Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali to su dva različita pristupa. Ovo ti je pojačanje konkrentno za titulu, odvojena stvar u odnosu na jačanje kluba na duže staze. Kada si veliki klub sa puno para, možeš da balansiraš sa obe stvari odjednom, ne moraš npr da se posvetiš isključivo razvoju mladih igrača.

 

Apsolutno razumem šta hoćeš da kažeš, ali mislim da smo konkretno mi još uvek u fazi "jačanja kluba na duže staze" to jest tek smo je započeli. Konkretno, šta da radimo sa Zlatanom. Gušiće Payeta ili Lanzinija ili obojicu a košta ko Svetog Petra kajgana.Liverpul ili United ili Čelzi postaju clear cut favoriti za titulu sa Zlatanom. Mi bi i dalje bili tu gde sada jesmo.  

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Kad vec Picard spomenu klince ManUTD U21 je opet prvak, pobedom nad Totteom 3:2. Treci put u zadnje 4 sezone.

 

Lako im je kad je Runi igrao za njih :D 

Link to comment

Šteta što će ta deca po različitim klubovima kad Murinjo dođe. Nama možete da prodate Rašforda npr.

 

Ko lud je da predje u omrazeni Liverpul, mancestersko dete.

Link to comment

Čuo sam već da je ceo proces bio dosta kontroverzan, ali nisam znao da je baš u pitanju ovakav kriminal  :lolol:
 

Iz sporazuma je vidljivo da će West Ham za koncesiju na 99 godina plaćati rentu u iznosu od 2.5 milijuna funti godišnje, tj. 48.000 funti tjedno. Prilično smiješna cijena s obzirom na činjenicu da su u prenamjeni stadiona i povećanja kapaciteta s predviđenih 54.000 na 60.000 sudjelovali s iznosom od 15 milijuna funti u troškovima koji iznose 272 milijuna. Ostatak iznosa pokriven je naravno novcem poreznih obveznika. Koliko je smiješan iznos koji će godišnje plaćati Čekićari dovoljno govori činjenica da će isti moći isplatiti nakon jedne rasprodane utakmice.

 
link

Link to comment

pa i Runi je skauzer, pa vam je idol, šta fali 

 

Podseti me kad je to Runi igrao u Liverpulu :lolol:

 

Da si rekao Oven pa ajde, donekle bi bio blizu.

Link to comment

Podseti me kad je to Runi igrao u Liverpulu :lolol:

 

Da si rekao Oven pa ajde, donekle bi bio blizu.

 

da li da ti ja objašnjavam ili neko drugi ili ćeš da probaš sam?

Link to comment

Čuo sam već da je ceo proces bio dosta kontroverzan, ali nisam znao da je baš u pitanju ovakav kriminal  :lolol:

 

link

 

Argument je bio "Bolje da ga nekome ustupimo budzašto nego da stoji i truli." A sa ostalim zainteresovanim klubovima nisu uspeli da se dogovore oko supervažnih detalja tipa zadržavanje atletske staze oko terena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...