Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vrhunac je zadnjih par sekundi i slobodnjak za Chelsea, i umesto da gurnu loptu u 16m i probaju da pobede oni je salju na aut liniju da prodje vreme :puke: Pa mislim koliko je to jadno.

 

Baš to, hoće ljudi da se zna da su oni osvojili titulu, nije bitno za koga.

 

Leicester svaka čast. Na leto rasprodaja?

 

Link to comment

totenhem nije smeo da dozvoli da im od ove tekme zavisi titula, normalno da ce celzi gristi od pocetka do kraja kad im je ovo prvi put ove sezone da su iole relevantni.

Mogao je da bude i 21. put, naivan je svako ko je očekivao da će Čelsi večeras izaći na teren bilo kako drugačije osim maksimalno nabrijano da se ovima olakša u to malo teoretskih šansi koje su imali. U par navrata kada su pokazivali neke znake inicijative na terenu, čitav stadion je ustajao da ih ponese i traži od njih da izjednače. Tako bi bilo i da su treći na tabeli i da ove nedelje igraju polufinale CL. To nije i nikada neće biti 'game as usual'.

Link to comment

pati :fantom:

Za cim? Jebe mi se i za Totenhem i za Lester. Samo mi je jadno kad neko igra bez muda 35 utakmica u sezoni da bi onda 36. igrali kao da im zivot zavisi od nje, iz ociglednog razloga. Prosto mi je to jadno.

Link to comment

Sledeća sezona će tek biti ludilo u najavi :)

 

+1

 

Newcastle, Burnley i Wednesday se bore za titulu, MMW!

Link to comment

Ko bi ovo rekao na pocetku sezone ... Lester i Ranijeri svaka cast :Hail:

Definitivno najvece iznenadjenje po pitanju titule od kad pratim fudbal.

Link to comment

Za cim? Jebe mi se i za Totenhem i za Lester. Samo mi je jadno kad neko igra bez muda 35 utakmica u sezoni da bi onda 36. igrali kao da im zivot zavisi od nje, iz ociglednog razloga. Prosto mi je to jadno.

 

pa jebemmu mater valjda ne ocekujes da puste najveceg rivala da se proseta utakmicom. rekoh vec prosli put, tottenham nije pobedio na bridgu od '91. 

 

ili bi tebi bilo bolje da su se sada sklonili kao sto bi to uradili u poslednjem kolu? sjajna logika.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...