Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Steinse, za sad jos nisu Arapi, jos uvek su samo migranti.

Kad postanu Arapi, bice to ozbiljan znak da nesto debelo skripi.

Bice da si pozurio sa arapovanjem, sacekaj, ima ko ce to.

Link to comment

ti razumeš da oni ne žele da žive u Srbiji? Ko želi - dobrodošao. Oni koji hoće da beže dalje (možeš li ih kriviti za to?) daj im hleb, vodu i osnovnu medicinsku pomoć i gotovo. I ne pravi im nikakve šeme za nasilno zadržavanje u Srbiji. 

oni ne zele da zive u srbiji. zapad ih nece. ne zele da se vrate jer objektivno vecina nema da se gdje ni vrati. uzas. jad i cemer. 

 

ja vjerujem da ce jedan broj ostati u srbiji i ako to ne zele.

Link to comment

ti razumeš da oni ne žele da žive u Srbiji? Ko želi - dobrodošao. Oni koji hoće da beže dalje (možeš li ih kriviti za to?) daj im hleb, vodu i osnovnu medicinsku pomoć i gotovo. I ne pravi im nikakve šeme za nasilno zadržavanje u Srbiji. 

 

 

razumem, ali i nemaju baš nešto izbora, a i to što imaju im se rapidno smanjuje. Madjari već prave svoj zid, ne verujem da ćemo dugo čekati pre nego i Hrvati krenu sličnim putem itd itd. Mi već očekujemo 94k azilanata da nam se vrate.....

 

sve u svemu cirkus

 

Daleko bilo, gde si video da ja želim bilo koga nasilno da zadržim - no šta ćemo sa onima koji ne mogu/ ne žel dalje? 

 

 

 

Steinse, za sad jos nisu Arapi, jos uvek su samo migranti.

Kad postanu Arapi, bice to ozbiljan znak da nesto debelo skripi.

Bice da si pozurio sa arapovanjem, sacekaj, ima ko ce to.

 

ma dobro, nebitno dal su arapi ili liliputanci. Pitanje je - kako rešavatiproblem migranata odnosno (i)migranata?

Edited by steins
Link to comment

Steinse, za sad jos nisu Arapi, jos uvek su samo migranti.

Kad postanu Arapi, bice to ozbiljan znak da nesto debelo skripi.

Bice da si pozurio sa arapovanjem, sacekaj, ima ko ce to.

 

Nisu ni migranti nego su izbeglice, ali niti jedan evropski političar ih tako neće nazvati, onda bi morali da se ponašaju po međunarodnim konvencijama i po sopstvenim zakonima.

 

edit: ono govno, britanski premijer ih je nazvao 'swarm of people'.

Edited by Anonymous
Link to comment

prvo se potruditi i saznati osnovne stvari o celom problemu

 

 

da se pinuje na početak svake strane topika ovolikim slovima.

Edited by pacey defender
Link to comment

Јел то начелник Кањиже имигранте назвао људима без интелигенције и културе, који очигледно однекуд имају пара? :ph34r:

Link to comment

sad gledam prilog o izbeglicama u Kanjiži - pa ih gledam kako sede po vaselci dan i pade mi na pamet - što ih ne uposle nekako? 

 

mislis, da im ponude zaposlenje u skladu sa srpskim zakonima, uz sva prava i obaveze koji proisticu iz ugovornog/radnog odnosa?

 

ako ima posla, zasto da ne.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...