Inace, ona je neka "spisateljica", vidim i Vanja Bulic joj promovisao knjige. Mora da su je zato pitali za misljenje.

Link to comment

Mislio sam da trazimo da objave reakciju u stampanom izdanju. Kad su mogli i ovu njenu bedastocu, red bi bio da objave i odgovor na to. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...