Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Definitivno najvece iznenadjenje po pitanju titule od kad pratim fudbal.

to na tim nebitnim ostrvskim livadama, u ozbiljnim ligama je jedan unterhahing neprejebiv :fantom:

Link to comment

Leicester svaka čast. Na leto rasprodaja?

 

Zašto? Para za nove ugovore ima, momci verovatno neće imati ništa protiv da odigraju barem jedan ciklus CL za Lester. Ne verujem da se bilo kome id njih traći deo karijere na munčesterske blizance, profin pimpleraj ili kloparine mučenike :fantom:

Link to comment

Vrhunac je zadnjih par sekundi i slobodnjak za Chelsea, i umesto da gurnu loptu u 16m i probaju da pobede oni je salju na aut liniju da prodje vreme :puke: Pa mislim koliko je to jadno.

+1

 

Nisam stekao utisak da bi ovde bilo mrtvih da se nastavilo sa igrom. Preterujete. Sudija je malo izgubio kontrolu pa je došlo do šatimenišae momenata. Ali generalno gledano, sve je to 1 foliranje. Bilo je nešto grubljih faulova ali ništa što Nil Radok ili Pol Ins nisu isporučivali na svakom koraku.

 

Fudbal sam prestao da pratim pre otprilike pet godina jer sam se smorio zbog prevelike izvesnosti takmičenja. To je razlog što danas verovatno ne bih znao ko su svi ti ljudi koji sačinjavaju idealnu postavu Premier League. Ovi igrači što sam ih danas gledao su mi mahom nepoznati.

 

S tim u vezi, ovo što je Lester uradio je zaista nestvarno. Ako imate neki potok sa ulica ili sa gajbe, dajte to. 

 

Još jednom da uskočim u bandwaggon -  :pera:

Link to comment

 

... bring your vodka and your charlie.

 

Ne znam, nije stvarno ništa protiv Čelsija (čak ni protiv Mourinha) ali više bih voleo da sam video Leicester kako taj poslednji korak pravi na terenu nego na twitteru.

 

Ne mora Old Trafford, može i u sledećem kolu, ali bezveze mi je da gledaju na TV-u kako se odlučuje.

Link to comment

Zašto? Para za nove ugovore ima, momci verovatno neće imati ništa protiv da odigraju barem jedan ciklus CL za Lester. Ne verujem da se bilo kome id njih traći deo karijere na munčesterske blizance, profin pimpleraj ili kloparine mučenike :fantom:

 

Kloparini mucenici uzimaju titulu sledece godine

Link to comment

Allah korusun!

 

Delimično se ne zajebavam, imam neki špurijus da će Benitez svašta da napravi sledeće sezone, ako uspeju da prežive ovu.

Link to comment

Zašto? Para za nove ugovore ima, momci verovatno neće imati ništa protiv da odigraju barem jedan ciklus CL za Lester. Ne verujem da se bilo kome id njih traći deo karijere na munčesterske blizance, profin pimpleraj ili kloparine mučenike :fantom:

 

Ima para, ali ima i para. City npr. verovatno može da ponudi pet puta veću platu bilo kome iz ove postave nego što LCFC i pored najbolje namere može. A tajlandski moneyball stručnjaci možda procene da je cena svim bitnim igračima trenutno na apsolutnom vrhuncu, koga god budu prodavali godinu dana kasnije biće to za neuporedivo manje para.

 

Osim, naravno, ako dogodine ne osvoje CL :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...