Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Moguće da je glupo, u svakom slučaju nije jebeno dosadno kao plakanje o oštećenom Arsenalu svake jebene sezone, posle tradicionalnog Vengerovog zimskoprolećnog samoubivanja.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Odakle ti to da je Lester sirotinja?

Nigde nisam napisao da su sirotinja već da utakmice rešavaju jednostavnim akcijama koje njihove 20x skuplje kolege iz sexy branded timova u tri života neće odigrati.

Link to comment

Arsenal trosi stotine miliona u svakom prelaznom roku? Valjda smo™ manje od Leicestera potrosili od ljeta. Nama™ mozes zamjeriti samo netrosenje. United i City su druga prica.

 

Jebiga, da pratim EPL od Sportskog pregleda do Sportskog pregleda k'o ovaj saljivac sto se ubacio izmedju nasih postova, mozda bih i ja mislio da je Leicester nekakav SOUR koji je Okazakija kupio iz kase uzajamne pomoci i da su price o navlacenju smijesne. Ovako mi je ovo saljenje glupo.

Ranieri očigledno bolje radi sa onim što ima u odnosu na profu. Trener koji u veznom redu ima Alexisa i Özila, i onda Mahrez i faking Drinkwater svake nedelje izmišljaju i demonstriraju fudbal onoj dvojici, treba da popase pedalu koliko juče. Statistika o poklonjenim™ penalima tu nije od pomoći.

Link to comment

opet ta priča o kontrama kao nekom vrhunskom umeću ekipa koje igraju antifudbal i brane se sa 8-9 igrača pa iz toga sevnu kontre protiv ekipe koja ih napada sa 7-8  igrača kako bi imali neke šanse da probiju bunker

Link to comment

opet ta priča o kontrama kao nekom vrhunskom umeću ekipa koje igraju antifudbal i brane se sa 8-9 igrača pa iz toga sevnu kontre protiv ekipe koja ih napada sa 7-8  igrača kako bi imali neke šanse da probiju bunker

 

+1000

 

da su šmekeri, imali bi pare ko Real, Barsa i slični, uzimali sve najbolje igrače sveta i pičili tiki taku.

Link to comment

Mi smo protiv Watford-a imali suđenje kakvo Lester ima tokom većeg dela sezone. Mogu vam reći da je osećaj veoma prijatan. :D 

Link to comment

Novaković se bori protiv nekih svojih vetrenjača. "Priča se" kao da troše deset puta manje para, a u stvari imaju "samo" duplo manje od Tottenhama odnosno "samo" tri puta manje od Čelsija i mančesterskih blizanaca.

 

Posebno su slatke ove zamaskirane statistike - samo top 6 u Engleskoj ima više od 120% Lesterovog budžeta! Ne kaže da li imaju 121%, 300%, 500%, to nije bitno. 

Link to comment

+1000

 

da su šmekeri, imali bi pare ko Real, Barsa i slični, uzimali sve najbolje igrače sveta i pičili tiki taku.

na tiki taka tuki, Barsa nije potrosila ni cent.

Link to comment

opet ta priča o kontrama kao nekom vrhunskom umeću ekipa koje igraju antifudbal i brane se sa 8-9 igrača pa iz toga sevnu kontre protiv ekipe koja ih napada sa 7-8 igrača kako bi imali neke šanse da probiju bunker

Vrhunska jednostavnost, ne nužno umeće. I nije baš tačno da se Lester sve 34 utakmice do sada branio sa 9 igrača.

Link to comment
Navijači ostalih klubova u ligi bijesni su na broj jedanaesteraca dosuđen u korist Leicestera, budući da su Vardy i društvo momčad s jednim od najslabijih posjeda lopte u ligi i vremenu provedenom s loptom u suparničkom kaznenom prostoru.
 
S druge strane, iako su u sredini lige prema broju napravljenih prekršaja, suci im često progledaju kroz prste i žuti karton ostave u džepu, te su po broju zarađenih kartona tek 17. u ligi, pa se mnogi pitaju jesu li i suci "pali" na lijepu Leicesterovu priču...

 

ako je ovo tačan podatak, meni se tako činilo gledajuć ih ove sezone, onda to potvrđuje da je lester one trick pony

- opet real barsa poređenja pa vidimo da su i ti timovi osetljivi na bunkeraše

- svako ima svoj ukus ja lično volim da gledam napadački fudbal, kenja mi se kako simeonov atletiko igra protiv barse i reala jer je nesposoban da ih dobije u otvorenoj igri jer atletiko vredi samo 300 miliona, dodajmo tu smrdljivog murinja i njegov inter od pola milijarde koji u stilu grčke 2004 uzima lš

- prebogati klubovi čiji treneri ubijaju spektakl za neutralne gledaoce kao da vode getafe sa 15x jeftinijim timom pa da im je bunker jedina opcija

 

Link to comment

Pitanje je sata bilo kada ce isplivati Lesterove financije na ovaj topik.

U svom hajpovanju malog™ Lestera nikome nisu zasmetali tajlandski novci, dok ruske/americke/arapske pare smrde na 1000km.

Link to comment

Sad izguglah predvidjanja novinara Guardiana pre pocetka sezone. Od 11 ljudi, 10 je tipovalo da Lester ispada, a i taj jedan je budala koji je tvrdio da ce Vest Hem da leti. Kao da imaju, sta ja znam, 10 ili 20 puta manje para, a ne samo dvstruko manje od Spursa i tri puta manje od velikih™.

Link to comment

Realno, užasava ta činjenica da trofej može da uzme neka ekipa van projektovanog kruga najbogatijih. Da li smo se za to borili, drugovi?

 

Što pre da se napravi ona zatvorena LŠ.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...