Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

indikativno je to sto se bas ti javljas da protestujes protiv ideje da se izbeglice isporuce onima koji su ih napravili izbeglicama. tj amerikancima. u autobusu.

Ova glupost je verovatno u liniji sa onim sto su zemlje s pocetka devedesetih uradile sa izbeglicama sa Balkana i poslale ih kod onih koji su ih napravili izbeglicama, u Srbiju. Neverovatna mi je ta podla neosetljivost na tidje probleme a posebno kada dolazi od onih ciji su sunarodnici na slican nacin propatili pre samo 20 godina. Ti ljudi nisu ni teroristi ni "prljavci" na "zarazeni" vec nesrecni ljudi koje je muka ovamo oterala. A Srbija nije imala teroristicke napade ni pocetkom devedesetih ni krajem devedesetih sto ovo plasenje javnosti i spinovanje na tu stranu cini jos bezosecajnijim.

Link to comment

Neverovatna mi je ta podla neosetljivost na tidje probleme a posebno kada dolazi od onih ciji su sunarodnici na slican nacin propatili pre samo 20 godina.

Jebeno je kada sjedis na bazenu na +40 i gledas direktno u neosetljivost na tudje probleme.

 

Nego, kako su izgledali ti bia agenti? Suncane naocare? Masni? Cackalice medj zubima? Daj detalje pobogu...

Link to comment

Jebeno je kada sjedis na bazenu na +40 i gledas direktno u neosetljivost na tudje probleme.

 

Nego, kako su izgledali ti bia agenti? Suncane naocare? Masni? Cackalice medj zubima? Daj detalje pobogu...

Ne znam, nisam bio prisutan nego mi je pricao jedan od pomocnika direktora. Kaze da su bili tamo dava sata i imali sastanke i sa upravom i sa sefom obezbedjenja.

Link to comment

jesu li bar imali sesire?

 

 

ovo me neodoljivo podseca na pricu kada je uros video navijace kako se spremaju da zapale hrvatsku zastavu i dotrcao na forum da ih u tome spreci ^_^

Edited by Miralem
Link to comment

Ne znam, nisam bio prisutan nego mi je pricao jedan od pomocnika direktora. Kaze da su bili tamo dava sata i imali sastanke i sa upravom i sa sefom obezbedjenja.

pa sta je tu cudno? na koji nacin su sirili rasizam?

Link to comment

indikativno je to sto se bas ti javljas da protestujes protiv ideje da se izbeglice isporuce onima koji su ih napravili izbeglicama. tj amerikancima. u autobusu.

to sto ste ozbiljno shvatili moju inicijativu da se izbeglice autobusima salju za ameriku onako dosta govori o vama.

evo ga boshoku 2.0. Lupi glupost pa se posle krevelji da se salio.

Edited by ObiW
Link to comment

:lol: Da, bas mi je stalo da opanjkam na forumu jednu tako respektabilnu instituciju kao sto je BIA. Inace ceo taj njihov dolazak se meni uklapa u dominantno negativnu medijsku sliku o tim nesretnim azilantima koji cak nisu ni dosli da bi ostali u Srbiji vec da bi otisli negde dalje.

 

Da li bi im pomogao da se dočepaju željenih odredišta po svaku cenu, iako ih ne žele u Mađarskoj, Hrvatskoj...?

Treba li Srbija potpomoći njihov transfer na zapad po cenu loših odnosa sa EU?

Link to comment

Da li bi im pomogao da se dočepaju željenih odredišta po svaku cenu, iako ih ne žele u Mađarskoj, Hrvatskoj...?

Treba li Srbija potpomoći njihov transfer na zapad po cenu loših odnosa sa EU?

 

Jedna od lepih osobina građana Srbije je sposobnost da u svakom trenutku sagledavaju širu sliku, uz stalnu brigu o međunarodnim odnosima i najdaljim ciljevima Srbije.

Link to comment

Policiji je definitivno podignuta borbena gotovost, da tako kažem. Kod mene u firmu su dolazili kod sefa firme da razgovaraju o bezbednosnoj situaciji po nalogu. U stvari, dobili nalog, ispričali se sa šefom firme o svemu i svačemu, upisali da su obavili zadatak i otišli dalje. Jedino što su dolazili iz redovnog mupa, načelnik i komandir stanice...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...