Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Само ко би се ухватио Арсенала у овом часу?

Ko ne bi?

 

Finansije sredjene, tim prilicno dobar (11 od 15 mogucih bodova protiv Leicestera, Tottenhama i Cityja), igraci (uglavnom) u najboljim godinama ili sa decenijom fudbala ispred sebe (Bellerin, Iwobi).

 

Pitanje je kome ce Arsen(al) htjeti dati kormilo™. Najgore bi bilo da se njega pita oko nasljednika jer nas™ onda ceka Moyes, samo uz puno gore posljedice jer Arsenal nema Unitedovu finansijsku moc.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Matori je morao da abdicira na prvi mig Klopa da zeli u PL i da mu Liverpul ne bi bio ispod casti, uz duzno postovanje klupske istorije. Mogao je da se povuce na mesto sportskog direktora ili direktora sportskih operacija, kako li se to vec fensi zove danas. Ima i sada dobrih trenera, ali taj momenat, pauza izmedju ove i prosle sezone, je bio zicer, jer su ostali klubovi vec imali trenere. Ali jbg, sujeta.

Link to comment

Ko ne bi?

 

Finansije sredjene, tim prilicno dobar (11 od 15 mogucih bodova protiv Leicestera, Tottenhama i Cityja), igraci (uglavnom) u najboljim godinama ili sa decenijom fudbala ispred sebe (Bellerin, Iwobi).

 

Pitanje je kome ce Arsen(al) htjeti dati kormilo™. Najgore bi bilo da se njega pita oko nasljednika jer nas™ onda ceka Moyes, samo uz puno gore posljedice jer Arsenal nema Unitedovu finansijsku moc.

 

Pod ovim sredjene finansije jel racunas i potencijalnih 60+milki za spica i zadnjeg veznog?

Link to comment

Problem sa potencijalnim Wengerovim (fantomskim) povlacenjem je sto na vidiku nema dobre zamene, kud i kamo realisticne. Prethodne 2 godine su pale pretumbacije sa trenerima u svim vecim klubovima i vise-manje karte su vec podeljene. Ko bi uopste tu mogao biti naslednik, sto po stilu koji gaji sto po dostupnosti? Ja na prvu ne vidim nikoga. Naravno osim Pochetina koji bi legao ovom timu kao budali samar, ali on ispunjava samo prvi uslov. Kapiram da bi izbio WW3 ako bi se krenulo po njega... 

Link to comment

Problem sa potencijalnim Wengerovim (fantomskim) povlacenjem je sto na vidiku nema dobre zamene, kud i kamo realisticne. Prethodne 2 godine su pale pretumbacije sa trenerima u svim vecim klubovima i vise-manje karte su vec podeljene. Ko bi uopste tu mogao biti naslednik, sto po stilu koji gaji sto po dostupnosti? Ja na prvu ne vidim nikoga. Naravno osim Pochetina koji bi legao ovom timu kao budali samar, ali on ispunjava samo prvi uslov. Kapiram da bi izbio WW3 ako bi se krenulo po njega... 

 

Ja bih rekao da će fudbal implodirati za 10 godina, kad pomru svi aktuelni najbolji treneri, tj njih 3-4.

Link to comment

Meni se cinilo da bi Martinez mogao da bude zamena van prvoklasnih trenera, ali ova sezona mu bila bas losa.

Edited by Malvo
Link to comment

Pod ovim sredjene finansije jel racunas i potencijalnih 60+milki za spica i zadnjeg veznog?

Recimo da sam siguran da ima love dovoljno za jedno vrhunsko pojacanje (cca 60-70 miliona funti), a sad otpadaju ugovori Rosickog, Artete i Flaminija sa platnog spiska. Jos da se nadje (jos) neka budala da kupi Walcotta, jos jedna za Mertesackera i to bi bilo to.

 

Ja bih da uzmemo™ Zlatana za dz (mada me ne bi zacudilo da on ode kod Mourinha u United) i dovedemo Hummelsa za odbranu.

Link to comment

Recimo da sam siguran da ima love dovoljno za jedno vrhunsko pojacanje (cca 60-70 miliona funti), a sad otpadaju ugovori Rosickog, Artete i Flaminija sa platnog spiska. Jos da se nadje (jos) neka budala da kupi Walcotta, jos jedna za Mertesackera i to bi bilo to.

 

Ja bih da uzmemo™ Zlatana za dz (mada me ne bi zacudilo da on ode kod Mourinha u United) i dovedemo Hummelsa za odbranu.

 

Svi bi Zlatana :)

 

Vidi pm covjece dragi.

Link to comment

Ja takođe ne, iako se dovodio u vezu sa WHU. 

 

Razlog vrlo jednostavan. Ne volim takav način razvoja klubova. Više volim Antonia i Kresvela koji su dovedeni iz Championshipa ili Oxforda iz omladinskog pogona. Znači vrhunski skauting koji nalazi jeftine igrače sa visokim upside-om plus razvoj mladih igrača. 

Link to comment

Ali to su dva različita pristupa. Ovo ti je pojačanje konkrentno za titulu, odvojena stvar u odnosu na jačanje kluba na duže staze. Kada si veliki klub sa puno para, možeš da balansiraš sa obe stvari odjednom, ne moraš npr da se posvetiš isključivo razvoju mladih igrača.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...