Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko alkohola na Vardyjevom šanku :lol:

 

Andy Gray kaže da je izjednačujućem golu prethodio čist faul nad Kanetom™... i može biti da je u pravu.

Link to comment

Lester se btw sledece godine bori za opstanak, LS ce ostaviti traga, a i magija ce poceti da slabi, mmw :fantom: No svakako bi bilo do jaja da opet neko nov iskoci iz treceg plana.

Link to comment

Koliko alkohola na Vardyjevom šanku :lol:

 

Andy Gray kaže da je izjednačujućem golu prethodio čist faul nad Kanetom™... i može biti da je u pravu.

 

 

... cuje se pucketanje u dubini svemira.....

Link to comment

Delimično se ne zajebavam, imam neki špurijus da će Benitez svašta da napravi sledeće sezone, ako uspeju da prežive ovu.

 

Vicešampioni iza Liverpula, može, prodato  :fantom:

Link to comment

Lester se btw sledece godine bori za opstanak, LS ce ostaviti traga, a i magija ce poceti da slabi, mmw :fantom: No svakako bi bilo do jaja da opet neko nov iskoci iz treceg plana.

do jaja ko što ti je Lester do jaja? :D

 

kažu brižljivi statističari da je ovo prvi put od Foresta '78 da engleski tim osvoji prvu titulu. Ranijeri car, Lineker neverue :Hail:

 

edit. e da, a i obistinilo se ono da je od poslednje Liverpulove titule Šmajhel bio prvak a onda i dobio sina koji je prvak :lolol:

Edited by malkin
Link to comment

Lester se btw sledece godine bori za opstanak, LS ce ostaviti traga, a i magija ce poceti da slabi, mmw :fantom: No svakako bi bilo do jaja da opet neko nov iskoci iz treceg plana.

 

btw, pominje se da će Kante i Mahrez u Junajted, a možda i Šmajhel junior, ako De Hea ode...  :fantom:

Link to comment

Vicešampioni iza Liverpula, može, prodato  :fantom:

 

LFC-NUFC su vazda bile najinteresantije u Premijeršipu.  :fantom:

Link to comment

Za cim? Jebe mi se i za Totenhem i za Lester. Samo mi je jadno kad neko igra bez muda 35 utakmica u sezoni da bi onda 36. igrali kao da im zivot zavisi od nje, iz ociglednog razloga. Prosto mi je to jadno.

Nisi ti dobar, jelde
Link to comment

do jaja ko što ti je Lester do jaja? :D

 

Btw nadji moj post od pre tipa 3 meseca u kom bodrim Lester da izdrze do kraja i uzmu PL. Nisu mi bas toliko simpaticni da sad umrem od srece zbog njih, tacno je, ali sjajna stvar za fudbal je njihova titula. Al jbg nadao sam se neizvesnoj zavrsnici sezone, a ne da 3 kola pre kraja bude poznat prvak :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...