Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Andy Gray i Luis Garcia u studiju na keca saglasni da je Rojo napravio penal na Mahrezu.

 

Edit: i dodaju da je ono Vodopivecovo™ isto bio penal i da je Roonara morao biti ubiven.

 

Nije videlo penala, Rojo se nije ni pomerio

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma danas smo ispusili svoju sansu, tako se raspored namestio da je Utd sa pobedama u zadnjih 4 meca mogao sigurno do 4. a mozda i do 3. mesta ako City dobije Arsenala sledece nedelje, no ovako ni od P4 nema nista mmw. Plus ce LvG i druzina da kiksnu bar jos jednom do kraja.

 

Jeste, ali ne gine nam nerviranje, tu nema sta. A sto je najgore, ima neke nade.

Ali ne mozemo dobiti sve do kraja, to je potpuno jasno. Bournemouth cemo dobiti nekako sigurno, ali da LVG dobije ova dva gostovanja, to bi me iznenadilo

Link to comment

smejali ste se kad je filip pricao da je LVG prevara. buahahahaha

Ja sam to pricao od prvog dana, dok su sektasi vrteli plocu da je vrhunski trener. Posle jedne sezone: "Pa dobro, barem je ostavio sampionski tim u Barseloni i Bajernu, on je razlog sto su oni sada 2 najbolja tima". Jel verujete i dalje u te nebuloze sekto ili volite sex masochism

Edited by grunt
Link to comment

Ja se ne secam da je mnogo nas pricalo o tome, ali ajde da vam verujemo, kao sto verujemo da cemo dobiti tri do kraja, a Shitty ispustiti ovo, plus CL

Link to comment

Nije videlo penala, Rojo se nije ni pomerio

Desnom nogom ostao na travi, levom udario po Mahrezovim nogama, na jednoj kameri se lepo vidi.

Link to comment

Jeste, ali ne gine nam nerviranje, tu nema sta. A sto je najgore, ima neke nade.

Ali ne mozemo dobiti sve do kraja, to je potpuno jasno. Bournemouth cemo dobiti nekako sigurno, ali da LVG dobije ova dva gostovanja, to bi me iznenadilo

Svejedno cemo se kleti u Wengerovu druznu sledeceg petka. I X nam™ igra... Naravno ako se prezivi augodno gostovanje kanarincima u subotu.

 

smejali ste se kad je filip pricao da je LVG prevara. buahahahaha

To jedino mozda Coltrane, on je slab na Holandeze i njihovu uber jaku ligu... :sleep:

Edited by ducca
Link to comment

Svejedno cemo se kleti u Wengerovu druznu sledeceg petka. I X nam™ igra... Naravno ako se prezivi augodno gostovanje kanarincima u subotu.

 

 

To jedino mozda Coltrane, on je slab na Holandeze i njihovu uber jaku ligu... :sleep:

 

Kanarinci mi odmah salji Ryanovu sliku kada daje gol u negde 93. minutu, mada tada smo to ispustili. Ne znam sta da mislim

Link to comment

Video bih bilo kog trenera sa 15 povreda u timu. LVGa je malko pregazilo vreme, a on je previse arogantna luadcina da bi to "priznao".

 

No ipak je preteska rec da je los trener, gledano po trofejima i karijeri.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Glupo je reći da je loš trener ali i on i Profo su ne malo, nego kompletno pregaženi vremenom. Mislim da još jedino u Italiji možeš da pronadješ dinosauruse tipa Ranieri, Guidolin ili Delneri, koji mogu da održe fudbalsko predavanje i objasne™ mladim lavovima. Kod Španaca i Nemaca je uveliko preuzela mladja garda, Francuzi su u nekom svom svetu, engleska stara garda je 1 hodajuća tragedija.

Edited by beowl
Link to comment

Glupo je reći da je loš trener ali i on i Profo su ne malo, nego kompletno pregaženi vremenom. Mislim da još jedino u Italiji možeš da pronadješ dinosauruse tipa Ranieri, Guidolin ili Delneri, koji mogu da održe fudbalsko predavanje i objasne™ mladim lavovima. Kod Španaca i Nemaca je uveliko preuzela mladja garda, Francuzi su u nekom svom svetu, engleska stara garda je 1 hodajuća tragedija.

 

QGHXYLF.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...