Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Alexis odlican u zadnje vrijeme, od Swansea je namjestio ili dao gol na svakoj utakmici.

 

Iwobi bi mogao biti bas, bas dobar u godinama koje slijede.

 

Zanimljiva kombinacija Ramsey-Elneny u sredini. Mislim da tu ima 25 kilometara trcanja po utakmici.

 

4 boda iznad Uniteda, 2 boda iznad Cityja, 5 iza Tottenhama. Iduce kolo kod Big Fat Sama.

Link to comment

Sad videh ovaj pokušaj ubistva. Origi će možda i odigrati još neku utakmicu u tekućoj sezoni, ali Funes Mori neće sigurno.

Jesu li mu odrapili 4-5 utakmica?

Link to comment

Jesu li mu odrapili 4-5 utakmica?

Cisto sumnjam da ce dobiti vise od 3 osim ako nije imao jos koji crveni ove sezone. Taylor je za Eduarda dobio tri utakmice.

Link to comment

Meni je i dalje potpuna nevera da navijači timova koji troše stotine miliona u svakom prelaznom roku na igrače koji nisu sposobni da istrče jednu kontru iz 2-3 poteza kao što to rade 20x jeftiniji Vodopivec™ i Vardy, imaju bilo šta da zamere Lesteru.

Link to comment

Meni je i dalje potpuna nevera da navijači timova koji troše stotine miliona u svakom prelaznom roku na igrače koji nisu sposobni da istrče jednu kontru iz 2-3 poteza kao što to rade 20x jeftiniji Vodopivec™ i Vardy, imaju bilo šta da zamere Lesteru.

 

Odakle ti to da je Lester sirotinja?

Link to comment

+1

 

50+ miliona funti budzet...

 

Njihov budžet je za ovu godinu oko 130 miliona. Više od Sevilje ili Napolija.

 

 

 

Edited by copkillah
Link to comment

Meni je i dalje potpuna nevera da navijači timova koji troše stotine miliona u svakom prelaznom roku na igrače koji nisu sposobni da istrče jednu kontru iz 2-3 poteza kao što to rade 20x jeftiniji Vodopivec™ i Vardy, imaju bilo šta da zamere Lesteru.

Arsenal trosi stotine miliona u svakom prelaznom roku? Valjda smo™ manje od Leicestera potrosili od ljeta. Nama™ mozes zamjeriti samo netrosenje. United i City su druga prica.

 

Jebiga, da pratim EPL od Sportskog pregleda do Sportskog pregleda k'o ovaj saljivac sto se ubacio izmedju nasih postova, mozda bih i ja mislio da je Leicester nekakav SOUR koji je Okazakija kupio iz kase uzajamne pomoci i da su price o navlacenju smijesne. Ovako mi je ovo saljenje glupo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...