Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

To znaci da ova tabela nije argument ni za sta.

 

Kontekst je presudan.

 

Nije argument ali je indikativna, o tome smo takođe pričali, da od ovih +15 za Lester, veliki broj pripada golovima iz ofsajda, gotovo da sam siguran da su skoro polovina ti golovi.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije bio u sredini, nego na vrhu zajedno sa MUTD. Znam pošto sam ja postavio tu "idiotsku" fotkicu.

Ako si je ti postavio onda makar ti pokušaj da u toj tabeli osim kolone "u korist" pogledaš i kolonu "protiv" - gde je Lester takodje ubedljivo prvi. Pa kad po toj tabeli sravnaš odluke u korist sa odlukama protiv, dobiješ da je Lester negde na +2 (u korist) dok gomila oštećenih™ ima +5, +6, +7 itd.

 

Edit: Lester na +7 zajedno sa Mutd.

Edited by beowl
Link to comment

Ako si je ti postavio onda makar ti pokušaj da u toj tabeli osim kolone "u korist" pogledaš i kolonu "protiv" - gde je Lester takodje ubedljivo prvi. Pa kad po toj tabeli sravnaš odluke u korist sa odlukama protiv, dobiješ da je Lester negde na +2 (u korist) dok gomila oštećenih™ ima +5, +6, +7 itd.

 

Edit: Lester na +7 zajedno sa Mutd.

 

ajde što onaj sendvičar i +1000ar ne kapira, ali od tebe da očekujem da shvatiš razliku...

Link to comment

Nije argument ali je indikativna, o tome smo takođe pričali, da od ovih +15 za Lester, veliki broj pripada golovima iz ofsajda, gotovo da sam siguran da su skoro polovina ti golovi.

Loše si siguran. Lesteru je najviše gledano kroz prste u smislu nedosudjenih penala za protivnike i/ili nedodeljenih žutih kartona jer celu sezonu igraju na oštrici noža pa im uglavnom prolazi ali ponekad ih zvekne u glavu kao protiv Arsenala na Emiratima. Pitanje je, šta taj podatak znači? Svake sezone po statistici jedan tim mora da ima više sreće kod sudija od ostalih. I često je taj tim u trci za titulu. I sad je to dokaz nekakve sudijske zavere da se Tajland pogura nauštrb Amerike, UAE i Rusije?

Link to comment

Sta se lozite na Lester? Imaju pare plus sudjenje ko iz doba Fergusona. Nista novo!

 

Ajde jasan mi je kopi jer i Lester ce uzeti tiulu prije Liverpula, vjerovatno i VBA i Midlsbro, ali vi ostali budite malo ozbiljniji.

Link to comment

ajde što onaj sendvičar i +1000ar ne kapira, ali od tebe da očekujem da shvatiš razliku...

Koju razliku? Imamo golu tabelu™ bez ikakvih detalja. Ti tvrdiš da se sećaš™ polovine, ja ti kažem da se loše sećaš. Donesi lepo na tacni tih 15 situacija u korist Lestera pa da ih prostudiramo, bez toga je tabela obično parče briketa za forumski flejm.

Link to comment

Loše si siguran. Lesteru je najviše gledano kroz prste u smislu nedosudjenih penala za protivnike i/ili nedodeljenih žutih kartona jer celu sezonu igraju na oštrici noža pa im uglavnom prolazi ali ponekad ih zvekne u glavu kao protiv Arsenala na Emiratima. Pitanje je, šta taj podatak znači? Svake sezone po statistici jedan tim mora da ima više sreće kod sudija od ostalih. I često je taj tim u trci za titulu. I sad je to dokaz nekakve sudijske zavere da se Tajland pogura nauštrb Amerike, UAE i Rusije?

 

Jebo majku, to ponavljam non-stop, niko ne kaže da je zavera ali je retardirano negirati da su imali pomoć, kao što su pomoć imali prethodni šampioni ili ekipe u borbi za titulu (npr Liverpul pre dve sezone).

 

Flejmeri i trolovi okreću to na zaveru svaki put kada se neko usudi da kaže da su sudije sudile nešto u korist Lestera što nije trebalo.

 

Što se tiče prvog dela i golova, siguran sam da će neko da se potrudi da uradi neku analizu na kraju sezone, živo me zanima.

Link to comment

Sta se lozite na Lester? Imaju pare plus sudjenje ko iz doba Fergusona. Nista novo!

 

Ajde jasan mi je kopi jer i Lester ce uzeti tiulu prije Liverpula, vjerovatno i VBA i Midlsbro, ali vi ostali budite malo ozbiljniji.

 

Ali ja navijam da Lester uzme titulu  :huh:

Link to comment

ali ponekad ih zvekne u glavu kao protiv Arsenala na Emiratima

Jest ih zveknulo - Kanteu oprosten penal, Popivodi™ crveni karton (jos govna poslije napala Ramseya sto...valjda nije opet slomio nogu na 6 mjesta).

