Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Čestitke sekto, a hvala i meni što sam prizvao marsijala i prijateljski mu ukazao da bi mogo ćešće zabijati :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Herera je po performansu upravo prikazanom, kadar za neku latinsku ligu...

Pogano šta je uradio...

 

Vidi se koliko se razumes u fudbal. To je bio professional foul kojim je zaustavio kontru i zasluzeno dobio zuti karton.

Ono sto je pogano je Barklijeva reakcija i zelja da ga udari nogom, a posle toga se i "obracuna" sa njim.

 

 

Sve u svemu odlicna tekma.

Link to comment

Misliš ono kad je herera uhvatio barklija za nogu i onda se samoudario, da iscenira to što si ti video?

 

Nije problem u povlačenju za majcu, no ovo drugo, da se razumemo...

Link to comment

@ radisa

 

Imaces priliku da vidis usporen snimak. Erera mozda jeste odreagovao preterano, ali u svakom slucaju bilo je kontakta.

Link to comment

@ Cane

 

Everton je zasluzio bar produzetke obzirom na promasaje. Meni i dalje nejasno gde su oni rasuli toliko bodova da ne budu konkurentni za Evropu.

 

 

Ova zavrsnica je podsetila na SAFov UTD, na veru, pre svega u sebe i zelju i glad za pobedom. Samo da najurimo ovu izlapotinu, sve polako doci na svoje.

Link to comment

Нисмо побиједили шест ЕПЛ утакмица у низу. А било је глупих киксева и раније: Свонси, Норич, оних 3:4 са Стоуком ... Нисам паметан шта овој екипи недостаје.

Link to comment

Da bi postigla šta? Everton je 20 godina u toj also-ran kategoriji klubova, ne znam šta očekuješ da postignu? Borbu za titulu teško, nemaju oni neograničene resurse jedng Lestera #novakovic

Link to comment

Не видим у чему је проблем да Евертон претендује на европска такмичења.

Link to comment

Da bi postigla šta? Everton je 20 godina u toj also-ran kategoriji klubova, ne znam šta očekuješ da postignu? Borbu za titulu teško, nemaju oni neograničene resurse jedng Lestera #novakovic

 

Da bi se kvalifikovala za LE.

Link to comment

Ko je ono pratio Marsijala na 40 metara u strahu da se ovaj po prijemu lopte ne okrene i zabije golazo, Stouns ili Dzagielka?

 

Interesantno da su njih dvojica kandidati za odlazak na EP, verovatno cak i Stouns ide sigurno, a odbrana Evertona goli djoka ove sezone. Transfer zajeb sezone je sto ga nisu uvalili Celziju za 50 miliona necega dok su imali priliku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...