Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

 

 

i povrh svega, trenira ih onaj koji donosi nestabilnost. neće tako da se napravi šampionski tim, jbg. čelzi je u malom padu, siti izgleda tako nakon prošle sezone, ali i jedni i drugi su i dalje ozbiljnije ekipe. dodajmo i arsenal koji ove sezone izgleda kao top2-3 (titula je ionako stvar psihologije), i najviše dokle će junajted da dobaci je četvrto mesto. a bez obzira na vajnijevo uobičajeno raspoloženje, ima naznaka da je deluded brendan naučio nešto iz prošle sezone i da će opet sklopiti ekipicu koja može da se bori za top4.

 

na kraju ovo junajtedu može biti još jedna rebilding sezona, pre svega na polju selekcije i čiščenja škarta, pre konačnog povratka na veliku scenu, ali za to će biti potrebno da ugrabe veliko trenersko ime. ovaj nije u stanju da napravi dva koraka napred bez bar jednog koraka nazad.

 

za bold se slažem, onako kako sad izgleda tim, to je realno. Nije problem ni da bude rebuilding sezona, jedino što se mora je top 4. 

 

Ne mislim da Rooney mator, nego...istrošen. Mislim, sa 29/30 godina itekako može da se odigra vrhunska sezona, neki tada daju i najviše. No ako kupe Pedra ima dovoljno opcija u napadu. Ali centar odrane, još bez De Gee iza nje...nema tog srednjeg reda koji će to zaštititi za bilo šta više od 4. mesta. 

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pre izvesnog vremena sam procitao u nekom tekstu na netu, mislim da je Jonathan Wilson autor, da Jose M. najvece probleme ima kad vodi klub u trecoj sezoni. Mislim da mu je sada treca u Celziju, videcemo ima li istine u tome.

Kako je LvG preuzeo Utd  nisam propustio nijedan mec, sad dodatni razlog imam da ih gledam jer je FussballGott Bastian Schweinsteiger njihov clan, tako da se ceka nova sezona :).

Voleo bih da Utd bude prvi :D

Link to comment

Pre izvesnog vremena sam procitao u nekom tekstu na netu, mislim da je Jonathan Wilson autor, da Jose M. najvece probleme ima kad vodi klub u trecoj sezoni. Mislim da mu je sada treca u Celziju, videcemo ima li istine u tome.

Kako je LvG preuzeo Utd  nisam propustio nijedan mec, sad dodatni razlog imam da ih gledam jer je FussballGott Bastian Schweinsteiger njihov clan, tako da se ceka nova sezona :).

Voleo bih da Utd bude prvi :D

Гејовац™.  :fantom:

Link to comment

Ok, ajde, ionako ne stavljam pare na to, a svrbe me prsti posto imam neki predosecaj ko ce biti prvak (a i uvek mogu da promenim 2. septembra :P)

 

5. mesto  ^_^

 

 

article-1087427-0286ED0A000005DC-790_224

 

 

 

4. mesto :(

 

 

 

manchester_united_logo_1280x1024.jpg

 

 

 

3. mesto

 

 

 

67-67024.jpg

 

 

 

 

2. mesto

 

 

 

ManCity_Crest_Updated_10490.png

 

 

 

 

1. mesto :D

 

 

 

icon.png

 

 

Link to comment

De svima esi lud :D

 

Nek se i drugi nerviraju  :s_d: ko što ćemo mi™

 

 

 

I imagine the inside of Louis Van Gaal’s head is the like the film Being John Malkovich where everybody looks like Louis Van Gaal, discussing how brilliant they are but only being able to say the word “philosophy.” Somewhere in there, he probably envisions winning the league with long ball football, with Phil Jones upfront nodding in Wayne Rooney’s long passes in his role as a libero.
One minute a Renaissance natural philosopher with a genius to rival Da Vinci or Francis Bacon, the next a drunken rambling pisspot on the corner of Tib Street screaming into nothing while envisioning his own personal abyss.

 

živeli  ^_^

Link to comment

 

 

Louis van Gaal has accused Real Madrid of trying to get David de Gea on the cheap and told the Spanish club they need to pay the going rate to persuade Manchester United to sell a goalkeeper who has been so distracted by the potential transfer he will not be trusted to play in their opening game against Tottenham Hotspur.
“Manchester United always have to pay,” Van Gaal said. “We have to pay for all the players a certain amount, and what have Real Madrid offered? We are asking money and they have to pay the money. In the last few years Manchester Unitedhas paid a lot of money and we never received a lot of money for our players.”

 

http://www.theguardian.com/football/2015/aug/07/real-madrid-david-de-gea-manchester-united-louis-van-gaal

 

priča se da su ponudili 25m i da smo™ to odbili

Link to comment

Prvi put nesto normalno da izjavi covek. Apsolutno je tako, Utd mora da preplati igraca dok iz njega odlaze za kikiriki...

 

Inace samo da pozdravim druga Uga i pozelim da nam donese sampionski pelcer iz njegove lige posto smo ga ocigledno zadnjih godina zagubili. Mada bi nam i taj Muller dobro dosao...

 

Za kraj novitet:

 

2b30484e00000578-3189865.jpg

Link to comment

Zamisli skandala. Drugi klubovi treba da se stide što pokušavaju da uštede kintu na činjenici da Mutd vode budaletine koje prvo plate igrača 80/90/100 miliona jer im je brend malkice zglajznuo, pa ga posle nepune jedne sezone prodaju za 30% manje nakon što budaletina od trenera uspe da ga tako preskupog zakuca za klupu. Pa onda ajde da drugi budu uviđavni i daju njima iste pare :isuse:  Koji je njima Diznilend tamo, svaka im čast.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...