Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Osim stopera i spica, ni ja ne znam koga bih doveo. A Venger veruje u obe cepanice koje ima na mestu napadaca, a verovatno i u Gabriela, tako da smo sjebani.

 

Mozda zadnjeg veznog? Covek je krenuo da osvaja PL sa Kokelinom i Flaminijem, nije ni cudo sto su fasovali po gol u svakoj bitnoj utakmici.

Link to comment

ja se iznenadio sto je potpisao za utd

 

Valjda ima istu ulogu kao Demikelis kod Pelegrinija.

 

Zbog cega Dzaka kosta 40 miliona evra?

 

Zato sto kida vec 2 sezone.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Nisam video da se spominje ova istraga oko Leicesterovih finansija od strane Football league.

 

ostatak na link

 

Zanimljivo jeste, ali zvuči poznato - zar nije bilo isto ono kad je Man City u profit ubrojao neki apsurdno veliki sponzorski ugovor od Etihada za ime stadiona, iako imaju iste vlasnike? A tada je FFP tek bio u najavi, ako se dobro sećam. Leicester je izgleda isto uradio samo na mnogo nižem nivou, fantomska firma preko koje vlasnik sipa novac u klub da bi delovalo kao da su u plusu.

 

Prilično sam siguran da na takve detalje niko ne bi ni obratio pažnju da je Leicester danas 14. na tabeli.

Link to comment

Zato sto kida vec 2 sezone.

 

Poslednja dva transfer roka su pomerila granice, pa je malo deplasirano uporedjivati, ali Dzaka nije igrac od 40 miliona. Jeftinije je za taj novac pojuriti Kokea kao mladog ali zaista etabliranog igraca na najvisem nivou, ili Vidala kao siguran kvalitet, ili dodati jos para i pokusati transfer Pogbe (mislim, verovatno ni on ne bi hteo, ali eto). Dzaka niti bas toliko kida, jer ako bi bilo tako, zavrsio bi kod Pepa u Bajernu ili Pepa u Sitiju, niti bundesligaski igraci bas tako rasturaju u PL - svojevremeno su tako i Sirle, Kagava i Holtbi kidali, pa se pokupise brze nego sto su dosli + sadasnji Svajni i Son nesto ne izgledaju kao nosioci igre. A da dodam i da mi je na nekoliko utakmica izgledao prilicno nezreo. Igrac i cifra su klasicna vengerovska budalastina.

Edited by Malvo
Link to comment

Kakav je ovaj Nordtveit iz Menhengladbaha s kojim je navodno WHU već sve dogovorio. Pročitah da je igrao u Arsenalu ali ja ga se zbilja ne sećam. 

Link to comment

Ne znam jel taj ATP turnir toliko bitniji od PL ili ce opet do kraja sezone SK da propusta prenose od 16h na prva 3 kanala :unsure: Ovo je vec druga subota ako se ne varam bez fudbala u 16h na sk1,2,3... Renne, ima neka zavrzlama ili samo jedenje govana SK?

Link to comment

Poslednja dva transfer roka su pomerila granice, pa je malo deplasirano uporedjivati, ali Dzaka nije igrac od 40 miliona. Jeftinije je za taj novac pojuriti Kokea kao mladog ali zaista etabliranog igraca na najvisem nivou, ili Vidala kao siguran kvalitet, ili dodati jos para i pokusati transfer Pogbe (mislim, verovatno ni on ne bi hteo, ali eto). Dzaka niti bas toliko kida, jer ako bi bilo tako, zavrsio bi kod Pepa u Bajernu ili Pepa u Sitiju, niti bundesligaski igraci bas tako rasturaju u PL - svojevremeno su tako i Sirle, Kagava i Holtbi kidali, pa se pokupise brze nego sto su dosli + sadasnji Svajni i Son nesto ne izgledaju kao nosioci igre. A da dodam i da mi je na nekoliko utakmica izgledao prilicno nezreo. Igrac i cifra su klasicna vengerovska budalastina.

Kokea za 40mil, aj ne zajebavaj. Vidal tek stigao u Bajern, Pogba nece mrdati iz Torina za manje od 60-70milki.

 

Al kud se ne seti KDB koji je napravio razliku u Sitiju, bez njega su pogubili bodove vredne titule.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Mozda zadnjeg veznog? Covek je krenuo da osvaja PL sa Kokelinom i Flaminijem, nije ni cudo sto su fasovali po gol u svakoj bitnoj utakmici.

Ma dobar je Kokelan, samo ga jebe ta glava.

Link to comment

jel danas Njukastlova labudova pesma?

Evo Big Sam ih upravo ostavlja u životu ali samo pod uslovom da uzmu bar 4 boda u ovom duplom kolu. Znači, labud.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...