Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Dobro, ali nije Guardiola čudotvorac pa da uigrava desetak novih (bitnih) igrača odjednom.

 

Pritom bi bilo dosta teško rasterati toliku gomilu, to mahom jesu kvalitetni igrači ali su i jako visoko plaćeni - ne postoji mnogo klubova koji su u poziciji da im preuzmu ugovor. Možda bi npr. Lazio hteo da vrati Kolarova i Swansea Bonija, možda bi i ovi hteli da se vrate tamo, ali ne bi hteli da se odreknu pola plate.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako Gvardiola nema problema sa tim da igrači idu u klubove Premijeršipa, brzo će ih prodati, bez obzira na visoke plate. 

Link to comment

mislim da bi cityjev board i istrpeo prvu sezonu uigravanja sa pepom ako to znaci vise uspeha in the long run. znaci da ga puste da odvodi/dovodi koga on hoce i da stvara sistem™.

 

naravno, samo ako za nekoga pep (ili bilo koji novi trener u klubu) kaze da je visak taj bolje da potrazi novi klub ako hoce da igra. mislim da igraci nece previse rizikovati zbog plate, tj. pristali bi na oko 25%-35% smanjenje plate ako treba samo da igraju. 50% je vec previse, slazem se.

 

nasri (120k funti nedeljno) bi mogao npr u monaco, clichy (90k) u neki marseille ili neki watford. mislim da bi ovi klubovi to mogli da isprate ili neku pribliznu platu.  valjda su i oni realni svojih mogucnosti. 

 

 

ne moraju ni svi igraci biti prodati, neko moze otici na loan kao dzeko npr....ili da uzmu recept chelsea pa da izloanuju™ pola nepotrebnog squada.

Edited by 189-
Link to comment

Ja stvarno ne razumem kako ovaj WHU nije zaslužio bar neko poštovanje. Kvota na nas danas maltene kao da gostujemo na Allianz Areni ili Santiago Bernabeu. Ne tvrdim ja da smo mi favoriti, ali brate realno, sva tri znaka podjednako moguća.

Link to comment

Hart ima svojih gresaka, ali nije los golman, nije tek tako uzeo Zlatnu rukavicu kraj svih veterana i retarada™ u odbrani. Caballero je cisti Pellegrinijev igrac.

 

Pepu treba novi bekovski par i jos dva-tri stopera sa ili bez Kompanyja da zakrpi odbranu. Ne vjerujem u pricu da bi se rijesio Drustva™ jer je on perfektan ball-playing stoper koji bi se u Pepov fudbal morao uklopiti. Mozda cak zadrzi i jednog od tragikomicno skupog dvojca Otamendi-Mangala, a Demichelisa mozda nekom uvali zavezanog za vrecu od 20 miliona funti.

 

U sredini veznog reda je Fernandinho dobar, s tim da bi Pep mogao doci na ideju da ga koristi kao stopera (Martinez, Mascherano, Busquets). Fernando je za kurac, Yaya ima 33 godine i zeli unovciti ime. Gundogan je valjda spakovan.

 

Nasri je propao k'o kauc iako ima tehniku za Pepov fudbal, Bony je solidan back-up spic za neki drugi tim, Jesus Navas je mediokritet (mozda Pep spasi Pedra?) tako da ostaju Silva, Sterling, KdB i Aguero iz napadackog kvarteta. Iheanacho ce dobiti sansu da bude Cityjev Tello, Munir i ostale Cuence.

 

Guaya iz Valencije za lijevi bok mi se cini kao tipicno Guardiolino pojacanje (Alba, Bernat).

 

Ja stvarno ne razumem kako ovaj WHU nije zaslužio bar neko poštovanje. Kvota na nas danas maltene kao da gostujemo na Allianz Areni ili Santiago Bernabeu. Ne tvrdim ja da smo mi favoriti, ali brate realno, sva tri znaka podjednako moguća.

+1000

 

Mislim, realno, WH je iznabijao sve jace timove - osim Leicestera - kad je Payet bio zdrav.

Link to comment

Meni pa izgleda da bi Zabaleta vrlo lako mogao da mu bude devojka za sve, zahvalan je igrac. Ako ne Fernandinjo, ocekujem da bi mogao da proba cak sa Zabaletom kao stoperom. Oni su u svakom slucaju bili zreli za rekonstrukciju, sa Pepom ili bez njega.

Link to comment

Mislim da ce Veratti biti najvece Guardiolino pojacanje. On mi je bas nekako Pepast™.

Od Sterlinga ili ce napraviti najbolje krilo na svetu, ili ce posle jedne sezone zavrsiti u Norwichu.

Link to comment

Meni pa izgleda da bi Zabaleta vrlo lako mogao da mu bude devojka za sve, zahvalan je igrac. Ako ne Fernandinjo, ocekujem da bi mogao da proba cak sa Zabaletom kao stoperom. Oni su u svakom slucaju bili zreli za rekonstrukciju, sa Pepom ili bez njega.

Zaba jeste zahvalan igrac, ali njego problem kao i Kompanijev su povrede. Ako se ne moze uzdati u njih onda bolje da ih naplati i cao. Pri cemu je Kompany jedan od najvaznijih igraca u timu, em sto je lider em je stena pozadi. Citijev sunovrat ove sezone je krenuo kad se on povredio u septembru, do tad su imali sve CS-ove ako se dobro secam i izgledali nepobedivo. Njegov izostanak se vise oseti od Aguerovog. Ako vec toliko bitnog igraca ne moze da ima vise od 15ak utakmica u sezonu onda bolje uigravati nov CB par. A Kompani ima hronican problem sa listom i ne deluje da ce ga otresti skorije...mozda i ikada. Zadnji put je bio i duze na terapiji nego sto je trebalo da bi 100% bio spreman, i opet ista povreda posle par meceva.

Link to comment

Zasto bi Verati isao u Siti, osim zbog Pepa? Pariz > Mancester, seik = seik, PSZ > Siti.

PL>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>League 1

a i za ovo poslednje nisam siguran da ce vaziti kad Guardiola preuzme sedlo a ovima ode Ibra.

Mlad je, ima potencijala da bude najbolji CM, verujem da u njemu postoji zelja za dokazivanjem i igranjem takmicarskog fudbala. I da ne ode u City vrlo brzo ce preci u neki drugi klub.

 

Ako ti je stil igre onakav kako Veratti igra onda ti na listi prioriteta pod brojem jedan stoji "zaigrati u klubu koji trenira Guardiola".

Link to comment

Arsenal protiv Prslina u neizmijenjenom sastavu, Cech, Gibbs, Per, Ramsey, Walcott, Chambers i Giroud na klupi.

U cemu je problem sa Cechom ako je fit?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...