 

Protiv Southamptona Simpson laktom izbija loptu koju je Mane poslao ka golu, u drugom poluvremenu Huth rukom igra u 16-ercu - penala za suparnika nema.

 

Protiv WBA Fuchs ide na lomljenje noge Sessegnonu. Sessegnon dobija zuti karton za prigovor.

 

I, ne znam samo zasto spominjes Profu kao da ja i sam ne tvrdim da je njegova svijeca izgorjela. Samo, to ne mijenja cinjenicu da Arsenal koji stvara sanse i napada veci dio utakmice ne moze dobiti penal da rak jebe raka, posebno ne na Emiratima gdje je i Leicester imao vise penala od Arsenala ove sezone. :)

Link to comment

Pitanje je sata bilo kada ce isplivati Lesterove financije na ovaj topik.

U svom hajpovanju malog™ Lestera nikome nisu zasmetali tajlandski novci, dok ruske/americke/arapske pare smrde na 1000km.

Ne radi se o poreklu para već o tome kako se troše.

 

Mahrez je plaćen pola miliona evra. Vardy je plaćen milion i po a doveden je malte ne iz beton lige. Dakle, za dva miliona evra dovedena su dva igrača koja su zajedno utrpala 40 golova u EPL, a sezona još nije gotova.

 

Drinkwater je plaćen milion evra ManUtdu kojem nije bio dovoljno dobar. Evo ga sad, asistira sa 40 metara, u sekundi izbacuje napadača u 1na1 sa golmanom. Ali bolje je imati u timu Schneiderlina za 35 miliona.

 

Schmeichel je plaćen milion i po, takodje nije bio dobar jednom velikanu™. Molim lepo, ima kome je dobar.

 

Sve to je u tim ukomponovao trener koji radi za 3 miliona godišnje naspram dvojice velikana koji rade za 8. Jednom od njih nije dovoljno pola milijarde evra da napravi tim koji može da izbori LŠ ili makar da šutne na gol više od tri puta po utakmici. Drugi ima Alexisa i Özila u timu al' ne vredi.

 

I sad treba da pričamo o Lesterovom budžetu?

Link to comment

Ako si je ti postavio onda makar ti pokušaj da u toj tabeli osim kolone "u korist" pogledaš i kolonu "protiv" - gde je Lester takodje ubedljivo prvi. Pa kad po toj tabeli sravnaš odluke u korist sa odlukama protiv, dobiješ da je Lester negde na +2 (u korist) dok gomila oštećenih™ ima +5, +6, +7 itd.

 

Edit: Lester na +7 zajedno sa Mutd.

Ali mene ne boli Lester na toj tabeli. :D

Link to comment

Ne radi se o poreklu para već o tome kako se troše.

 

Mahrez je plaćen pola miliona evra. Vardy je plaćen milion i po a doveden je malte ne iz beton lige. Dakle, za dva miliona evra dovedena su dva igrača koja su zajedno utrpala 40 golova u EPL, a sezona još nije gotova.

 

Drinkwater je plaćen milion evra ManUtdu kojem nije bio dovoljno dobar. Evo ga sad, asistira sa 40 metara, u sekundi izbacuje napadača u 1na1 sa golmanom. Ali bolje je imati u timu Schneiderlina za 35 miliona.

 

Schmeichel je plaćen milion i po, takodje nije bio dobar jednom velikanu™. Molim lepo, ima kome je dobar.

 

Sve to je u tim ukomponovao trener koji radi za 3 miliona godišnje naspram dvojice velikana koji rade za 8. Jednom od njih nije dovoljno pola milijarde evra da napravi tim koji može da izbori LŠ ili makar da šutne na gol više od tri puta po utakmici. Drugi ima Alexisa i Özila u timu al' ne vredi.

 

I sad treba da pričamo o Lesterovom budžetu?

 

To mu dođe to.

Link to comment

Arle,

 

Arsenalov problem nije Lester već to što im je 70% napada jalovo a onih 30% nema ko da završi kako treba osim ako na jesen Özil a na proleće Alexis ne pritrče iz drugog plana. Mogle su sudije da vam sviraju 20 penala na Emiratima ali ovaj problem bi ostao. I nije mi jasno zašto je Lester toliki objekat mržnje kada ni Spurse nećete preskočiti, možda ni City. Rekao bih da se ovde ne radi ni o sudijama ni o Lesteru.

Edited by beowl
Link to comment

O jbt, ne može se tako jednostrano gledati +15 i -7 sudijskih odluka, ergo to je +8.

 

Tako i Hajduk sudije izmasakriraju u derbiju i onda sude nepostojeći penal za Hajduk protiv Zadra na 4:0 i eto, to je to, i suci su ljudi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...