Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Fina pobeda. Stoke se lepo ponudio za egzibicionu utakmicu. I dalje ne verujem da Leicester može da prospe 5 bodova prednosti + ubedjen sam da će i Tottenham negde zapeti do kraja

Ja prezadovoljan da se završi iznad Arsenala

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lester uzima, taj isti Vardi je neko vreme bio malo van forme pa su opet dobijali. Suviše su jaki kao kolektiv da to sada ispuste, mada nije isključeno da bude napeto u finišu.

Link to comment

Osvaja Totenhem,u sjajnoj su formi,Lester sad bez Vardija,plus je pritisak sve veci,cisto sumnjam da ce izdrzati,imaju i uzasan raspored do kraja

 

to je to. da zatvorimo temu.

Link to comment

totnemu je jedina koska gostovanje na bridžu, sem toga čekaju vba i soton i u zadnjem kolu idu verovatno ispalom njukaslu. lejčester ne zna šta im je grđe. kod kuće opušteni svonzi i everton, gostovanja crvenom mančesteru i čelsiju. biće ovo gusto do kraja. baš  bezveze ako ranijeri opet izduvani. s vedrije strane, pirs morgan je najavio samoubistvo ako tot uzme.

Link to comment

totnemu je jedina koska gostovanje na bridžu, sem toga čekaju vba i soton i u zadnjem kolu idu verovatno ispalom njukaslu. lejčester ne zna šta im je grđe. kod kuće opušteni svonzi i everton, gostovanja crvenom mančesteru i čelsiju. biće ovo gusto do kraja. baš  bezveze ako ranijeri opet izduvani. s vedrije strane, pirs morgan je najavio samoubistvo ako tot uzme.

 

prvi bold: :lol:

 

drugi bold: :lol:

Link to comment

Pa i Stoke je bio opušten večeras ali im nije baš bilo od pomoći.

 

U tim utakmicama će dosta zavisiti od motivacije protivnika. Čelsi će sigurno biti nabrijan da Spursima opogani titulu, dočim će Munčester verovatno imati želju da opere Lester i pokaže da musa dere jarca čak i kada nije prvak. Everton i Labudje Jezero za Lester ne moraju da budu ništa teži nego što će Pulisov bunker i Rafini davljenici biti teški Spursima.

Link to comment

Pa i Stoke je bio opušten večeras ali im nije baš bilo od pomoći.

 

U tim utakmicama će dosta zavisiti od motivacije protivnika. Čelsi će sigurno biti nabrijan da Spursima opogani titulu, dočim će Munčester verovatno imati želju da opere Lester i pokaže da musa dere jarca čak i kada nije prvak. Everton i Labudje Jezero za Lester ne moraju da budu ništa teži nego što će Pulisov bunker i Rafini davljenici biti teški Spursima.

То је то.

Link to comment

Pa i Stoke je bio opušten večeras ali im nije baš bilo od pomoći.

 

U tim utakmicama će dosta zavisiti od motivacije protivnika. Čelsi će sigurno biti nabrijan da Spursima opogani titulu, dočim će Munčester verovatno imati želju da opere Lester i pokaže da musa dere jarca čak i kada nije prvak. Everton i Labudje Jezero za Lester ne moraju da budu ništa teži nego što će Pulisov bunker i Rafini davljenici biti teški Spursima.

 

+ jen

 

Samo se bojim da odsustvo Vardija ne bude preveliki teret za njih, tesko dobijaju utakmice u poslednje vreme, znaci im svaki igrac, pogotovo najbolji strelac.

No opet, mislim da bi Svonsi i Everton kod kuce trebalo da budu dovoljni za titulu, posto ne verujem da ce Totenhem tuci Celzija u gostima.

Link to comment

I meni se čini da su na izmaku snaga, ovih 11 su izneli celu sezonu a klupa im je plač majke božije. Jedino Ulloa im nešto vredi kao backup, ovo drugo sve kada udje na teren deluje da je kadro za donji deo tabele Championshipa.

 

Biće povuci-potegni u finišu ali na muci se poznaju nindže.

Link to comment

I meni deluje da ce se zakuvati i da ce zadnji dan odlucivati, mada sam toliko puta pomislio da ce Leicester pasti u toku sezone da ne smem da kazem i da ce ispustiti titulu :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...