Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

O cemu ces onda pisati na PL temi?!

 

Edit: @ ruxin

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by John Coltrane
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Shvatiću to kao NE i pozvati cenjenje forumaše da preispitaju svoju percepciju o sitiju.

 

Skromnom susedu bahatih bogataša i heroju radničke klase :fantom:

 

De Bruyne i Otamendi. Ovaj drugi je u frci i panici preplaćen isto kao i Martial, s tim da se za razliku od Martiala pokazao kao prvoklasna rupetina.

Link to comment

O cemu ces onda pisati na PL temi?!

 

Edit: @ ruxin

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pisaću i dalje briljantne taktičke osvrte, podrobne analize, baciti po koju vrlo uspešnu šalu...

 

De Bruyne i Otamendi. Ovaj drugi je u frci i panici preplaćen isto kao i Martial, s tim da se za razliku od Martiala pokazao kao prvoklasna rupetina.

I delfa valjda, ali nemoj da kažeš džonu. :fantom:

 

Edit - mada o sirotinjskom statusu svedoči i to što su nam najozbiljnija pojačanja čelzijevi ridžekti :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Pisaću i dalje briljantne taktičke osvrte, podrobne analize, baciti po koju vrlo uspešnu šalu...

 

I delfa valjda, ali nemoj da kažeš džonu. :fantom:

 

Edit - mada o sirotinjskom statusu svedoči i to što su nam najozbiljnija pojačanja čelzijevi ridžekti :(

Pa ni Delf nije akademac?! Jadni vi.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ajb danas izdominirao na društvenim mrežama:

 

943862_1006266779421408_8239041578139786

Како је теби добро.  Пратиш Ибеа на друштвеним мрежама? :isuse:

Link to comment

Како је теби добро.  Пратиш Ибеа на друштвеним мрежама? :isuse:

 

Evo da ti objasnim, na slici je skrinšot (snimak ekrana) nečijeg Fejsa (Facebook) na kojem se nalaze skrinšot (snimak ekrana) Ajbovog Tvitera (Twitter) i skrinšot Ajbovog Instagrama (Instagram). I sve se to šeruje (deli) naširoko po društvenim mrežama, kako Fejsu, tako i Tviteru, pa je stiglo i do mene, a sada i do tebe. Plus, odakle ti ideja da, zamisli, držim Fejs na ćirilici? :lol:

 

A što se Ajbare konkretno tiče, nije zanimljiv pa da ga pratim. 

Link to comment

Ladno se sad upisuje pobjeda Totenama u Stouku dje se pola foruma klelo da bi i Barsa prosipala bodove. Srecom igraju onu La Liga bez briga pa ne moraju na megdan Bohanu i Arnautu.

 

Otresce Stouk Totenhema mmw.

Link to comment

Čak i livescore bi danas trebalo da ti je ukazao na to u kakvom je Stoke kanalu. Ne igraju ljudi ni za šta više, sad im je doba za prosipanje bodova i otaljavanje utakmica.

 

@CK: Ja bih da Ibea liferuju ceo forum častio Šakirinim gifom, ali nisam baš ubeđen. Klopp se čudno ponašao oko njega, prvo ga je ignorisao, onda je počao da ga forsira iako ama baš ništa nije pokazivao, a onda je digao ruke pa ga opet nigde nema. Nemam pojma šta trenutno misli o njemu, nije isključeno ni da mu do prelaznog roka opet postane starter.

Link to comment

Njemu bi dobro legla sezona na pozajmici u nekoj PL ekipi gde bi igrao stalno, mada Klop reče da baš i ne bi da pozajmljuje te mlade talente.

 

A kako si zadovoljan Odžom? 

Link to comment

zar nije bio povrijeđen nešto? (poslije ove prve ture forsiranja-nakon-ignorisanja)

 

Ajb, ne Odžo. Cop uskočio

Edited by Pantelija jr
Link to comment

Ibe je bio neko kraće vreme povređen, moguće da je zbog toga ispao, ali čudno je da ga sad retko ima i na klupi. Potpuno je zasluženo, naravno, ali ne znam šta je mislio da će postići - trebalo je posle dve utakmice da shvati sa kakvim naloženim mladuncem vola ima posla.

 

Ojoa sam vrlo malo gledao do sada, danas je bio srednje žalostan sve dok nije razvalio Šakirija™ i savršeno našao Stukija za drugi gol. Pre toga ga je Pieters dobio u čini mi se bukvalno svakom duelu.

 

U svakom slučaju sviđa mi se što je direktan, ne komplikuje, ne izigrava Rahima Sterlinga kao onaj. Cautious optimism.

Link to comment

Ibe je bio neko kraće vreme povređen, moguće da je zbog toga ispao, ali čudno je da ga sad retko ima i na klupi. Potpuno je zasluženo, naravno, ali ne znam šta je mislio da će postići - trebalo je posle dve utakmice da shvati sa kakvim naloženim mladuncem vola ima posla.

 

Ojoa sam vrlo malo gledao do sada, danas je bio srednje žalostan sve dok nije razvalio Šakirija™ i savršeno našao Stukija za drugi gol. Pre toga ga je Pieters dobio u čini mi se bukvalno svakom duelu.

 

U svakom slučaju sviđa mi se što je direktan, ne komplikuje, ne izigrava Rahima Sterlinga kao onaj. Cautious optimism.

 

:o  :o  :o

 

Samo da pitam ostatak pučanstva, da li je ovo prvi ispad optimizma našeg Uinija???

Link to comment

Daleko bilo, ispoljavao sam ja i ranije takve morbidne tendencije (i vidi me sad :( ). Dečko me kupio onim toresolikim prodorom i asistencijom, jebiga.

 

Ali cautious optimism je nešto kao laissez-faire pessimism. Kad kažeš samo "biće valjda nešto od njega nekad", ostavljaš sebi mogućnost da slegneš ramenima kad ne bude ništa.

Link to comment

:o  :o  :o

 

Samo da pitam ostatak pučanstva, da li je ovo prvi ispad optimizma našeg Uinija???

Ма ужива Вини, не мора да пише читаве шаршаве кукњаве кад је Роџерсара био шеф. Тад и кад је Суки терорисао све живо Вини није могао да се отме тиску да катастрофа следи. Сад тероришемо са Оригијем и Стјуартом...па макар то био Стоук у каналу.  :s_c:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...