Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Ako Woy ne bude sisa (mada verovatno hoće) i upari Kejna i Vardija u navali, moglo bi biti segsi fudbala engleske reprezentacije na ovom EP.

А што ће мучен Стуки да чини. Не да му да игра Клопара па ни Вој.[emoji20]
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kejnu Vardi savršeno ne treba, a ako ga Woy do sada nije mirisao, neće početi ni sad kad je CV zakitio titulom.

 

Sa klupe kao impact sub kad Slovaci povedu sa dva razlike, MMW. Tj. kad se Rooney umori.

Link to comment

Ne krijem da sam se potajno nadao da ce to biti Yidsi, jer po meni igraju najsexy fudbal, ali mi je u principu svejedno.

Zao mi je sto nismo zakuvali juce, a da veceras bude drugi rezultat.

Zasluzeno Leicester naravno, svaka im cast. TRI poraza

Link to comment

Upravo... Kao što sam na poluvremenu napisao, Clattenburg je zasrao jer nije podelio u prvih 15 minuta jedno 4-5 zasluženih kartona (Walker, Rose, Costa i Ivanovic). Posle je krenula makljaža iz koje je iskusni Chelsea izašao pametniji.

 

Inače, zabavno je čitati ovde prozivanja Totenhema da su mesari i slaviti Lester

Realno, kroz sesonu, jedan od najnemesarskijih™. Malo su se pogubili u drugom i vrlo lako mogli (trebali) da zavrse sa devetoricom na terenu. Ne bih pridao toliko paznje iskusvu Celzija koliko nedostatku istog Totenhemu. Momci su se borili i ispusili na kraju i to boli a mladi su i neiskusni kako da se iskontrolisu. Jebiga, prevazisli su sva ocekivanja ali nazalost ranijeri i ljegova grupa proletera je 'ukrala' show ove sezone.

Link to comment

Sad još treba ova dva kola odigrati kako valja i onda krenuti da se planira za sledeću sezonu. Ovaj tim može još minimum 3 godine da ostane u ovom sastavu, uz sitna pojačanja ova sezona može da bude početak jednog novog Tottenham-a

Link to comment

Kejnu Vardi savršeno ne treba, a ako ga Woy do sada nije mirisao, neće početi ni sad kad je CV zakitio titulom.

 

Sa klupe kao impact sub kad Slovaci povedu sa dva razlike, MMW. Tj. kad se Rooney umori.

 

Ja naprotiv mislim da bi sa osrednjim golmanom i neubedljivom odbranom kojima raspolaže, trebao da igra sa obojicom napred, na gol više.TM

 

Podrazumeva se da za Runija nema mesta u timu.

Link to comment

Ne znam, po meni bi prelazak na 4-4-2 bilo samoubistvo. Ni Vardy ni Kane nisu neki kreatori, bili bi osuđeni na 90 minuta čekanja da dva DCM ili nekakva lažna krila izmisle asistenciju. Dok ako umesto jednog od njih imaš desetku tipa Dele Alli sa malo više slobode kretanja, to bi već moglo da liči na nešto. 

 

Uigravati novu formaciju mesec dana pred takmičenje samo zato da bi mogao da uglaviš dva trenutno najjača imena u prvih jedanaest, nisam siguran da je Hodgson baš toliki mazohista. Ako će već da se samouništi, pre će to uraditi forsiranjem Rooneya i/ili nespremnog Hendersona. 

Link to comment

Inače, zabavno je čitati ovde prozivanja Totenhema da su mesari i slaviti Lester

Generalno nisu mesari, poštena škvadra. Ali ono što su radili u poslednjih 10 minuta je divljaštvo prve klase, ne pamtim kada sam video da neko 10 minuta umesto da se skoncentriše da proba još par smislenih akcija jedino ima za cilj da što gore polomi nekog i tako se osveti mrskom rivalu. Mentalno su prsli kao lajsne, moraju biti pametniji od toga. Ako disciplinska komisija bude držala do svojih standarda barem trojica će naknadno da nagrabuse i to ozbiljno. To je podatak dostojan neke seoske ekipe iz Kornvola a ne vicešampiona EPL.

 

A Lester treba slaviti, kao i svaki drugi tim koji bude uradio nešto slično.

Edited by beowl
Link to comment

Ne znam, po meni bi prelazak na 4-4-2 bilo samoubistvo. Ni Vardy ni Kane nisu neki kreatori, bili bi osuđeni na 90 minuta čekanja da dva DCM ili nekakva lažna krila izmisle asistenciju.

 

Drinkwater i Milner kao stvoreni upravo za to.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...