Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Jbte ima li kod nas nekog dovoljno pametnog da ozbiljno odigra to odbijanje, a da ne uleti u zamku da optuže celu zemlju za rasizam?

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

 

Pa evo da im dam ideju: moze ali morate troskove izdrzavanja tih ljudi da nam platite godinu dana unapred. Dakle 400 000 puta 50 evra dnevno puta 365 dana, da vidimo...7,3 milijardi evra. In advance. Pa onda mozemo da pocnemo da pricamo. O drugoj godini. 

Link to comment

Nemam komentar. Mislim, ja se najozbiljnije nadam da u glavama ovih budala postoji jos neko zrno zdravog razuma da takvu ideju odbiju out of hand. Ali sama cinjenica da EU razmislja o tako necemu je skandal fantasticnih razmera

 

+1

 

Sedim nem pred monitorom.

 

Ovo je toliko nenormalno na milion nivoa. 

Link to comment

ma ko ce od njih imati muda da angeli kaze ne? a obecace im ona te pare bez da trepne. pa im nece dati, nego ce im dati mrvice plus izuzetno povoljan kredit od koga ce oni dobit proviziju. a to ce da ispinuju pricom da srbija mora da pokaze da je ozbiljan i odgovoran partner ako mislimo u eu i tako...

Link to comment

Nemam komentar. Mislim, ja se najozbiljnije nadam da u glavama ovih budala postoji jos neko zrno zdravog razuma da takvu ideju odbiju out of hand. Ali sama cinjenica da EU razmislja o tako necemu je skandal fantasticnih razmera

 

Manc, žurka mora da je bila mnogo dobra pošto si izgleda posle iste morao dobro i dugo da se naspavaš pa ti je u tom zasluženom odmoru promakao trenutak u kojem je Srbija postala trećerazredni protektorat kojim upravljaju trećerazredni ambasadori a domaću "vlast" i "opoziciju" čini sve sam veleizdajnik. Šta očekuješ od takve zemlje osim da prihvati svako ludilo koje joj se ponudi™? Koje iluzije te vode kada izražavaš nadu da će pomenuti veleizdajnički ološ uraditi nešto što je dobro za Srbiju i što bi na njihovom mestu uradio neko odgovoran?

 

E, da, i dobro došao u evropsku stvarnost i realnost. Još uvek misliš da nema i ne sme imati bilo kakvu alternativu?

Link to comment

ma ko ce od njih imati muda da angeli kaze ne? a obecace im ona te pare bez da trepne. pa im nece dati, nego ce im dati mrvice plus izuzetno povoljan kredit od koga ce oni dobit proviziju. a to ce da ispinuju pricom da srbija mora da pokaze da je ozbiljan i odgovoran partner ako mislimo u eu i tako...

 

in advance. evo da malo i mi sa ovog "antirezimskog foruma" budemo "konstruktivna opozicija". 

 

Kakava crna Angela, treba od zemlje da napravis totalni haos. 

Link to comment

E, da, i dobro došao u evropsku stvarnost i realnost. Još uvek misliš da nema i ne sme imati bilo kakvu alternativu?

 

Sve "sme" da ima alternatvu, ali upravo je poenta u tome da ako pustis da te neko zajebava bez kraja i konca da onda nikada neces dobiti nista. 

 

I ne slazem se da su svi bas isti. Mozemo da mislimo o Tadicu sta god hocemo i njegovim semama u Srbiji, ali to sto je on vodio je bilo daleko bolje od ovoga upravo u smislu drzavnih interesa. 

Edited by MancMellow
Link to comment

in advance. evo da malo i mi sa ovog "antirezimskog foruma" budemo "konstruktivna opozicija". 

 

Kakava crna Angela, treba od zemlje da napravis totalni haos. 

 

ma da, samo sto tu treba uslov da je nekome negde vise stalo do drzave nego do sopstvenog dzepa :D

Link to comment

ma da, samo sto tu treba uslov da je nekome negde vise stalo do drzave nego do sopstvenog dzepa :D

 

ma nije tu stvar u dzepu, vlast u srbiji je solidno drpala i u jednoj Srbiji pod UN sankcijama. 

Link to comment

Sve "sme" da ima alternatvu, ali upravo je poenta u tome da ako pustis da te neko zajebava bez kraja i konca da onda nikada neces dobiti nista. 

 

I ne slazem se da su svi bas isti. Mozemo da mislimo o Tadicu sta god hocemo i njegovim semama u Srbiji, ali to sto je on vodio je bilo daleko bolje od ovoga upravo u smislu drzavnih interesa. 

 

Zato je i zamenjen. Čime se opet vraćamo na EU koja ovde ne želi bilo koga normalnog već samo i isključivo neke bitange koje će dopuštati da ih se zajebava bez kraja i konca. Država Srbija ne postoji i to je to. U skladu sa tom činjenicom treba tumačiti sve što će njena tzv. vlast učiniti po pitanju ove seobe naroda.

Link to comment

Nemam komentar. Mislim, ja se najozbiljnije nadam da u glavama ovih budala postoji jos neko zrno zdravog razuma da takvu ideju odbiju out of hand. Ali sama cinjenica da EU razmislja o tako necemu je skandal fantasticnih razmera

 

Izvor je malo jači, koliko je to uopšte tačno?

Link to comment

Zato je i zamenjen. Čime se opet vraćamo na EU koja ovde ne želi bilo koga normalnog već samo i isključivo neke bitange koje će dopuštati da ih se zajebava bez kraja i konca. Država Srbija ne postoji i to je to. U skladu sa tom činjenicom treba tumačiti sve što će njena tzv. vlast učiniti po pitanju ove seobe naroda.

 

Pa ok, kao sto rekoh, ako tako gledamo onda nista nema veze.

Link to comment

Možemo naravno i da se pravimo da država postoji i da je sposobna da nekim čudom postupi ispravno u nekoj situaciji ali se bojim da će nam takvo gledište samo doneti ogroman niz razočaranja i neverice.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...