Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

... jer si pre dve godine argumentima udaljen sa libijskog topika. 

 

 

Bilo je ovde likova koji videli siru sliku o arapskom prolecu i govorili pametno ali liberali su ih obesili na terazijama :fantom:

 

:fantom:

 

nemoj na mene da se ljutis sto si pre dve godine promasio fudbal, nemam ja veze s tim.

 

Modovi, prebacujte na fajt klub, zelim da pokazem ovom gotivnom liku™ kakav je zaista, sa sve kvotovima.

Link to comment

Sa dillingerom se ne slažem u pogledu dve suportstavljene tvrdnje jer tvrdnja "najebaće" nije isto što i "ovo im je jadnima neko, tj Amerika podvalio". te dve tvrdnje su u svakom smislu drugačije, a tvoja tvrdnja je ova druga kao i kod 99% posetilaca beogradskih kafana. Prvu tvrdnju nisi besomučno ponavljao. 

 

 

 

 

U pravu si, trebao sam napisati, šta znam - 'skeptičari umesto teoretičari zavere (iako su ovi potonji podgrupa prvih). Teorije zavere nisu možda skroz dokazane ali se skepticizam spram AP pokazao potpuno opravdanim. Sve najgore slutnje su se obistinile: haos u vakuumu vlasti, etnički i verski sukobi, fundamentalistički takeover....i kao zaključak, stvari će se teško ispraviti za naših života.

 

Među entuzijastima ima i naivčina ali i onih za koje nema nikakvog opravdanja

Edited by dillinger
Link to comment

jok i nije, ako zid nije prepreka - onda je mitraljez

 

pa kada su takvi zidovi u pitanju, jedno ide sa drugim, zid sam po sebi ne znaci nista, setimo se recimo berlinskog zida, istina, on je izgradjen ne da spreci ulazak nego izlazak ali princip je isti, sto ti kazes,, zid+mitraljez.

Link to comment

ma, najdepresivnije sto smo svedoci 1 istorijskog procesa a to je pocetak kodifikacije etike za novi milenijum, mnogo toga na sta smo navikli a sto je stvoreno u proslom veku, narocito posle 2 svetskog rata, ce nestati, izmedju ostalog i institut politickog azila sa svim aspektima humanizma koji uz to idu, elite bogatog sveta bi to uradile danas ocas posla ali je potrebno neko vreme da se sopstveno stanovnistvo indoktrinira i oduci od svega cemu je uceno narocito posle tog svetskog rata, dolaze surova, bezosecajna i bezdusna vremena kada su u pitanju patnje drugih™ i drugacijih™

Link to comment

 

 

VIP izbeglice

Najbogatiji sloj stanovništva. Uglavnom sa diplomatskim pasošima avionima odlaze u EU preko Istanbula. U Beograd ne dolaze jer im je potrebna viza za Srbiju.

 

u ovom najnovijem svetskom poretku će, recimo, VIP izbeglicama azil biti omogućen, ili nešto nalik na azil kakvog ga ti građanine pontijače pamtiš

Link to comment

a ovo je populacija koja će se namučiti:

 

 

Srednji sloj

To su izbeglice koji trenutno borave kod nas. Na ulasku u Srbiju uzimaju im otiske prstiju i fotografišu ih. Potiču iz dobrostojećih porodica.


Najsiromašniji 
Najsiromašniji deo stanovništva Sirije koji se tek priprema da krene ka EU. Oni će predstavljati i ozbiljnu bezbednosnu pretnju jer je reč o ljudima koji više nemaju šta da izgube.

 

 

pa onda takvi izazivaju reakcije raznih kreatura, nešto ovako:

 

 

 

Pogledajte Grcku,Italiju itd ove nazovi izbeglice svuda prave probleme,napadaju domace stanovnistvo,kradu i ne donose nista dobro.U Milanu protesti,u Grckoj protesti protiv ovih parazita.Dizu velike svote novca preko western uniona,nose besne telefone,mladi i jaki vojnici dzihada.Neka dobijem minuse,ili neka mi ne objave komentar ,iskreno ih ne zelim ovde i bas me briga za Alzir,Nigeriju,Avganistan i Siriju.Mislim da ce se Srbija istopiti pred ovom muslimanijom,ako i mi kao narod ne izadjemo na ulice.A ovi domaci evropejci,sto bi kolace da im spremaju,neka ih vode svojoj kuci ,onako zvalave pa neka ih maze i paze.Mene brine sto ,nas narod nema sta da jede,sto su trudnicama smanjene nadoknade itd..
Link to comment

u ovom najnovijem svetskom poretku će, recimo, VIP izbeglicama azil biti omogućen, ili nešto nalik na azil kakvog ga ti građanine pontijače pamtiš

 

bogati su oduvek bili svet za sebe

 

 

pa onda takvi izazivaju reakcije raznih kreatura, nešto ovako:

 

da, to je realna opasnost i po nase a bogme i po evropska drustva, ti isplivavanje govana na povrsinu, ta nakaznost uma, taj smrad novog fasizma

Link to comment

Ja bih za ovakve izjave radio lobotomiju ili bih slao u neki rezervat napravljen parama EU

 

 

Pogledajte Grcku,Italiju itd ove nazovi izbeglice

Edited by Caligula
Link to comment

da, to je realna opasnost i po nase a bogme i po evropska drustva, ti isplivavanje govana na povrsinu, ta nakaznost uma, taj smrad novog fasizma

 

Fascinantno je da se fasisti ne bune kada njihova vlada salje avione na Libiju ali ce upasti u amok kada nesrecni libijci dodju do njihove ograde™. Ta jednookost je takodje za lobotomiju/rezervat sta god.

Edited by Caligula
Link to comment

cudo jedno kako su nakaze svih zemalja iste, iste gadosti, isti smrad koji izbija iz njihovih recenica, civilizacija ce otici u qrac kada se nakaze svih zemalja ujedine

 

Mislim da ce se Srbija istopiti pred ovom muslimanijom,ako i mi kao narod ne izadjemo na ulice.

 

Link to comment

cudo jedno kako su nakaze svih zemalja iste, iste gadosti, isti smrad koji izbija iz njihovih recenica, civilizacija ce otici u qrac kada se nakaze svih zemalja ujedine

 

Ma taj je jak za tastaturom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...