Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

:lol: Da, bas mi je stalo da opanjkam na forumu jednu tako respektabilnu instituciju kao sto je BIA. Inace ceo taj njihov dolazak se meni uklapa u dominantno negativnu medijsku sliku o tim nesretnim azilantima koji cak nisu ni dosli da bi ostali u Srbiji vec da bi otisli negde dalje.
Link to comment

Šta ja znam meni i dalje deluje realno da je neki udbaški plod negativne selekcije i bezbednjačkog inbreedinga negde govorio baš ovako

Link to comment

Eraseru, nemoj da se ljutiš ali kad su ovakve objave u pitanju verovao bih ti isto koliko i, recimo, Lili Linč.

Pa ti ionako verujes samo ekipi sa tribina. Sta ces kad su danas u Srbiji najugrozeniji Srbi.

Link to comment

To sto su nase sluzbe nesposobne ne znaci da ISIS i ostali drugari nisu iskoristili izbeglice da ubace i nekog svog ...  a nasa BIA sa iskustvom sluzenja vladajucim strankama u zadnjih 25 godina tesko da ce tu nesto pametno da uradi. Ovakva situacija je zeznuta i za mnogo ozbiljnije drzave.

Naravno da to ne treba da promeni odnos prema tim ljudima ... jebga, za sve u zivotu postoji rizik ali to ne znaci da treba da budes preventivni rasista. Ne znaci da treba da budes rasista i ako se neko sranje dogodi ...

Link to comment

ovaj... kome smo mi to toliko bitni da bi nas dizali u zrak?

 

eno silnih izbeglica u italiji, grckoj i drugim zemljama koje su u nato-u, eu i ostalo pa ne prave sranja (zasad) a mi se plasimo teroristickih napada kod nas? vise sanse ima da se neki lokalni fundamentalisti ugledaju na bracu iz isis-a pa da probaju nesto tako ovde nego da se tim bave ovi ljudi koji su u prolazu. 

 

da me se ne shvati pogresno - siguran sam da medju  izbeglicama ima ubacenih terorista ali njhovi ciljevi leze malo dublje u zapadnoj evropi. znamo i gde i zasto. 

 

naravno da sluzbe moraju da prate sta se, gde se i kad se desava, da saradjuju sa strancima kad jure ove vec znane mandrile kao i da moraju da postoje mere predostroznosti koje (bar se nadam) postoje i sad ali pomisljati da smo postali ranjivi kao prestonice zapadne evrope i amerike zato sto izbeglice prolaze kroz srbiju... ne znam... deluje kao nesto sto veliki vodja i njegova klika smislja da bi jos vise i upecatljivije cvilio i glumio heroja/mucenika u svojim tv nastupima. 

Link to comment

Upravo. Izbeglice u tranzitu su izvori zaraznih bolesti, potencijalni teroristi, i povrh svega sprečavaju našu decu da se igraju u parkovima. Par meseci takve kampanje i skinuće sa trona srpskih neprijatelja i nedodirljive Šiptare (što je možda i cilj). A onaj umobolnik će iz Nemanjine vikati: "Evo, ja ću da odem među njih u Preševo, ili u Suboticu, neka dignu mene u vazduh, i znam da ću opet biti kriv, a ako me ne dignu u vazduh takođe ću biti kriv..."

Link to comment

Upravo. Izbeglice u tranzitu su izvori zaraznih bolesti, potencijalni teroristi, i povrh svega sprečavaju našu decu da se igraju u parkovima. Par meseci takve kampanje i skinuće sa trona srpskih neprijatelja i nedodirljive Šiptare (što je možda i cilj).

Ih, par meseci. Eno Miralema, naseg moralnog kompasa, kako vec apeluje da se potrpaju u autobuse pa pravac Amerika jer su oni americki problem.  

Link to comment

Ih, par meseci. Eno Miralema, naseg moralnog kompasa, kako vec apeluje da se potrpaju u autobuse pa pravac Amerika jer su oni americki problem.

 

indikativno je to sto se bas ti javljas da protestujes protiv ideje da se izbeglice isporuce onima koji su ih napravili izbeglicama. tj amerikancima. u autobusu.
Link to comment

Miraleme aj prestani da trolujes diskusiju besmislicama, ako imas nesto konkretno, reci pa da pricamo, ova linija rasprave je skaredno glupa.

Link to comment

Miraleme aj prestani da trolujes diskusiju besmislicama, ako imas nesto konkretno, reci pa da pricamo, ova linija rasprave je skaredno glupa.

dok je zgrazanje nad debeovcima, koji idu bazenima i plase narod sirijcima (izvor: reko eraser) mnogo pametno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...