Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

kratak mu roster pa je zamijenio golmana, stopere i sve ostale igrace iz prvih 11. Gluposti.

 

klasicni lesterovski gol.

Nada se osvajanju LE a svestan da preko PL nema nikakve sanse za LS.

Jbg legitimno skroz, a sam sam kriv sto sam kupio Kutinja racunajuci da ima cak 7 tekmi do kraja.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

kratak mu roster pa je zamijenio golmana, stopere i sve ostale igrace iz prvih 11. Gluposti.

 

Pa jbg, ima mnogo važniju utakmicu u sredu a posle toga će pokušati da ujuri CL četvrtkom uveče. Cenim da bolje zna od nas sa foruma koliko mu je prvih 11 sposobno da izgura taj raspored.

Link to comment

Pa jbg, ima mnogo važniju utakmicu u sredu a posle toga će pokušati da ujuri CL četvrtkom uveče. Cenim da bolje zna od nas sa foruma koliko mu je prvih 11 sposobno da izgura taj raspored.

 

Deca™ za sada igraju dosta dobro, pritiskaju konstantno, Bournemouth se snalazi samo kad ih preskoči nekom dugom loptom. Najgori su iskusni Lucas (najsporiji Milijaš na svetu), Firmino (kreativan kao Stefan Jović u kontri), i Sturridge (prangijaš iz svih mogućih i nemogućih pozicija). Ojo jedini izmislio šanse sebi i Randallu.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Kako igramo? Ja sam sprečen da gledam?

 

Sasvim dobro, iako nije neki otpor Bournemoutha. Ojo raspoložen, Sturridge sakupio bar šest šuteva za poluvreme (jedan mu ušao, jedan golman odbio na zicer Firminu), mali Ward deluje sigurnije na golu nego Mignolet. Lucas je standardno užasan, a Stewart pokazuje zašto je bio na pozajmici u Swindown Townu (i zašto bi trebalo da se tamo što pre vrati).

Link to comment

Igramo rutinski. Utakmica kao prijateljska. Oni imali jedan sut posle prekida glavom Ward siguran. Mi lepu sansu pre golova, ostalo nista posebno. Malo kombinujem sa Lesterom, uhvatih gol. Dakle samo kontra, golman hvata, odmah se nabije lopta, tamo je 2 na 3 ili 3 na 3 i to je gol. Neverovatno jednostavno i ubitacno.

Link to comment

Komotno je mogao da bude penal za BM, Lucas igrao rukom... ali umesto toga, Stuki zabija drugi glavom -_-

 

Ja lepo kazem bog fudbala, vidis da ni sudije ne smeju nista da mu sviraju cele sezone :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...