Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Bice lijepo vidjeti Morgana kadar neverue u CL kad njegova karate-ciscenja Leicester odvedu do 0:3 na poluvremenu protiv, recimo, Dortmunda.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dajv je kad igrač bude vučen za rame i sapleten po nogama?

 

Odlična definicija dajva...

 

ogbonna mu je stavio ruku na rame, a covek se bacio kao pokosen, jbt.. gde si video i saplitanje ja stvarno ne znam.

 

poenta je da mi je ogavno to iznudjivanje penala nakon minimalnog kontakta. ko jebe takve picke..

Link to comment

Drugi žuti je dobio.

 

Ali ne znam kako je mogao da mu sudi simuliranje a bio je u kontaktu sa protivničkim igračem. Penal nije bio ali nije mi jasno kako se vodi pod simuliranje.

 

Naravno da se ne vodi, to je dajv samo za navijace konkurentskih klubova koji se nadaju da ce Lester ovde da se oklizne i za ovog smrdljivog sudiju.

Link to comment

Drugi žuti je dobio.

 

Ali ne znam kako je mogao da mu sudi simuliranje a bio je u kontaktu sa protivničkim igračem. Penal nije bio ali nije mi jasno kako se vodi pod simuliranje.

naravno da je mogao da mu oprosti, ali kad ukruti noge kao cuskije i tako uručen zapinje za protivnika, prosto pravi sudiju glupim. Ovaj to nije dozvolio.
Link to comment

Bornmut ponovo pokraden za penal

 

Ovog puta ruka u visini ramena. Moraće Kolo ili Lucas nekom da polome nogu ako imaju nameru da skrive penal danas.

 

Ward :Hail:

Link to comment

Vardi upleo noge i ocekuje penal, iz aviona se vidi da je trazio kontakt. Ni blizu penala.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...