Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Nije PL ali ne znam gde bih drugo ovo postavio.

 

13055300_1013357762091891_23376794135351

 

Sinoć na utakmici League 2 između Kembridža i Morekamba gostujući navijači su počašćeni pićem i toplim obrokom od strane domaćina. :Hail:

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zašto?

Ibra je igrac u godinama koji moze da se iskoristi jos sezonu, maksimum dve. A Klopp je na pocetku stvaranja tima za buducnost i poslednje sto mu treba je da gradi tim oko igraca koji ce brzo otici pa opet jovo nanovo.

Pritom je egoista koji trazi da ostalih 9 igraca radi za njega. A nisam siguran koliko je to dobro u ovakvom timu gde Klopp trazi da svi funkcionisu kao jedan i da rade jedan za drugog.

A i ne uklapa se u presing i brzu tranziciju iz odbrane u napad.

A i ljakse je, otkud znam kad ce mu se dici kita na nekog saigraca ili Kloppa pa tim pocne da ispasta. Ne zelim takav ego medju ovom mladom ekipom.

Link to comment

+1, mada bih ja sve to istrpeo da je iole realna ta procena da Ibra = titula.

 

Nego što kažu na Guardianu, čeka nas još jedan spektakl, poslednji Merseyside derby koji će West Ham odigrati na Upton Parku. Kupite majice!

 

Liverpool: Mignolet, Clyne, Sakho, Lovren, Moreno, Lucas :isuse: , Milner, Lallana, Firmino, Coutinho, Origi.

Everton: Robles, Oviedo, Stones, Funes Mori, Baines, McCarthy, Barry, Lennon, Barkley, Mirallas, Lukaku.

Link to comment

@ kanzas

 

Da ceo tim nije radio za Lewu ne bi on dao 100 golova za 3 sezone kod Klopa. U Liverpulu je Klop skontao da nema killera u spicu pa je drugacije koncipirana igra (zato golove daju i Firmino i Koutinjo i Milner...) 

 

Ne znam koliko si pratio FRA ligu, ali Ibri uopste nije strano da se vrati nazad po loptu i odigra odbranu kad je to potrebno.

 

Da je egoista to stoji, ali koja velika zvezda nije?

 

 

 

Secam se koliki sam bio skeptik pre dolaska RVP pa je bukvalno on napravio razliku da se uzme titula (moj skepticizam je dobio potvrdu odmah sledece sezone, na moju veliku zalost).

Link to comment

Lewa je igrac koji sve radi za tim, u stanju je da se vrati do svog sesnaesterca, da isprati Gotzeovog igraca... RVP slicno tome. O Sukiju da ne  pricam.

Uostalom setimo se najboljeg/najgoreg(zavisi od ugla gledanja) transfera u istoriji fudbala- Eto'o+45 milki za  Ibru. Najocigledniji primer razlike izmedju timskog igraca i individualca.

 

Reci za Ibru da je egoista je understatement.

 

 

apropo derbija: Allen je morao pre Lucasa, a mozda i ispred Firmina. Dortmund nas je unistavao dok smo igrali sa dvojicom u vezi.

 

@sekta  vama se Wazza vraca na CM?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...