Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Ma taj je jak za tastaturom

 

jak i na birackom mestu takodje :misko:  fasisti uvek dodju na vlast vrlo zakonito, na izborima, onda pocne lagano pa sve brze menjanje zakona i tako dalje

Link to comment

cudo jedno kako su nakaze svih zemalja iste, iste gadosti, isti smrad koji izbija iz njihovih recenica, civilizacija ce otici u qrac kada se nakaze svih zemalja ujedine

 

Pa ujedinili su se, eto ti fejzbuka, tvitera...

Link to comment

Pa ujedinili su se, eto ti fejzbuka, tvitera...

 

jos samo da se uvede opcija glasanja na izborima preko fejsbuka i tvitera i eto nama vrlog novog sveta

Link to comment

jeste da je ovo vise za topik iz foruma u medije ali moze i ovde, odlicna stvar je sto je opstina savski venac odvojila kintu za pokretne toalete, ne smeta mi cak sto si se slinavci iz govnoida utrtili da sebi pripisu zasluge za to, govnoid je ipak samo to sto jeste

 

Još jednom smo pokazali da zajedno, složni, možemo da učinimo mnogo! Nakon inicijative "Blica", koju smo juče pokrenuli, a kojoj se se odmah priključili i Opština Savski venac, Grad Beograd, i firma "Toi, Toi", migrantima će u parku Zdravka Čelara kod autobuske stanice već danas biti postavljeni pokretni toaleti. Ljudima koji su došli u Beograd, bežeći od vihora rata i masovnih ubijanja, na ovaj način ćemo život učiniti makar malo dostojanstvenijim.

 

Link to comment

ma, najdepresivnije sto smo svedoci 1 istorijskog procesa a to je pocetak kodifikacije etike za novi milenijum, mnogo toga na sta smo navikli a sto je stvoreno u proslom veku, narocito posle 2 svetskog rata, ce nestati, izmedju ostalog i institut politickog azila sa svim aspektima humanizma koji uz to idu, elite bogatog sveta bi to uradile danas ocas posla ali je potrebno neko vreme da se sopstveno stanovnistvo indoktrinira i oduci od svega cemu je uceno narocito posle tog svetskog rata, dolaze surova, bezosecajna i bezdusna vremena kada su u pitanju patnje drugih™ i drugacijih™

 

+1 samo znaš da se sa "indoktrinacijom" ne slažem... Ideologija je ipak malo složenija stvar.

Link to comment

jeste da je ovo vise za topik iz foruma u medije ali moze i ovde, odlicna stvar je sto je opstina savski venac odvojila kintu za pokretne toalete, ne smeta mi cak sto si se slinavci iz govnoida utrtili da sebi pripisu zasluge za to, govnoid je ipak samo to sto jeste

 

Primetio sam zaokret™ u Blicu, ako sva stampa krene tako da pise plasim se da je dobijena direktiva odozgo da se narod smeksa i bolje proguta pristanak na izgradnju kampa kod Preseva.

 

Dok je narod human dobro je, kada tabloidi krenu sa pricom o humanosti odmah se uhvatim za pasos

Link to comment

fala qrcu.

danas sam prošao tramvajem pored tog parka. video sam da je postavljen kontejner, onaj veliki u kaka se obično namenski sipa šut ili papir. video sam i dva momka u zelenom kako grabuljama prikupljaju otpatke na gomilice. ostalo je da objasne migrantima da se otpati ubacuju u kontejner.

treba isto da se uradi i ovde kod mene u parku. počinje da smrdi na ulazu iz gepratove. ovde je doterana cisterna sa vodom, parkirana u balkanskoj preko puta hotela. migranti peru garderobu i suše je na ogradi košarkaškog terena. dečica seopušteno zabavljaju u boksu za klince. opuštena atmosfera. sinoć je podignuto par šatora.

Edited by djordje geprat
Link to comment

Pošto ne mogu više da editujem...

 

ma, najdepresivnije sto smo svedoci 1 istorijskog procesa a to je pocetak kodifikacije etike za novi milenijum, mnogo toga na sta smo navikli a sto je stvoreno u proslom veku, narocito posle 2 svetskog rata, ce nestati, izmedju ostalog i institut politickog azila sa svim aspektima humanizma koji uz to idu, elite bogatog sveta bi to uradile danas ocas posla ali je potrebno neko vreme da se sopstveno stanovnistvo indoktrinira i oduci od svega cemu je uceno narocito posle tog svetskog rata, dolaze surova, bezosecajna i bezdusna vremena kada su u pitanju patnje drugih™ i drugacijih™

 

Današnje generacije su već "odlučene" od onoga što je učeno posle wwII, tj. klime u kojoj su rasli njihovi roditelji, i tu nije potrebna nikakva "indoktrinacija" (ti kažeš indoktrinacija, ja mislim politički proces) jer su oni rasli i rođeni su upravo u svetu koji opisuješ, a ne onom u kojem su živeli njihovi roditelji.

Link to comment

naravno. ograničio sam se na svoj park samo da bih opisao trenutno stanje u njemu. da, danas su neka dečica mazila moju lili. drugo dvoje je nestašno pa sam ih sklonio.

Link to comment

Skroz tacno, i najgore je sto to nema veze sa Srbijom, ili govnjivim novinama u Srbiji. Istu pricu sam cuo u poslednjih 7 dana od Poljaka, Engleza i Skota. Potpuno istu!

 

Razlika je u finesama. Cura iz Poljske je zgrozena jer dolaze Muslimani u hriscansku Evropu, a kao najvecu tragediju navodi sto Poljska mora da primi 2000 izbeglica. A Englez i Skot kazu da to nisu nikakve izbeglice vec ekonoski migranti koji nadiru ka ostrvu...

 

I da, svi troje imaju zavrsene vrlo dobre fakultete u Britaniji.

Da to je najgore.
Link to comment

Jeste, jer Srbija o tome nista ne odlucuje niti se pita, a ako je atmosfera takva u UK, onda je vrlo mracno.

Onda je, valjda, najgore što je takva atmosfera u UK?

A bilo bi bolje da ima veze sa Srbijom tj da Srbija pita?

Zbunjujuće...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...