Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hendo potencijalno završio sezonu, izgleda da je otišlo koleno

Ако му је отишло колено то значи и добар део идуће сезоне му је пропао.
Link to comment

Ajde ne nagađajte bezveze, ne zna se još kakvo je oštećenje u pitanju. Završio je poluvreme posle povrede, sigurno nije obogaljen doživotno.

Link to comment

Meni izgleda da mu karijera ne ide nabolje. Ima hroničnu povredu, izgubio je šut, još ima pas. Za početak mu skinuti kapitensku traku i dati Flanaganu.

Link to comment

Meni izgleda da mu karijera ne ide nabolje. Ima hroničnu povredu, izgubio je šut, još ima pas. Za početak mu skinuti kapitensku traku i dati Flanaganu.

 

Naravno da mu ne ide nabolje, ali to je sve posledica tog hroničnog sranja na stopalu, plantarni fascitis ili kako već.

 

Ako je to kako-tako rešio (puklo mu ono nešto na peti kod prethodne povrede, a očekivalo se da će ga mučiti do kraja života), sad bi mu verovatno najbolja varijanta bila da odmori preko leta i uđe u pripreme maksimalno spreman, pa da vidimo u kakvom je stanju.

 

Najgora varijanta bi bila da zbog ovog sad sa kolenom pauzira mesec dana, onda ga kod Hodgsona na brzinu proguraju za Euro, tu se bezveze izblamira sa Engleskom i dotatno oteža povredu, pa u avgustu zakažu operaciju ligamenata <_<

Link to comment

Guardiola navodno na listi za odstrel vec ima 11 igraca medju kojima su, pored tri od cetiri beka, i Hart (?!) i Kompany (?!?!). Prica dalje ide da za golmana hoce Brava. Ubacili sastojke za transfer-pricu u mikser, ali ostali preveliki komadi.

 

Wilshere i Rosicky igrali za U21, bas kao i rahmetli Gnabry.

 

Za derbi sa Prslinom bih zamolio za pustanje bodova, ipak igraju kup sa Unitedom preko sedmice, a vec u iducem kolu nek' West Ham uzme sva tri boda.

Link to comment

Hart je OK golman ali ništa više od toga. Ali za Kompanija mi nije jasno, jedan je od najboljih centarhalfova na svetu. Uglavnom, mnogi će da se omaste od rasprodaje, pogotovo onaj ko zgrabi Kompanija i Turea. Nažalost, to neće biti Arsenal. Kompani bi legao kao pivo posle fudbala na male goliće. 

Link to comment

bas sam danas razmisljao ko ce od ovih igraca ostati u cityju kad pep dodje. mogu razumeti prodaju i harta i kompanyja. moze se naci bolji golman od harta sigurno a kompany u poslednje vreme je vise povredjen nego sto igra. zatim demichelis, nasri, bony, fernardo ili fernardinho, yaya, neko od dvojca kolarov/clichy i sagna.

Link to comment

pa ima tu jos, silva, delph, mangala, otamendi, zabaleta, navas. onaj nigerijac klinac...

 

verujem da ce pep napraviti dosta izmena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...