Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zamisli skandala. Drugi klubovi treba da se stide što pokušavaju da uštede kintu na činjenici da Mutd vode budaletine koje prvo plate igrača 80/90/100 miliona jer im je brend malkice zglajznuo, pa ga posle nepune jedne sezone prodaju za 30% manje nakon što budaletina od trenera uspe da ga tako preskupog zakuca za klupu. Pa onda ajde da drugi budu uviđavni i daju njima iste pare :isuse:  Koji je njima Diznilend tamo, svaka im čast.

 

+tisuću

 

Kod Alexa su svi trčali, sam je kriv za nastalu situaciju

Link to comment

Aguero potpisao za City?  :ohmy:

 

bice opasno pojacanje, mmw

 

Došao čim su mu ponudili priliku da igra uz 1 Sterlinga.

 

Ali realno, imao je najgluplji broj od top class napadača. Čak je i RVP nosio bolji (20). Šesnaest nema veze ni sa čim.

Link to comment

Prvi put nesto normalno da izjavi covek. Apsolutno je tako, Utd mora da preplati igraca dok iz njega odlaze za kikiriki...

 

 

Užas, totalno nije fer :(

Link to comment

16 je bio originalan, identifikacija za Kuna, sto mora neki fensi "napadacki" broj da bude. Kakav je bio 14 za Henrija npr, pa je postao iconic. 

 

Za posprdne komentare o preplacivanju - svele su se na pricu o Di Mariji koliko vidim. Jbg nije ni prvi ni poslednji igrac koji moze mnogo, a pruzi 10 puta manje iz raznoraznih razloga. Krivica ide i na dusu holandske debilcine ali mislim da ne bi ni SAF tu mnogo vise izvukao iz onog baletana. Prvo sto je dosao protiv volje, hteo je u PSG ali ga sjebao FFP, nikad se nije prilagodio Engleskoj i zivotu u njoj, o zeni tek da ne pricam, svako malo povredjen, premekan...misija unapred osudjena na propast. Ovo sad je jos i super ispalo, klasican damage control. Realno ga je i PSG preplatio, ne vredi on ni tih para.

 

Situacija oko DDG je bezobrazluk, Real sjebe glavu igraču toliko da je ovaj neupotrebljiv ali neće da plati ono sto se traži, čak i kad klub pristane da ga na kraju proda (jednog od jebeno najboljih GK na svetu). Pa šta bi više - mašnicu da mu vežu na glavu i isporuče svojim privatnim jetom?!

Link to comment

City

Arsenal

Celsi

 

Mozda ne ovim redom,ali to je za tituli.

 

Van Gal

Totenhem

 

Mada moram priznati da mi je United najveca nepoznanica ove sezone.Depaj im je odlicna kupovina,a jos ako dojde Pedro :-(Realno mogu do titule,ali zbog trenera i njegovih ideja ga ne stavih u favorite.

 

Sada onaj tuzniji deo price,LFC.Za proslogodisnji prelazni rok su oni koji su birali igrace zaluzili smrtnu kaznu,za ovogodisnji ne znam.Barem sam jos pomalo optimista,ako nista jos ne dobismo sest komada.Realno nemam ideju sta cemo uraditi.Plasim se totalnog raspada,ali ko zna.Mozda nam se i konkurencija zatrokira,pa cemo zbog toga izgledati bolje :-)

 

Ajd srecna vam svima nova sezona!

 

Bez ljutnje,ali tu ne racunam navijace Uniteda.Sto se tice plasmana pomenute ekipe,sve ostalo nek im je sa srecom.

Link to comment

Dakle real radi ono sto klubovi rade otkad postoji plaćanje igrača i što je i sam united radio nebrojeno puta?

 

United preplacuje igrače zato što mu treba prečica da se vrati na vrh. Simple as that. Ne zato što su pošteniji od reala ili tako nešto.

 

Rjecju, van gal sere.

Link to comment

@ManUtd: #mufc XI: Romero; Darmian, Smalling, Blind, Shaw; Carrick, Memphis, Schneiderlin; Mata, Rooney, Young.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

samo je trebalo Herrera umesto Carricka. "Samo" Da, trebalo je Johnstone da brani. Ako nista, zato što Romero ne zna ni reč engleskog. 

Edited by MancMellow
Link to comment

pravi ljubitelj fudbala neće zanemariti ni gostujuću ekipu:

 

 

Vorm, Walker, Alderweireld, Vertonghen ©, Davies, Bentaleb, Dier, Chadli, Eriksen, Dembele, Kane

 

ovo još malo pa kao pižon protiv slavije u pragu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...