Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Neam, ja u gif folder u favorites trpam samo classy gospođe lepšeg pola -_- I poneku Rick & Morty sličicu, da me želja mine.

 

Pre mesec dana je otkrio startnog napadaca koji trpa velike timove i time ustedeo priblizno 100 miliona koliko biste dali za napadaca nekog Nansija.

 

E da, pa gde je Rašfordara? Povređen?

 

Covek je za ove dve sezone stavljao Fellainija u spic, tripovao da Januzaj isto to treba da igra, dao Jonesu da izvodi kornere (a ni Blind nije neko resenje), sad Younga u spic, menjao sve zivo sto se tice taktike i pozicija igraca, davao sansu igracima, a onda ih zaboravljao i slao na pozajmice.

 

Ja sam ovo video samo na onoj jednoj utakmici (valjda Chelsea) i nisam najbolje razumeo šta se dešava, zašto, i ko sa kim tu opšti. Kakvo ludilo može čoveka da natera da gromadu od štopera pošalje da izvodi kornere? Koga će da pronađe na petercu, Younga i Memphisa? Mogao bi i Žbunokosi nekad da proba da ih šibne iz ćoška...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Covek je za ove dve sezone stavljao Fellainija u spic, tripovao da Januzaj isto to treba da igra, dao Jonesu da izvodi kornere (a ni Blind nije neko resenje), sad Younga u spic, menjao sve zivo sto se tice taktike i pozicija igraca, davao sansu igracima, a onda ih zaboravljao i slao na pozajmice. Svaka njemu cast za minuli rad, ali koliko da cekamo na reorganizaciju sa ovolikim parama - pet godina? Pa nismo dosli iz druge lige

A Rashford nikada ne bi dobio sansu da se Rooney nije povredio, barem ne u ovoj meri.

Prosla sezona je bila sezona oporavka i svako bi prihvatio mesto u CL. Ali da godinu dana nakon toga budes peti uz ispadanje u grupnoj fazi CL, tu nema opravdanja

Ja inače ne sporim da lvg treba da ide, jer ono što pružaju na terenu jednostavno nije zadovoljavajuće. Ali ako je doveden da postavi temelje nekog novog junajted onda je odradio sasvim pristojan posao. Škartirao što se se škartirati da, ostavio dovoljno prostora da iskoči mladost, ojačao tim uglavnom adekvatno, pa i naučio ih tom possesion fudbalu na kraju krajeva (koji u njegovoj izvedbi nije baš seksi, ali bila bi greška da naslednik ne ostane na istoj putanji). Ukratko daleko bolja situacija nego što ju je nasledio, i kompatabilan trener bi mogao sasvim lepo da se okoristi

 

 

I +1000 na maja!!!

Edited by Ruxin
Link to comment

Timmi svrni na temu o primeri, tamo pravimo fan club i razmenjujemo šakirine gifove!

 

Bez brige, niko ne piše zaista o španskom fudbalu :lol:

Link to comment

Ubuduće kad mi dođe da budem maliciozan prema junajtedu samo ću da lupam +1 na johnove postove :fantom:

 

 

Bar vise necemo citati tvoje pisanije o silnim paretinama.

Link to comment

Bar vise necemo citati tvoje pisanije o silnim paretinama.

Nema potrebe, promenio sam već forumsku percepciju. Šta misliš, na koga sad forumaši pomisle kad čuju "truli bogataši iz mančestera"? :fantom:

Link to comment

Na oba kluba. Samo sto je crveni to stekao osvajajuci titule PL i LS, a plavi parama koje su pale s neba.

 

Btw neko je pomenuo Berluskonijev Milan, to poredjenje je mnogo blize plavima nego crvenima.

Link to comment

Na oba kluba. Samo sto je crveni to stekao osvajajuci titule PL i LS, a plavi parama koje su pale s neba.

 

Btw neko je pomenuo Berluskonijev Milan, to poredjenje je mnogo blize plavima nego crvenima.

Jašta, palo sa neba kao i te vaše titule :fantom:

 

Siti je inače 1 jako skroman klub sa, jako dosadnim prelaznim rokovima. Jel ove godine uopšte došao neko osim sterlinga?

Edited by Ruxin
Link to comment

Jašta, palo sa neba kao i te vaše titule :fantom:

 

Siti je inače 1 jako skroman klub sa, jako dosadnim prelaznim rokovima. Jel ove godine uopšte došao neko osim sterlinga?

 

Ma jok, sve deca iz akademije igraju za prvi tim.

Link to comment

Shvatiću to kao NE i pozvati cenjenje forumaše da preispitaju svoju percepciju o sitiju.

 

Skromnom susedu bahatih bogataša i heroju radničke klase :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...