Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poceo sam organski da prezirem pojedine izgovore za fudbalere koji duze dres i mesto u svlacionici Utd-a. Zivim za leto i nadam se masovan egzodus plejade govana.

Link to comment

I poserem se na sve bunkeraske ekipe ove planete. Voleo bih da Totnam ipak napravi cudo i preokrene ovo na tabeli, uz svo duzno postovanje prema svemu sto je Lester uradio ove sezone.

Link to comment

Lejčester igra sa onim što ima, toliko dobro da je gotovo osvojio prvenstvo

E sad dal je bunker, dal je takatikatoka je najmanje bitno..

Link to comment

Lesterovci još samo da se oduče od tog povlačenja protivnika sa ledja čim im ovaj pobegne par koraka, i bog da ih vidi.

 

Schmeichel Jr. je bog. Dostojan naslednik velikog ćaće.

Link to comment

Andy Gray i Luis Garcia u studiju na keca saglasni da je Rojo napravio penal na Mahrezu.

 

Edit: i dodaju da je ono Vodopivecovo™ isto bio penal i da je Roonara morao biti ubiven.

Edited by beowl
Link to comment

Andy Gray i Luis Garcia u studiju na keca saglasni da je Rojo napravio penal na Mahrezu.

 

 

Ovo nisam hteo da komentarišem, ali iz jednog ugla ponovljenog snimka se vidi lep udarac po cevanici... To je trebalo da vidi pomoćni...

Link to comment

Poceo sam organski da prezirem pojedine izgovore za fudbalere koji duze dres i mesto u svlacionici Utd-a. Zivim za leto i nadam se masovan egzodus plejade govana.

 

+1

Na leto cistka, ali ne kao ova prosla kada su otisli i oni koji su mogli biti korisni, nego prava cistka sprovedena u delo na osnovu plana nekog normalnog coveka.

Jebes mi sve, dodje mi da povratim kad vidim Valenciju kako se zatrci i onda mora da se okrene u krug jer levom ne ume ni da pipne loptu. Danas je doduse onaj njegov potez kumoovao golu, ali to se desi jednom u hiljadu puta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...